Skaitykite vartotojų apžvalgas ir įvertinimus, skirtus Ayrex - Pardavėjai su demo versija 2019
More information
Pradėti prekiauti %s Ayrex.com
Mažiausias užstatas: $5 Įrankių skaičius pardavimui: 70Jūsų gauta premija: 30%
Kaip įnešti užstatą:wire cards skrill neteller  Palaikomos kalbos: gb id cn it de my 
Tikrinanti institucija:

Ayrex - Apie kompaniją

Ayrex yra 2014 metais įkurtas ir Advanced Binary Technologies Ltd valdomas CFD brokeris. Jie priima sandorius iš viso pasaulio, išskyrus Jungtines Valstijas (JAV) ir keletą kitų šalių. Priešingai nei tradiciniai CFD brokeriai, reikalaujantys didelių pradinių įnašų ir neturintys bandomosios versijos, Ayrex turi nemokamą bandomąją paskyrą, o minimali investicija yra tik 5 USD/EUR.

Galima rinktis iš daugybės prekybos aktyvų - galite prekiauti valiutomis (visą dieną), prekėmis (10 prekybos valandų kasdien) ir indeksais ar vertybiniais popieriais (prieinama NYSE darbo valandomis). Vietoje klasikinių opcionų Ayrex siūlo keletą ypatingų tipų CFD: Daugiau/Mažiau (klasikinius), Trumpalaikius opcionus ir Paliesta/Nepaliesta opcionus. Yra ir "Ankstyvos pabaigos" funkcija, kuri leidžia nutraukti opcioną nepasibaigus jo galiojimo laikui. Jei norite užbaigti konkretų sandorį nesibaigus jo galiojimo laikui, tiesiog paspauskite "Baigti dabar" ir esamas pelnas bus įskaitytas į Jūsų paskyros balansą.

2. Kaip pradėti prekiauti

Nemokama registracija, lengvai naudojamas puslapis yra prieinamas keliomis kalbomis. Vartotojai gali susisiekti su klientų aptarnavimo centru telefonu/elektroniniu paštu. Yra daug prieinamos mokomosios video medžiagos. Jeigu Jums reikės pagalbos, mūsų komanda pasiruošusi tuoj pat padėti.

Ayrex tinklalapyje taip yra ir mokomasis skyrius - svarbiausios jame nagrinėjamos temos yra "Kas yra CFD", "Kaip pradėti prekybą?", prekybos platformos naudotojo instrukcija, žodynas ir dažniausiai užduodami klausimai (DUK). Įnašų ir išgryninimo klausimais Ayrex yra labai draugiškas vartotojams. Įnašus įnešti galima atliekant bankinius pavedimus, naudojantis kredito kortelėmis, Neteller, Skrill ir keletu kitų mokėjimo būdų (Brazilijoje ir Rusijoje). Dar geriau tai, kad pinigų išgryninimas atliekamas automatiškai - Jums nereikia laukti keletos dienų kaip pas kitus brokerius. Nustatyta, kad pinigų išgryninimas vykdomas automatiškai, tad Jums tereikia patvirtinti prašymą, atliekant dviejų žingsnių autentifikavimo procedūrą, ir pinigai automatiškai išsiunčiami į Jūsų Skrill, Neteller ar banko sąskaitą. Klientų aptarnavimo skyrius dirba 24 valandas per parą nuo pirmadienio iki penktadienio, nes savaitgaliais prekyba nevykdoma. Trumpai tariant, Ayrex yra labai įdomus ir skaidrus brokeris, ypač patrauklus naujiems prekybininkams, norinties susipažinti su CFD.

Naudingas patarimas, kuriuo Jūs galite pasinaudoti , įsidiekite programinę įrangą, skirtą išmaniesiems telefonams. Ši programa yra prieinama nemokamai ir beveik visi mobilūs telefonai ją palaiko, taigi jeigu Jūs naudojatės Android arba iOS programinėmis įrangomis, vieną kartą įsidiegę programą, prekiauti iš esmės galėsite iš bet kurios vietos, kur tik turėsite telefoną su savimi. Pavyzdžiui, Jūs galėsite atliti užsakymus, kai keliausite arba jau būsite pakeliui į lovą prieš nakties poilsį. Norint atlikti užsakymus, Jums reikės Wi-Fi arba mobilaus internet ryšio.

Įmonės pavadinimas: Advanced Binary Technologies Ltd Įkūrimo metai: 2014
Įrankių skaičius pardavimui: 70 Prekiavimo programinė įranga: Proprietary
Mažiausias užstatas: $5 Kiekvieno atlikto pardavimo mažiausia suma:
Tikrinanti institucija (all):
Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Didžiausias 30% priedų lygis
Į Klientą orientuotas brokeris
Didelė grąža iki 89%
Be pradinio įnašo suteikiamas $30 priedas
Suteikiami prekybos signalai
Vartotojui draugiška prekybos platforma
Pelnas iš priedų ribojamas iki $200 (galioja tik priedams, suteikiamiems BE įnašo)
Nėra vietinės pagalbos
Galimi tik 3 opcionų tipai

Pabandykite strategiją su demo versija

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Bandomoji paskyra
Sandoris bus uždarytas po s.
Rodomi duomenys neatspindi tikrosios informacijos apie sandorį. Jų tikslas yra pademonstruoti CFD prekybos principus
Tapkite prekybininku!
Norite daugiau sužinoti apie CFD ar bandomojoje paskyroje tiesiogiai išbandyti prekybą?
Puikiai
Jūsų investicijos, kurios dydis $500, dėka iš šio sandorio gautas jūsų pelno dydis yra $500
Pelnas
$500
Rodomi duomenys neatspindi tikrosios informacijos apie sandorį. Jų tikslas yra pademonstruoti CFD prekybos principus
 

Po to, kai užsiregistruosite pardavėjų puslapiuose, bus daug prieinamų užstato įnešimo galimybių. Žinoma, Jūs galite naudotis kreditine ar debetine kortelėmis, arba banko pavedimu. Jeigu norite pasinaudoti savo banko kortele, pirma susisiekite su savo banku ir pasiteiraukite, ar jis palaiko pardavimus internetu.

Įnešti užstatą pasinaudojus banko kortele yra gana paprasta, Moneybookers arba Neteller. Jūs galite siųsti pinigus bankiniu pavedimu. Norėdami įnešti užstatą banko pavedimu, užsiregistruokite puslapyje. Pasirinkite greitą banko pavedimo galimybę nebo Užstatas.

Galite įnešti užstatą pasinaudodami išankstinio apmokėjimo kuponais Ukash kuriuos galite įsigyte daugelyje vietų, tokių kaip degalinės, parduotuvės ar spaudos kioskai.

Būna, kad pardavėjai sukuria sąskaitą euro valiuta, nors įnešate užstatą doleriais (pvz.,USD arba EUR) Jeigu taip atsitiko, dėl to nereikėtų nerimauti. Bet kokia užstato valiuta įnešama į sąskaitą ar išsigryninama, konvertavimas yra automatinis ir visada nemokamas.

Kaip sumokėti pradinį užstatą

 
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.