Štai kaip aš užsidirbau DIDŽIULIUS pinigus internetu
More information

Kaip uždirbti pinigus iš namų pritaikius visiems suprantamą būdą 

Aš žinau, kad bankininkai užsidirba krūvas pinigų, bet niekaip negalėjau suprasti, kaip jie tai pasiekia. Galvojau, kad privalai būti genijumi. Taigi, nusipirkau kelias savamoksles knygas ir perskaičiau per naktį. Supratau, kad bankininkų užduotys yra labai komplikuotos. Čia aš turiu omenyje lakštų pirkimą iš vastybės arba paskolų pirkimą iš kitų bankų. Šito aš negalėjau suprasti. Nors jeigu ir suprasčiau, aš tam neturiu milijoninio kapitalo! O paskui supratau, kad tai neturi prasmės, nes tau nereikia daryti nieko panašaus. :-)

95% dalykų, kuriuos aš perskaičiau ir mokiausi, buvo man visiškai nenaudingi. Gal jie ir verti kažko universitete mokantis ekonomikos, bet čia jie visai neturi prasmės. Vietoj to, aš užsirašydavau tik 5% kas buvo svarbu . Informacija, kuri padeda pasidaryti pinigų. Jums šito taip pat prireiks, jeigu sugalvosite tuo užsiimti.

Taip atsitiko, kad atradau visai paprastą dalyką, visiškai paprastą. Jūs galite uždirbti pinigų sekdami šiom dviem taisyklėm. Šis būdas yra retai kada minimas. Dauguma žmonių, net bankininkai, apie jį nežino! Kiekvienas gali naudoti metodą. Nereikia matematinių žinių ar prieš tai įgytos patirties.

Asmeniškai aš uždirbau $2347 per pirmą mėnesį, $5603 per antrą ir virš $10000 per trečią. Tai TŪKSTANČIAI DOLERIŲ per kelias valandas internete. Ir tai dar neriba. Tik įsivaižduokite tai - aš neįsivaizduoju ką Jūsasmeniškai darytumėte su šiais pinigais. Galbūt renovuotumėte savo namą arba išvyktumėte į kruizą aplink pasaulį. Visų pirma, aš padengiau visas skolas. Tada išėjau iš darbo, nes neturėjau rimtos priežasties pasilikti, išvykau iš Alytaus ir atsikrausčiau į Naująją Zelandiją.

Būdas, kurį atradau, vedinasi CFD. Žinau, kad tai skamba sudėtingai, bet iš tikrųjų, tai yra labai paprasta. Viskas ką Jums reikia atlikti, tai pasirinkti pardavėją biržoje (sakykim, birža) ir spėti vertybinių popierių pakilimą ir kritimą. Jums nereikia žinoti tiksliai, kiek daug jie kris ar kils. Jums tik reikia žinoti bet kokį pokytį DAUGIAU, tai auga arba MAŽIAU, tai krenta.

Viskas yra pademonstruota grafikais puslapiuose, kuriuose aš prekiauju. Kai grafike matote augimą () aukštesnį, nei 50%, spauskite DAUGIAU mygtuką. Kai matore kritimą (?) didesnį nei 50%, spauskite MAŽIAU mygtuką. Tik tiek. Nieko daugiau daryti nereikia. Tai nėra sudėtinga. Aš iš šių dviejų paprastų žingsnių dabar uždirbu daugiau, nei kada galėjau įsivaizduoti.

Jūs easte 10 ar 5 minutės nuo pinigų kalnų uždirbimo internetu

Jeigu niekada negirdėjote apie CFD ir niekada neprekiavote anksčiau, nieko baisaus. Aš irgi toks buvau, bet užtruko tik 10 minučių užtrukau šį metodą suprasti. Po pirmos valandos jau buvau perpratęs sistemą ir dabar man tai yra vieni juokai. Žemiau aš paaiškinsiu viską detaliai: kaip pradėti ir kaip uždirbti virš $10000 per mėnesį 5 paprastais žingsniais. Jeigu dar kas bus neaišku, paskaitykite komentarus esančius apačioje. Jie tikrai Jus įkvėps. Paskaitykite apie kitų žmonių patirtį. Paskaitykite jų asmenines istorijas. Ir svarbiausia, pasinaudokite jų patarimais. Tokiu būdu Jūs uždirbsite grečiau pinigų be jokių lėtų mokymosi procesų.

Laikas pinigai... turi mažiau kaip 48 h veikti!

Geriausias šio metodo bruožas yra tas, kad Jums neprireiks tikrinti ekonomikos naujienų, Jums nereikės tikrinti rinkos kurso ir Jums nereikia būti ekspertu. Viskas yra padaroma internetu. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai paspausti vieną iš dviejų mygtukų, priklausant nuo situacijos. Nėra jokių sunkių procedūrų ar neaiškių metodų - bet vis tiek uždirbsite pinigų!

Kaina elgsis dvejopai - kils arba kris. Dėl to šis metodas vadinamas CFD opcionu. Aišku, ne visada yra paprasta nuspėti situaciją ilgalaikėje perspektyvoje. Tai gali atlikti tik patyrę prekiautojai.

Visgi, pasinaudodami mano metodu Jūs galite užditbti pinigų, kai kitiems tuo tarpu nesiseka

Aš turiu omenyjeper trumpą laiką, Jūs galitepatikimai nuspėti augimą ir kritimą. Jūs galite tai paprastai atlikti su virtuali valiutų konvertavimu (pvz. Bitcoin/USD). Aš išsiaiškinau, kaip tokiu būdu pasidaryti pinigų. Aišku, tai neatsitiko per naktį. Aš padariau kelis bandymus, žinoma, padariau ir kvailų klaidų, bet galiausiai, suradau veikiantį būdą. Tai man pradėjo duoti solidų pelną.

Nerealiu reičiu aš dariausi vis turtingesnis ir turtingesnis. Po pirmų $200 aš uždirbau $600. Tada uždirbau $2400 nuo pradėtų $600. Per antrą mėnesį aš uždirbau virš $5600. Tada įsijungė autopilotas. Kitais mėnesiais aš uždirbau virš $10000!!!. Anksčiau dirbau, kad uždirbčiau pinigų, o dabar pinigai man dirba, kad uždirbtų daugiau pinigų. Dabar net nežinau, kiek tiksliai aš turiu pinigų, bet žinau, kad pakankamai daug. :-)

 Apačioje aš patalpinau NEMOKAMĄ , veikiantį metodą. Jokių nesąmonių, registracijos ir lengvai suprantamą.

Kaip pradėjau uždirbti tikrus pinigus 

Atsimenu, kai dirbau vairuotoju, mano viršininkas papasakojo, kad nusipirko kelių rinkų akcijas. Po kelių dienų jis buvo visiškai suknistos nuotaikos, kadangi rinkos kaina labai nukrito ir jis prarado daug pinigų. Tuo metu, tai nebuvo patys gražiausi atsiminimai. Bet dabar, pažiūrėjus atgal, tai man sukelia juoką. Jeigu jis būtų šiek tiek paieškojęs informacijos, kaip šiuo metu darau aš, jis būtų atradęs CFD matodą. Tu gali visada uždirbti pinigų - nesvarbu, ar kaina krenta ar kyla! Čia nebelieka jokios rizikos, tuo tarpu, kai kiti praranda pinigų, Jūs visada išlošiate.

Dauguma žmonių yra prasti investuotojai. Mano buvęs viršininkas nusipirko Facebook akcijų, nes per TV išgirdo, kad jos vis labiau populiarėja. Jis jas nusipirko ir tikėjosi, kad jos visada tik augs. Tai niekada neatsitiko. Daug naujokų susimauna net geriausioje pradžioje ir praranda daug pinigų. Patikinkite žemiau esančią lentelę kokia būna investuotojų pabaiga.

Aš, bet kokiu atveju, visadagaunu pelno. Ir man nerūpi, kokia šiuo metu kompanija yra sėkminga. Man net nereikia žinoti, kaip kaina kris ar kils (kas, spėju, būtų labai sudėtinga). Viskas, ką aš turiu žinotiBET KOKĮ PASIKEITIMĄ? t.y. bet kokį kainos kritimą ar kilimą . Tai žinant, man jau duos 50% sėkmės ir su mano pakeitimais (žiūrėti žemiau), tai išaugsvirš 90%. Šansas, kad aš uždirbsiu (gausiu pelno) yra 90% ir jeigu 10% iš atvejų aš pralošiu, aš vis tiek gausiu pelną iš likusių 90%.

Kada investuoti paprastu būdu be mano strategijos 

.
63% investuotojų negaus nieko ir galiausiai jų pelnas bus ± 2% Investuotojai, kurie neuždirba pinigų, vis tiek turi mokėti mokesčius pardavėjams
31% investuotojų pralošia. Jų investicijas suvalgo infliacija. Dauguma investuotojų net neišlaiko infliacijos.
tik 7% investuotojų dažniausiai uždirba po 5-10 metųAš nenoriu laukti 10 metų. Aš noriu turėti pinigų dabar!
Ko mes išmokom? Ivestavimas į fondus ar draudimines kompanijas yra beviltiškas. Čia tik bankai uždirba!

Iš kitos pusės, jeigu Jūs vadovausitės mano instrukcija, Jums tai bus 3 naudinga 

Jums nereikia išsipirkti akcijų

. Jums visai nereikia daryti sudėtingų pirkimų. Jūs tik išsirenkate vieną iš akcijų pasiūlymų ir spaudžiate mygtuką. Viskas!

Jūs galite uždirbti pinigų BET KUR

Šiuolaikinės akcijų rinkos yra toli gražu nuo rėkiančių investuotojų. Jūs galite tai daryti dabar namie ar bet kur kitur, kur turite internetą!

Jūs galite uždirbti netgi kai rinka krenta

Kai pastoviai investuojate, daug kas priklauso nuo ekonomikos. Tačiau vadovaudomiesi mano metodu, uždirbsite net kai rinka bus nukritusi!

Labai mažai žmonių (mažiau nei 7%) iš tikrųjų uždirba iš investicijų. Ir, aišku, jie yra studijavę sritį ir yra jos ekspertai ilgą laiką daug metų, mažiausiai 8 valandas per dieną. Aš, asmeniškai, neturiu finansinio išsilavinimo. Aš niekada to nesimokiau labai detaliai, tačiau duokit manvieną valandą per dieną ir aš gausiu pelno, kuris sieks apie 90%.

Kadangi kartojau savo metodą kiekvieną dieną, aš buvau geresnis už ekspertus, kurie dirba šioje srityje 7-8 metus. Jūs galite pasiekti tokių pat ar net geresnių rezultatų, jeigu skaitysite ir seksite mano nurodymus. Galite pradėti uždirbti pinigus iš namų jau po kelių dienų. Paprasčiausiai nuspręskite, kiek norite uždirbti ir pinigai pradės dirbti už Jus.

Taigi, kaip tai veikia?

Binarinis opcionas yra daug geriau, nei bet kokios kitos investicijos ar lošimai, nes tai yra labiau patikima ir greita! Greitai pažiūrėkite CFD veikimą futbolo rungtynėse. Paprasta suprasti, kodėl binarus metodas yra geras pasirinkimas!

Būdas, kuris NEPADARYS Jūsų turtingais

Paprastas pavyzdys iš rungtynių statymo

Jūs spėjate, kad Liverpool laimės kitas rungtynes. Jeigu koeficientas yra 1.15 (tai yra 3/20 britiškuose koeficientuose), tai reiškia, kad statymas €10 ir laimėjus, Jūs gausite €11.5. Jūsų pelnas yra €1.5. Jūs laukiate iki kitos dienos, kad atsiimtumėte laimėjimą, arba mažiausiai iki rungtynių pabaigos. Laimėta suma nėra įspūdinga ir reikia palaukti išmokėjimo. Be to, Jūs negalite būti tikri, kad komanda laimės, atsižvelgiant į korupcijos lygį sporte...

Greitas, naujas būdasuždirbti pinigų

Kriptovaliutų opciono paprastas pavyzdys

Tarkime, Jūs spėjate iš valiutų kurso Bitcoin/EUR jis augs per sekančias 60 sekundžių. Koeficientas augo per paskutines 30 minučių, taigi 100% aišku, kad koeficientas augs per ateinančią minutę. Išmokos koeficientas yra 80% ir Jūs statote €10. Koeficientas, aišku, augs ir Jūs laimėsite €18 (€10 grįžtanis Jūsų depozitas, €8 yra Jūsų laimėjimas, nes išmoka yra 80%). Laimėjimas yra pakankamai solidus, nes nors ir koeficientas išauga 0.01%, Jūs visada laimite 80%!

Jums nereikia laukti ilgiau, nei 60 sekundžių ir ką Jums tereikia padaryti, tai spausti du mygtukus online.

Lošimas iš sportinių varžybų gali būti problematiškas. Investiciniai fondai neduoda jokio pelno. BetCFD yra paprastas opcionas ir Jūs greitai galite užsidirbti daug pinigų!

Kai spėjate iš binaraus opciono, Jūs galite uždirbti daug daugiau, nes Jūs spėjate vien iš augimo/kritimo ir ne iš specialios reikšmės. Aš, asmeniškai, spėju iš tokių kompanijų kaip CocaCola, Facebook ar Apple. Bet, sąžiningai, nėra skirtumo, kokios firmos akcijas Jūs sekate. Tik sekite šiuos paprastus penkis žingsnius:

Žingsnis #1 Aš pasirenku prieinamas akcijas iš puslapio
Žingsnis #2 Išsiaiškinu, ar vertė kris ar augs – (paaiškinimas žemiau)
Žingsnis #3 Atlikti pirkimą €10 tiesiog spaudžiu mygtuką (daugiau arba mažiau) ir pasirenku statymo sumą.
Žingsnis #4 Laukiu apie 5 -10 minučių, per tą laiką statymas bus apskaičiuotas
Žingsnis #5 Pinigai įskaitomi į mano sąskaitą - €18 iš viso (mano investicijos €10 plius €8 pelnas)

Pabandykite strategiją su demo versija

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Bandomoji paskyra
Sandoris bus uždarytas po s.
Rodomi duomenys neatspindi tikrosios informacijos apie sandorį. Jų tikslas yra pademonstruoti CFD prekybos principus
Tapkite prekybininku!
Norite daugiau sužinoti apie CFD ar bandomojoje paskyroje tiesiogiai išbandyti prekybą?
Puikiai
Jūsų investicijos, kurios dydis $500, dėka iš šio sandorio gautas jūsų pelno dydis yra $500
Pelnas
$500
Rodomi duomenys neatspindi tikrosios informacijos apie sandorį. Jų tikslas yra pademonstruoti CFD prekybos principus
 
Išbandyti nemokamai

Geriausias dalykas mano pirkimuose yra tas, kad akcijos neturi labai augti. Jeigu rinka yra įvertinta €50, visai nesvarbu ar akcijos išaugo €51 ar €55 ar €50.01. Jeigu Jūs spėjate €10, jeigu vertė auga lėtai, Jūs VISADA gaunate €8.

Dažniausiai investuotojai perka akcijas, laiko kelis metus ir tada tikisi, kad jas bus įmanoma parduoti brangiau. Tai neturi daug prasmės ir aš to nerekomenduoju.   

Niekada to nenaudočiau, nes man reikia pinigų greitai. Noriu uždibti pinigų per kelias dienas ar valandas. Dėka CFD,aš galiu gauti 80% pelno per maždaug 50 minučių  

Kaip aš užsidirbu

Pažiūrėkite į žemiau esantį grafiką. Tai rodo, kiek daug pinigų galite užsidirbę per 30 minučių, per 4 valandas ar 1 mėnesį. Jeigu nenorite ar neturite pakankamai laiko galite prekiauti ne taip dažnai. Ir atvirkščiai, jeigu turite daugiau laiko ar norite daugiau uždirbti, galite prekiauti dažniau. Tai priklauso tik nuo Jūsų.

Sėkmingi pardavimai
Neparduota
Nesėkmingi pardavimai
Visas pelnas

po 30 minučių22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Uždaryti pardavimai: 5

po 4 valandų160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Uždaryti pardavimai: 40

po 1 mėnesio6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Uždaryti pardavimai: 1200

Savo pelną aš investuoju iš naujo, sugebu uždirbti €50-€100 per valandą. Visada investuodamas €10, viskas, ką man reikia padaryti, tai sukurti dešimties ar penkių minučių trukmės pardavimus ir mažiau nei per valandą užsidirbu €100. Aš pradėjau gana vidutiškai:

 • Pirmą mėnesį dirbau30 minučių per dieną su €200 dydžio užstatu. Mano pelnas buvo €30 per dieną
 • Antrą mėnesį aš dirbau 1 valandą per dieną su €500 užstatu . Mano pelnas buvo€100 per dieną.
 • Trečią mėnesį dirbau 2 valandas per dieną su €1500 užstatu . Mano pelnas buvo €300 per dieną.
 • O šiandien mano situacija dar geresnė.

Kai aš sudedu savo laimėjimus, iš viso gaunu €12000 per mėnesį. Pradžioje tai buvo kaip svajonė. Galėdavau užsidirbti daugiau per kelias valandas, nei buvusiam darbe per kelias savaites. Pradžioje negalėjau tuo patikėti, bet po šešių mėnesių aš pradėjau kurti ateities planus. Taip, aš vis dar turiu "dirbti" kiekvieną dieną, bet tai galiu daryti internetu iš kokios tik nori vietos ir pats laisvai sprendžiu, kiek ilgai noriu dirbti.. Dažniausiai dirbu apie valandą iš namų ir galiu tai daryti būdamas dar ir su pižama.

NEMOKAMA registracija Pradėti uždirbti pinigus

Mano mergina paklausė, kas man labiausiai patinka iš mano uždirbamų pinigų tokiu būdu. Galėčiau paminėti daug dalykų, bet trumpai - :

 1. 60%-90% pelnas per trumpą laiką. Jūs galite nustatyti 30 minučių, 1 valandos ar 60 sekundžių pardavimus
 2. jokių eksperto žinių nereikia
 3. Jūs galiteuždirbti pinigus iš namų ar telefonu, kai keliaujate
 4. nereikia jokios specialios programinės įrangos – galite viską atlikti tiesiogiai savo interneto naršyklėje
 5. galite išsigryninti pinigus bet kuriuo metu, tiesiai į savo banko sąskaitą

Tendencijos atpažinimas

Nors tai skambės sudėtingai, mano būdas turi tik tris pasirinkimus. Aišku yra sunku nuspėti, kaip akcijų kaina keisis per metus. Bet laimei, CFD leidžia Jums trumpus pardavimus, kurie trunka apie 30 minučių ar net 60 sekundžių. Tai yra pagrindinis šio būdo privalumas. Ir tai yra paaiškinimas, kodėl aš uždirbu tiek daug pinigų! Metodas yra paaiškintas trimis sakiniais:

Augimo tendencija

Jeigu matote akcijų kilimą (kairiame stulpelyje), visada spėkite iš trumpo augimo . Prekiauti vertybinių popierių biržoje

Jeigu per paskutines minutes grafikas augo, tai ir artimiausiu metu akcijų kaina augs.

Kritimo tendencija

Jeigu matote akcijų kritimą(kairiame stulpelyje), visada spėkite iš trumpo kritimo. Prekiauti FOREX

Jeigu akcijų kaina krito per paskutines minutes, kaip parodyta grafike, tai ir toliau kaina kris kelias minutes. Tada turėtumėte statyti ant kritimo.

Stagnacijos tendencija

Jeigu Jūs matote akcijų stagnaciją(kaina nesikeičia), truputį palaukite arba ieškokite kitų akcijų Pardavimo taisyklės

Jeigu grafikas nesikeitė per kelias minutes, reikia palaukti arba susirasti naujų akcijų.

Jeigu 30 minučių Jums yra per ilgai, Jūs galite daryti 60 sekundžių (1 minutės) pardavimus. Šiuo atveju Jūsų sėkmė yra 100%.

Puslapyje, kurį aš naudoju, visas procesas yra labai paprastas.

 • Kai žinau, kad akcijos augs, aš spaudžiuDAUGIAU mygtuką.
 • Kai žinau, kad akcijų kaina kris, spaudžiu MAŽIAU mygtuką.

Akcijų kilimo ir kritimo gidas yra paprasčiausi paskutinės valandos grafikai. Šis grafikas yra prieinamas Jums nemokamai po registracijos.

Kodėl šis metodas yra pelningas? Jis leidžia man užsidirbti, kai akcijos auga ir krenta. Akcijos man nepriklauso, bet aš galiu jomis prekiauti paprastu pelės paspaudimu! Kiekvienas, kas nusiperka akcijų ir laiko jas po kelis metus galiausiai pralaimi. Bet ne aš –, aš visada užsidirbu pinigų! Naudoju šią sistemą beveik metus ir kiekvieną mėnesį turiu teigiamą rezultatą. Abiejais atvejais, kai akcijos auga ir kai krenta. :-)

Sunku atspėti ilgalaikes tendencijas ir tikslius skaičius. Bet aišku, tai visiškai nesvarbu! Pavyzdžiui, jeigu paskutinį mėnesį Facebook akcijos augo kiekvieną dieną ir jų vertė yra €100 iš ryto, bus sunku atspėti, ar jų vertė vakare bus €101 ar €102. Bet tiksli vertė nėra svarbi – viskas ką Jums reikia žinoti, kad ji KILS .

Yra keletas taisyklių, kada akcijų kainos yra linkusios kristi ir kada kilti. Dauguma žmonių nežino šių taisyklių. Kai dirbau tolimųjų reisų vairuotoju, vakarai toli nuo namų būdavo pakankamai nuobodūs, tagi pradėjau skaityti daug mokomosios literatūros. Ir šiose knygose aš radau atsakymus. :-) Aš juos visus išvardinsiu žemiau esančiose oranžinėse lentelėse. Perskaitykite atidžiai ir pabandykite suprasti – patarimas yra neįkainojamas ir juo sekdami uždirbsite pinigų nuo pirmos dienos!

Kada prasideda AUGIMAS ir KRITIMAS

Valiutų poros

Kriptovaliutų opcionas gali būti naudojamas prekybai valiutų poromis. Vėlgi, tai gali skambėti sudėtinga, bet iš tikrųjų tai yra labai paprasta. Pavyzdžiui, valiutų pora galėtų būti USD/EUR jų vertė galėtų būti 1,4. Tai yra keitimo tarifas ir tai Jums sako, kad galite gauti 1 eurą uz 1,4 dolerio. Valiutų poros keičiasi kiekvieną dieną, bet yra paprastas būdas gauti iš to pelno. Pasitikrinkite statistikas po savo (registracijos (visa statistika bus prieinama nemokamai)) ir suraskite mažiausiai bent dvi valiutų poras. Pavyzdžiui, suraskiteUSD/EUR ir USD/GBP.

Jeigu abi valiutos krenta, Jūs galite būti tikri, kad jos ir toliau kris kelias minutes. Šiuo atveju statykite ant kritimo.

Prekybos valandų pradžia ir pabaiga

Akcijų rinkos turi skirtingus veikimo laikus, pavyzdžiui, Niujorko darbo laikas yra nuo 9.30 ryto iki 16.30 vietiniu laiku, kuris yra nuo 14.30 iki 21.00 britišku laiku (GMT). Kai tik prasideda pardavimai, akcijos dažniausiaauga, nes prekiaujantys žmonės nori prikti. Atitinkamai prieš pardavimų pabaigą, akcijų kainos dažniausiaikrenta. Tas, kas norėjo parduoti savo akcijas nuo ryto ir tai bandė nesėkmingai, galiausiai vakare nuleis kainą, nes vis tiek norės parduoti akcijas. Štai kodėl kainos nukrenta prieš pardavimų dienos pabaigą.

Taigi pardavimų dienos pradžia yra geriausia, spėti iš augimo, o prieš pardavimų dienos pabaigą, spėti iš kritimo.

Akcijos visada krenta po dividendų išmokėjimo

Kai kurios firmos moka dividendus, kaip premiją savo dalininkams. Yra toks dalykas vadinamas įrašų diena, kai dividendai išmokami dalininkams, atitinkamai nuo dalies registravimo dienos ir laikymo. Per metus yra dažniausia viena, dvi arba keturios įrašų dienos. Jeigu esate akcijų savininkas, gausite tą dieną išmokėtus dividendus. Bet tai nėra pats įdomiausias dalykas. Įdomiausia yra tai, kad akcijų vertė VISADA krenta po dividendų išmokėjimo. Visos akcijos taip elgiasi ir tai yra pakankamai patikimas būdas akcijų kainų spėjimui.

Po savo registracijos išsiaiškinkite, kada yra ateinanti įrašo diena(ir dieną, sekančią po to) bus ir spėkite iš kritimo.

Gamtinės nelaimės ir akcijų tendencijos

Tai visiškai suprantama. Jeigu, kuri nors valstybė patirs audras, žemės drebėjimus ar teroristines atakas, aišku, kad akcijų kainos kris. Tai yra aišku spėti iš kritimo . Jeigu vyks streikas Prancūzijoje, Peugeot akcijos kris. Jeigu prieš kelias valandas įvyko žemės drebėjimas Japonijoje, valiutų kursas japoniškos jenos taip pat kris. Rekomenduoju į tai pažvelgti įdėmiau, nes Jums reikės į tai sureaguoti tą pačią dieną arba bent jau kitą dieną.

Streikų, protestų ar kitų civilinių neramumų atveju visadaspėkite iš kritimo!

Finansinių rezultatų paskelbimas

Akcijinės bendrovės privalo skelbti savo finansinius rezultatus viešai. Jie tai daro kas tris mėnesius. Patikrintas ir paprastas veiksmas yra patikrinti šiuos rezultatus. Jeigu rezultatas teigiamas, akcijos augs tą pačią dieną. Kai yra geri finansiniai rezultatai, spėkite iš augimo tą pačią dieną.

Jeigu kompanija praneša neigiamus finansinius rezutatus, spėkite iš kritimo!

Investicijos dydis

Nors mažiausias užstatas yra €200, patartina įnešti užstatą, kuris siekia €500, nes tada pradėsite užsidirbti dvigubai greičiau. Kai tik įnešite užstatą, nepradėkite prekiauti visa suma iš karto. Padalinkite užstatą ir prekiaukite tik iš jo dalies. Trumpai:

užstatas vieno pirkimo didžiausia suma tikėtinas mėnesinis pelnas
€200 €10 €1000
€500 €25 €2500
€1000 €50 €5000
€5000 €250 €25000

 

Aš suprantu, kad tai gali atrodyti sudėtinga, tad iš pradžių aš sukūriau santrauką, kaip kiekvienas per kelis veiksmus galėtų užsidirbti pinigų.

Trumpai
Žingsnis # Ką Jums reikia padaryti Rekomendacijos
1 Užsiregistruokite puslapyje, kuriame norite prekiauti CFD! Gera mintis užsiregistruoti bent dvejose vietose (čia ir čia), tada užsidirbsite pinigų dvigubai greičiau. Jeigu nepavyksta užsiregistruoti, susisiekite klientų aptarnavimo telefonu abra elektroniniu paštu.
2 Įneškite pradinio kapitalo užstatą, kurį vėliau naudosite prekyboje. Pardavimų kompanija yra audituota ir turi Europos Sąjungos licencijas. Užstatas yra saugus ir Jūs jį galite išsigryninti bet kuriuo metu. Jeigu neįnešite pakankamai didelio užstato, metodas gali tinkamai neveikti! Mažiausia suma yra €250.
3 Pradėkite prekiauti trumpo galiojimo laiko CFD Aš rekomenduoju Jums uždirbti 10 % Jūsų užstato per dieną. Jeigu Jūsų užstatas €500, siekite €50 per dieną. Jūsų pirkimų sesija neturėtų būti ilgesnė, nei 30 minučių.
4 Perskaitykite šią trumpą santrauką norėdami išmokti, kada spėti iš kritimo, o kada iš augimo Jeigu norite spėti iš augimo, spauskite mygtuką DAUGIAU. Kai norite spėti iš kritimo, spauskite mygtuką MAŽIAU.
5 Šiame puslapyje Jūs surasiteatnaujintus patarimus, kaip prekiauti šiandien. Šie patarimai yra siūlomi profesionalių bankininkų, kurių pelnas priklauso nuo akcijų pasiteisinimo. Vienu žodžiu, jeigu Jūs uždirbate pinigų, jie uždirba taip pat. Taigi jie yra suinteresuoti duoti Jums gerų patarimų. Visa tai siūloma puslapyje nemokamai, taigi išnaudokite visas galimybes! :-)

Jums nereikia daryti nieko sudėtingo, pavyzdžiui, detalios analizės. Jums nereikia aiškintis finansinių rinkų... Asmeniškai, aš nieko apie tai neišmanau, bet sugebu užsidirbti €10000 iš CFD. Viskas, ką Jums reikia padaryti, patikrinti grafikus, kurie yra prieinami Jūsų užsiregistruotame puslapyje (here). Vidutiniškai man sekasi 5 iš 6 pardavimų ir labai dažnai 6 iš 6 (100% sėkmės koeficientas). Jeigu vienas pardavimas nepasisekė, tai nėra pasaulio pabaiga, nes per ilgą laiką aš vis tiek užsidirbu pinigų sklandžiai ir paprastai. Norint sėkmingai uždirbti pinigų, bet koks sėkmės koeficientas virš 50 % bus gerai, bet mano laimėjimo koeficientas yra 85-100 % tai reiškia, kad aš uždirbu dešimt kartų greičiau ir mano metodas yra veikiantis.

Pradėti dabar
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.