Zcash kriptovaliuta sulaukia vis didesnio susidomejimo - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
18.10. 2018 09:00  | 

Didėjantis susidomėjimas kriptovaliutomis lemia vis didesnio įvairių elektroninių pinigų atsiradimą, todėl šiandien galime džiaugtis tikrai gausiu kriptovaliutų pasirinkimu. Apie Bitcoin yra girdėjęs kiekvienas, tačiau kitos populiarios kriptovaliutos taip pat yra vertos susidomėjimo. Viena jų – tai Zcash (trump. ZEC), kurios idėja buvo pasiūlyta 2013 metais, o pristatyta praėjus dar trejiems metams. Tai – Bitcoin pagrindu sukurta kriptovaliuta, kuri yra anonimiška ir, žinoma, saugi.

Svarbiausia – saugumas

Nors ši kriptovaluta buvo sukurta Bitcoin pagrindu, tačiau svarbu paminėti ir tam tikrus šių kriptovaliutų skirtumus. Vienas jų yra tai, kad atliekant sandorius Zcash automatiškai paslepia siuntėjo duomenis. Nors mokėjimai blokų grandinėje yra skelbiami, tačiau nėra pateikiama informacija apie siuntėją, gavėją bei siunčiamą pinigų sumą. Zcash kriptovaliuta naudoja decentralizuotą atvirą kodą, todėl atliekant mokėjimus yra išsaugomas duomenų privatumas. Nors dažnai manoma, kad Bitcoin kriptovaliuta yra pakankamai saugi ir negali būti susekama, tačiau tai – ne visai tiesa, todėl tuomet, kai siekiama kuo didesnio saugumo, Zcash gali būti tikrai palankiu pasirinkimu.

Zcash privalumai

Atliekant mokėjimus yra paslepiami siuntėjų bei gavėjų duomenys, todėl užtikrinamas saugumas; Duomenų slaptumas praverčia tuomet, kada siekiama, kad mokėjimų duomenys nebūtų pasiekiami įmonių savininkų konkurentams, ar pan. Niekam ne paslaptis, kad informacija apie dideles pinigų perlaidas gali būti įdomi nesąžiningiems asmenims, todėl Zcash kriptovaliuta padės nuo to apsisaugoti;

Naudodami Zcash kriptovaliutą galite greitai ir nebrangiai atlikti mokėjimus, ir visai nesvarbu, kokioje pasaulio vietoje bus skaitmeninių pinigų gavėjas – viskas bus atliekama greitai ir saugiai; Tai – vis labiau populiarėjanti kriptovaliuta, kurios kaina ilgainiui taps vis didesnė. Jei svarstote, į kokią kriptovaliutą vertėtų investuoti savo pinigus, ši galimybė gali tikrai puikiai pasiteisinti.

Naujų Zcash monetų sukūrimas

Kaip ir Bitcoin, Zcash kriptovaliuta gaunama kasimo būdu. Šių skaitmeninių pinigų kiekis yra ribotas, tad spėjama, jog visos Zcash monetos bus iškastos iki 2032-ųjų metų. Visas šių monetų skaičius yra 21 000 000, todėl ilgainiui Zcash kaina taps vis didesnė.

Kaip gauti Zcash kriptovaliutos?

Zcash kriptovaliuta gali būti gaunama ją kasant, mainant arba perkant. Je svarstote apie galimybę įsigyti Zcash monetų, internetinėje erdvėje tikrai rasite pasiūlymų įsigyti šios kriptovaliutos, o tuomet, jei turite kitų skaitmeninių pinigų, juos galite mainyti į Zcash. Įprastai yra siekiama, kad kriptovaliuta atneštų kuo didesnį pelną, tad palanku stebėti Zcash kainos šuolius, ir tuomet, kai kaina jums bus palanki, galėsite šią kriptovaliutą parduoti.

Zcash kainų svyravimai

Kriptovaliutų savininkams visuomet yra aktualu tai, kokie yra skaitmeninių pinigų kainų svyravimai, nes tai leidžia numatyti, ar verta investuoti į tam tikras skaitmenines valiutas. Zcash yra gana jauna skaitmeninė valiuta, todėl jos kainos vis dar yra labai svyruojančios. Pavyzdžiui, 2017 metų rugsėjį šios kriptovaliutos kaina buvo labai aukšta – 1 ZEC siekė net 800 USD, tačiau vėliau kaina krito iki 200 USD, o dar vėliau pasiekė 250 USD. Kaip vėliau keisis šios kriptovaliutos kainos, gana sunku numatyti, tad visada palanku stebėti kainų pokyčius, ir atlikti pardavimus ar pirkimus.

Kaip ir kitos kriptovaliutos, Zcash gali atnešti tikrai nemažą pelną. Šiandien šie skaitmeniniai pinigai yra laikomi vienais populiariausių, todėl galite išmėginti prekybą Zcash valiuta. Jums tereikės stebėti šių skaitmeninių pinigų kainų pokyčius, ir tikrai rasite palankią progą, kada galėtumėte atlikti kriptovaliutos pardavimą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. letecoin, binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.