Zcash anonimiskumas visiems - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
17.11. 2017 17:48  | 

"Zcash" yra kryptine valiuta, kurią sukūrė mokslininko, patarėjų ir inžinierių komanda. Tai suteikia visišką privatumą. Kai kurie puikūs vardai, tokie kaip Roger Ver, Barry Seibert ir Pantera Capital, dalyvavo renkant rizikos kapitalą už valiutą.

h> Decentralizacija yra ta, kuri yra bendra visoms valiutoms, ta pati priemonė yra ir "Zcash", ji yra decentralizuota ir atviro kodo valiuta. "Zcash" ir kitų "kriptokursų" skirtumai skiriasi nuo didesnio privatumo arba vadinamojo "apsaugoto sandorio". Apsaugoto sandorio sąvoka yra tokios operacijos naudotojai, kaip siuntėjas, gavėjas ir informacija apie vertę, gali būti nežinoma kitiems, jei to pageidauja vartotojai.

Kaip Z-Cash skiriasi nuo kitų kriptokursų?

Kaip minėjome aukščiau esančiame tekste, visiškai anonimiškumas yra tai, kas skiriasi "Zcash" nuo kitų valiutų. Bitcoin ir Ethereum blokeliai, parodantys kiekvieno sandorio ir dalyvaujančių šalių vertę. "Z-Cash" turi specialų įrodymą, kad apsaugotų "zk-snark" tinklą arba jis taip pat vadinamas statybos įrodymu. Konstrukcijos įrodymas yra gana veiksmingas būdas apsaugoti informaciją apie sandorius.

Ne kiekvienas sandoris turi būti šešėlyje, technologija vadinama atrankiniu atskleidimu leidžia vartotojui atskleisti nurodytus sandorius, pavyzdžiui, vartotojai gali atskleisti savo savanoriškai ir patogiai kovoti su pinigų plovimo įstatymais ar sandoriais mokesčių reguliavimo tikslais.

"Zcash" tiekimas yra ribotas, bus 21 milijonas monetų, iš kurių 2 milijonai iš jų yra apyvartoje. Bitcoin kasyba turi vadinamus 10 minučių blokus, "Zcash" kasyba veikia vidutiniškai keturis kartus didesniais blokais, kurių vidurkis yra 2,5. Visos apyvartoje esančios monetos apmokestinamos, tai reiškia, kad dalis vertės paskirstoma įmonės suinteresuotiesiems subjektams.

Kitas skirtumas tarp "Zcash" ir kitų "kriptokursų" yra tai, kad "Zcash" yra kompanija, kuri nėra atviro kodo bendruomenė. Ši organizacija turi tam tikrų pasekmių. Kiekvieną kartą, kai moneta yra iškasama, vadinamoji "steigėjų atlygis", kuris yra atlygis investuotojui ir darbuotojams, kuriuos jis yra įmonei, yra paskirstomas jiems.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. anonimiškumas, Zcash, skirtumas, kasyba, kriptografinė valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binary Option Robot

Ši programa gali žaisti vietoj Jūsų. :-) Viskas ko Jums reikia, tai jų įsidiegti, prisregistruoti ir įnešti užstatą. Robotas automatiškai atpažins kaip atlikti pardavimus ir atliks viską vietoj Jūsų.
Mano greitas patarimas: Aš rekomenduoju šį įrankį visiškiems pradedantiesiems, nes Jums tereikia įsijungti kompiuterį ir programa uždirbs pinigus pati.
Mažiausias užstatas: $250
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.