Trys salys kuriose yra didziausias bitcoin miners - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
13.12. 2017 21:45  | 

Pirmasis logiškas klausimas yra tai, kaip gauti daugiau bitino išleidimo į apyvartą. Atsakymas yra Bitcoin kasyba. Tai procesas, kuris naudoja skaičiavimo galią, kad išspręstų matematines problemas, be to, jis prideda sandorius su blokiniu šifru ir atrakina naujus bitino į tinklą.

Kas yra kasybos baseinas?

Mes paaiškinome, kas yra miniatiūra aukščiau esančiame tekste. Dabar, kai grupė žmonių, kurių mano Bitukai prisijungia, vadinama Mining Pool. Tai didžiulis sandėlis su daugybe kalnakasybos įrangos. Iš esmės, miners grupė miniatiūras bitino, kartu, pagal susitarimą dalintis bloko premijos, kai jie yra atrakinta. Apdovanojimai yra paskirstomi proporcingai įneštui, yra kiekvienos minų grupės pajėgos.

Kurios šalys turi labiausiai Bitcoin kalnakasių?

Šiomis dienomis kasyba reikalauja naujausios kalnakasybos technologijos ir mažos elektros energijos kainos, kuri iš tikrųjų gali būti pagrindinis veiksnys, kai kalbama apie kasybą. Taigi atsakymas į pirmiau minėtą klausimą yra tas, kad kalnakasiai gali būti rasta, kur yra energijos ištekliai, o naujos technologijos yra labai paplitusios. Štai keletas šalių, turinčių šias charakteristikas.

Gruzija

"BitFury" yra įmonės pavadinimas, kuris, atrodo, yra vienas iš didžiausių kriptokursinių pasaulio žaidėjų. "BitFury" yra "Blockchain" technologijos kompanija, kuri kuria ir parduoda efektyvią transliacijos įrangą "Bitcoin" vartotojams. Kai kurie duomenys sako, kad ši bendrovė pagamino apie 15% visų "Bitcoin".

Kinija

Kai kurie iš didžiausių kasybos baseinų yra Kinijoje, o pagrindinė priežastis yra tai, kad Kinija yra pigi elektros energija, todėl Bitcoin kalnakasiams Kinijoje yra pranašumų, palyginti su kitais kasyklų, užfiksuodami didelę dalį Bitcoinų maišos galingumo.

JAV

Kompanija "21 Inc.", viena iš didžiausių kasybos įmonių pasaulyje, Jungtines Amerikos Valstijas įtraukia į didžiausių bitino kuro šaltinių sąrašą. Didžioji dalis šios bendrovės pajėgumų yra nurodoma kasybos baseinui, o 2016 m. Baseinas pagamino apie 3% visų bituminių.

Yra, žinoma, daugybė mažesnių kasybos baseinų visame pasaulyje, kurie bendrai sudaro mažesnę dalį Bitcoin kasybos tinklo, taigi apie 20% visų bitkino, kasyklų kasyklų, minėtų aukščiau esančiame tekste, ribų.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoin, kasyba, baseinai, elektra, įranga
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.