Trys populiariausios kriptovaliutos - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
18.04. 2018 08:23  | 

Kriptovaliuta – tai virtualūs arba skaitmeniniai pinigai, kurie leidžia tiesiogiai atlikti mokėjimus tarp vartotojų, tokiu būdu išsaugant anonimiškumą. Šiuo metu kriptovaliutos yra decentralizuotos, o tai reiškia, kad jų neprižiūri jokios valdžios institucijos, ir jos nėra leidžiamos centrinių bankų. Šiuo metu įvairių skaitmeninių valiutų skaičius tampa vis didesnis, tačiau galima išskirti tris pagrindines kriptovaliutas, kurios yra sulaukusios didžiausio populiarumo. Taigi, kurias jų vartotojai pasirenka dažniausiai?

Bitcoinas vis dar puikuojasi populiarumo viršūnėje

Bitcoin – tai skaitmeninė valiuta, kuri buvo išrasta pirmiau nei kitos. Vartotojus džiugina tai, kad šios virtualios valiutos vertė yra vis labiau kylanti, tad perkant ir parduodant Bitcoin galima užsidirbti.

Nors prognozuojama, kad po kurio laiko šios skaitmeninės valiutos vertė išliks stabili, tačiau šiuo metu ji yra labai svyruojanti. Vartotojai gali stebėti Bitcoin kainos pokyčius, ir į tai atsižvelgdami gali atlikti pelningus sandorius. Bitcoin dažniausiai pasirenkami dėl šių priežasčių: Vietų, kuriose galima atsiskaityti tokia skaitmenine valiuta, sparčiai daugėja, todėl naudotis Bitcoin yra paprasta ir patogu;

Tarptautiniai mokėjimai gali būti atliekami pigiai ir saugiai, be to, išsaugomas pinigų pervedančio asmens anonimiškumas. Naudojantis Bitcoin kriptovaliuta mokėjimai atliekami labai greitai – visai nesvarbu, kur bus pervedami pinigai. Būdų, kaip galima gauti Bit coin, yra gana nemažai. Tą galima padaryti perkant šią kriptovaliutą, keičiant į kitas kriptovaliutas, ir taip pat Bitcoin gali būti gaunami įrengiant vadinamas kasyklas.

Litecoin – dar viena populiari kriptiovaliuta

Litecoin skaitmeninė valiuta yra naujesnė už Bitcoin. Litcoin projektą 2011 metais sugalvojo ir įgyvendino Google darbuotojas Čarlis Li. Nors šios kripovaliutos technologija yra lygiai tokia pati, kaip ir Bitcoin, tačiau galima išskirti ir tam tikrus šių kriptovaliutų skirtumus:

 1. Litecoin kriptovaliuta yra pervedama greičiau nei Bitcoin (maždaug 4 kartus)
 2. Litecoin turi labai didelę monetų apimtį
 3. Litecoin išgavimo algoritmas yra sudėtingesnis nei Bitcoin
 4. Litecoin kriptovaliuta yra lengvai keičiama į „Fiat money“ – popierinius pinigus, kurie nėra pagrįsti auksu.
 5. Ethereum – vis labiau populiarėjanti skaitmeninė valiuta

  Ethereum kriptovaliuta yra išleista gana neseniai – 2015 metais, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė praėjus dvejiems metams po jos išleidimo. Šios skaitmeninės valiutos išradėju yra laikomas Vitalik Buterin. Nors Ethereum virtuali valiuta yra labai panaši į Bitcoin, ir gali atrodyti, kad tarp šių kriptovaliutų beveik nėra jokių skirtumų, tačiau kelis jų galima išskirti.

  Turbūt svarbiausias Ethereum ir Bitcoin kriptovaliutų skirtumas yra tai, kad Ethereum leidžia kur kas greičiau atlikti skaitmeninių pinigų perlaidas. Ethereum virtualių pinigų laikymas yra dar saugesnis nei Bitcoin, tad pavojus, kad kas nors gali pasinaudoti jūsų turima kriptovaliuta, yra dar mažesnis.

  Ethereum kripptovaliutos kainų pokyčiams labai didelę įtaką turi ICO – jei stiprūs startuoliai pradeda prekiauti savo tokenais, kainų pokyčiai tampa neišvengiami; Šiai kriptovaliutai yra numatoma labai šviesi ateitis – kadangi susidomėjimas Ethereum skaitmenine valiuta yra sparčiai augantis, juokaujama, kad vieną dieną šios valiutos vertė bus tokia pat, kaip ir naujo Lamborghini (įdomu tai, kad jau yra sukurtos specialios skaičiuoklės, ir šios kriptovaliutos savininkai juokauja, kad jau išsirinko būsimo automobilio spalvą).

  Nors kartais dvejojama, ar tikrai verta investuoti į kriptovaliutas, tačiau didžioji dalis ją turinčių asmenų sutiks, kad toks pasirinkimas bus iš tiesų palankus. Jei planuojate prekiauti kriptovaliutomis, pirmiausia reikėtų įgyti šiek tiek žinių apie jas, ir tai galės užtikrinti kur kas didesnę sėkmę.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, ether
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.