Top penkios sekmingos prekybos dvyniu parinkciu strategijos - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
06.08. 2017 23:02  | 

Dėl netikros galimybės, kad jūs prekiaujate be strategijos ar technikos, kad padėtumėte jums dvejetainių parinkčių, turėtumėte

Prekyba binarinėmis galimybėmis yra viena iš svarbiausių šiandieninių finansų rinkų tendencijų. Tiek patyrę, tiek mėgėjai prekybininkai rengiasi įtraukti juos į savo investicijų portfelį. Panašiai kaip ir bet kuri kita prekybos platforma ar verslas, turėtumėte naudoti strategiją, kurios tikslas būtų patikimai pelnyti.

Jei be strategijos ar technikos, leidžiančios jums prekiauti dvejetainėmis parinktimis, turėtumėte pamatyti save kaip lošimus. Priklausomai nuo turtingumo, prekybinės dvejetainės parinktys nėra išskirtinai saugios, nes tai ilgainiui neveiks jums ir gali prarasti daugumą jūsų investicijų. Jums reikės stiprios strategijos, kurią galėsite panaudoti be galo, kuri leis jums atlikti teisingą prognozę. Be to, turite panaudoti techniką, kurią gerai matote ir kuri patikimai sukuria jūsų laimėjimo tikimybę.

Bet ar prekyba

Strategijos yra suskirstytos į dvi grupes apskritai. Šios klasifikacijos yra;

  • Lažybų modeliu pagrįstos strategijos. Šiose strategijose manoma, kad investicijose bus naudojami lažybų būdai, neatsižvelgiant į tai, ar jie žino apie biudžeto rinkas, ar ne. Šiose procedūrose naudojamos kelios strategijos, kuriomis siekiama sukurti laimėjimo galimybę. Tai yra geriausias šios klasifikacijos pavyzdys atsižvelgiant į naujienas.
  • Rinkos elgsenos strategijos. Pagal šias strategijas investuotojas visiškai priklauso nuo techninės ir statistinės informacijos, kuri yra greitai prieinama arba kurią jie ištyrė ir dirbo. Nors šios strategijos yra šiek tiek sunkiau suprantamos ir įvaldomos, jos yra labiausiai patikimos, nes jos yra objektyvios. Yra sukurtos strategijos, leidžiančios suvokti tam tikrą informaciją, pvz., Diagramas, ir tai sumažins naujam prekybininkui reikalingumą.

Gerai žinomos strategijos yra:

I - Fundamentalios analizės strategija

Ši technika yra orientuota į bendros įmonės veiklos rezultatų arba požymių elgsenos analizę. Kaip dvejopo pasirinkimo sandorio investuotojas ar prekybininkas, prieš pradėdami apsvarstyti galimybę įsigyti alternatyvą, jūs galvojate apie balanso, pelno (nuostolio) ataskaitos ir bendrovės pinigų srautų ataskaitą. Alternatyvūs veiksniai, kuriuos turėtumėte pažvelgti, įtraukia darbuotoją ir verslo partnerių įgyvendinimą. Akivaizdu, kad ši strategija bando pažvelgti į bendrą įmonės, kurioje jos nori investuoti į savo akcijas, ir dabar ir vėl apskritai pramonę vaizdą.

II - Techninės analizės strategija

Tai labai paplitęs pasirinkimo sandorių metodas. Jis iš esmės yra susirūpinęs dėl praeities tyrimo, naudodamasis įvairiais parametrais, pavyzdžiui, diagramose, turint omenyje galutinį tikslą prognozuoti būsimos turto kainos. Ši strategija nėra orientuota į vidinę turto vertę. Tai labai naudinga pasirinkimo sandoriuose, nes, kaip prekybininkas, nereikia pasinerti į įmonės finansinę ataskaitą. Tarp instrumentų, naudojamų techninėje analizėje, įtraukiami Bollingerio juostos ir "Moving Average".

III - Pagrindinių galimybių strategija

Ši strategija yra gana žinoma tarp opcionų prekybininkų. Tai suprojektavo ir naudojo prekybininkas, siekdamas apsaugoti save nuo visų investicijų nuostolių. Jūs pasirinksite pagrindinį turtą ar valiutą, kuriai esate pasiruošę ir po to, jei dėl rinkos kainų svyravimo nukreipta į padorų kryptį, tarkime, kad jūs pasirinkote skambutį. Tuo tarpu, jūs įdėsite pasirinkimo sandorį į panašų turtą.

Galime naudoti pavyzdį:

GBP / USD valiuta yra 1: 4000. Galite priskirti 100 LTL skambučio funkciją, kuri baigsis per 30 minučių. Išmoka yra 70% ir 15% tuo atveju, jei pralaimi. Per pirmuosius 15 minučių turtas yra 1: 4015, kuris iki šiol yra puikus. Tuo konkrečiu metu jūs perkate panašaus turto pasirinkimo galimybę 1: 4015, kuris baigiasi per 15 minučių už 100 JAV dolerių. Išmokos yra panašios į skambučio parinktį.

Pasibaigus 30 minučių bus du rezultatai;

  • Jūsų 30 minučių skambučio parinktis laimi ir 15 minučių sumoka galimybės nuostolius. Jūs gausite 185 USD iš 70% skambučio laimėjimų ir 15% malonumo už atlygį iš pardavimo galimybės (gali įvykti atvirkštinė pataisa, pasirinkimo galimybės laimėjimas ir skambučių galimybės nuostoliai).
  • Tiek skambutis, tiek pasirinkimo galimybės užsidaro pinigus. Jūs gausite 340 dolerių (170 $ 170). Kadangi dėl dviejų variantų praktiškai sunku prarasti, bendra šios strategijos nuostolių rizika yra tik 15 USD, atsižvelgiant į galutinį tikslą laimėti 140 USD.

IV - algoritmas ir signalai

Yra programų, kurios yra parduodamos ir kurios puikiai prekiauja arba analizuoja rinkos informaciją. Galite manyti, kad tinkama investuoti į tokią paraišką. Ši programa įdiegta į jūsų kompiuterį ir surenka jums reikalingą informaciją, o po to ją analizuoja, kad sukurtumėte labiausiai idealius rezultatus. Čia naudojama techninė ir pagrindinė analizės informacija.

Kompiuteris pasirinks prekybą, kad galėtumėte prekiauti. Jūs galėtumėte netgi tobulėti ir kurti paraišką, kad būtumėte tikrai prekiaujama jums. Tačiau jūs turėtumėte reguliariai atnaujinti neapdorotus duomenis, kuriuos paraiška išsprendžia.

V - Bendrojo integravimo prekybos strategija

Rinkoje gali būti dviejų atsargų, kurių ryšys yra didelis. Tai gali būti dėl to, kad jie yra panašioje pramonėje ir parduodami panašioje rinkoje, todėl daugelį elementų įtakoja panašiai. Atsižvelgiant į didelį ryšį tarp tokių atsargų poros, jūs pastebėsite, kad bet kuriuo tašku yra tarpas tarp jų, jis bus uždarytas anksčiau. Šį atotrūkį gali sukelti trumpalaikis vieno akcijų silpnėjimas. Svarbiausia čia yra atskirti atotrūkį.

Nustačius atotrūkį, turėtumėte nusipirkti pasirinkimo sandorį, kuris yra silpnas, ar turto pardavimo pasirinkimo sandorį, jei akcijos, kurių kaina yra didesnė, neabejotinai sumažės. Galų gale, abu turtai bus susiję su ryšiu, ir tai turėtų būti "išvažiavimo vieta".

Galutinis žodis

Strategijos, kurios yra tokios pačios kaip ir investavimo galimybės, yra daugybės, todėl galėtumėte užbaigti tokį, kuris suteikia jums pastovų laimėjimą. Netikėtai, kad esate naujokas prekybininkas, tyrinėdami gerai ir išskirkite vieną strategiją, kuri geriausiai atitinka jūsų prekybos portfelį ir modelį. Dėl netikros galimybės, kad esate labiau patyrę, galite sukurti savo konkrečią strategiją arba sujungti du egzistuojančius, kad sukurtų hibridą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Finansų, prekybos, dvejetainiai, atsargos, investicijos, strategija, tarpininkas, prekybininkas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.