Stratis strat - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
15.09. 2017 20:24  | 

"Stratis" yra išskirtinė naujovė, nes tai nėra moneta; o tai tiesiog platforma. "Stratis" yra "Blockchain-as-a-service" ("BaaS") platforma, sukurta siekiant teikti sprendimus finansų sektoriaus korporacijoms, kurios nori pasinaudoti "Blockchain" technologijos privalumais. "Stratis" leidžia įmonėms kurti pritaikytas "blockchain" programas su reikalingomis funkcijomis, supaprastinti kūrimo procesą ir pagreitinti "blockchain" projektų kūrimo gyvavimo ciklą.

"Stratis" leidžia kurti atskirus, privačius blokinius grandynus, kuriuos gali paleisti trečiųjų šalių organizacijos, kurios gali pritaikyti juos pagal savo poreikius. Šie blokeliai (šoniniai raiščiai) yra pritvirtinti prie pagrindinio Stratis blokinio šyno. Juos galima pasiekti per Lite klientus ir API.

Korporacijos gali pasinaudoti "Stratis" ryšio grandinėmis, siekdamos paleisti savo "blockchain" programas be savų sąnaudų ir komplikacijų, susijusių su jų tinklo blokų tinklo infrastruktūros kūrimu ir palaikymu. Be to, šios įmonės taip pat gali pasinaudoti ir sujungti jau esamus elementus, esančius kitose "blockheads", kaip "Ethereum" ar "Waves".

"Stratis", vietinė valiuta "Stratum Platform", bus reikalinga, norint kurti ir dekoduoti šiuos blokinius grandynus. Šios privačios grandinės yra pagrįstos pagrindinio Stratischain kodu, o šoninės grandinės yra suderinamos, o perkėlimas tarp dviejų yra paprastas.

"Stratis" platforma bus pastatyta "C # Stratis Bitcoin Full" mazgo platformoje ir sistemoje, kuri bus sukurta "NBC" bibliotekos viršuje, beveik užbaigtame "Bitcoin Core" uoste, parašytuose C # ir .NET, naudojant "blockchain" kūrėjo Nicolas Dorier. Kadangi "NBitcoin" buvo sukurtas grynajame C # ir naudoja .NET pagrindą, jį lengviau išlaikyti ir vystyti, palyginti su tradiciniu C Bitcoin Core šaltinio kodu.

Be to, "Stratis" komanda taip pat teikia konsultacines paslaugas, konsultuoja įmones, apie kurias funkcijas naudoti ir kaip juos įgyvendinti. "Stratis" prasidės kaip Londono konsultacinė įmonė ir pereis prie tarptautinių žaidimo laukų, jei to reikalauja paklausa.

Privalumai

  1. Tai yra platforma programuoti geeks sukurti neribotą naujovių.
  2. Jis sujungia "Bitcoin" saugumą su naujausia "Blockchain" technologijos pažanga kuriant savo saugumą.
  3. Labai vertinami investuotojai visame pasaulyje.
  4. Dėl savo akivaizdžių algoritmų, jis pasieks mažesnį išmetamų teršalų kiekį ir mažai išpūstų.

Trūkumai

  1. Tai nėra masės platforma, todėl laukiama lėtesnio priėmimo.
  2. Dar nepriimtina daugelis pasaulinių prekybininkų.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Geriausias būdas nusipirkti "Stratis" yra naudojant mainus. Kai kurie mainai leis jums tiesiogiai nusipirkti pinigų, galbūt per kreditinę kortelę arba MasterCard. Kai kurie taip pat gali leisti jums tiesiogiai pervesti pinigus į juos.

Tačiau daugybė mainų, norinčių parduoti "Stratis", pirmenybę teikia jums pirmajai, bet bendrajai skaitmeninei valiutai, pvz., "Bitcoin". Kai tai padarysi, jie padės jums jį pakeisti "Stratis".

Pvz., "Changelly", garsi internetinė kripto valiutos keitimo svetainė, galėsite tik "Stratis" keistis "Bitcoins".

"Poloniex" taip pat plačiai pripažįstama kaip didžiausia pasaulyje alternatyvių skaitmeninių valiutos keitimo operacija. STRAT prekiauja kaip BTC poravimas.

"Bittrex" yra naujovių ir plėtros pagrindinis lyderis, jie didžiuojasi, kad "Bittrex" buvo įdiegta iškart po paleidimo dienos. Jie yra vieni geriausių pasaulyje kriptotinių mainų svetainių.

"Bittylicious", Jungtinėje Karalystėje veikianti keitimas leidžia "Fiat" susieti. Jie mano, kad tai yra geriausias būdas išvengti Bitcoin pagrįsto nepastovumo. Kaip JK gyventojas, galite įsigyti STRAT "Bittylicious".

Prekyba su Stratis

Kaip ir tiesa kai kuriai kitai kriptografinei valiutai, kuri nėra lengvai priimta prekybininkams visame pasaulyje, geriausia prekybos platforma bus su kai kuria prekybos internetu. Su Sytratis, aš išvardijau keitimąsi, kuris padės jums prekiauti savo monetomis prekėms ir paslaugoms, o gal ir kitų kriptokursų atveju.

  • Bitrex
  • Kriptopa
  • Hitbtc
  • Poloniex

Stortis Stortis

Mes matome labai protingą taktiką, naudojamą norint sugadinti esamas saugumo sistemas, kurios turėtų apsaugoti mus. Įsilaužimas ir vagystė tampa vis didesnė grėsmė, todėl ką galima padaryti, kad apsaugotų save ir jų skaitmenines valiutas?

Kad "Stratis" vertė auga tokiu sparčiu greičiu, žmonės labai skatinami bandyti pavogti jūsų "Stratis" žetonus, todėl juos saugodami turite naudoti ypatingą atsargumą. Jei įrenginyje yra daug STRAT, saugumas jūsų žetonuose turėtų būti jūsų pagrindinis rūpestis. Nors nėra tobulesnės sistemos, skirtos jūsų $ STRAT žetonams užtikrinti, yra keletas žingsnių, kuriuos galite imtis, kad išvengtumėte bet kokių kenksmingų bandymų pavogti jūsų žetonus.

Jei nuspręsite naudoti popierinį piniginį, tai yra neprisijungęs piniginis, skirtas saugoti labai didelį "Stratis" kiekį, įsitikinkite, kad nepamirškite savo prisijungimo informacijos, nes jūsų turtas gali būti visam laikui, jei taip.

Jei pasirinksite mobilųjį piniginę, pabandykite nesukelti viruso arba vis tiek įdiekite labai patikimą antivirusinę programą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. stratis, baas, užsakomieji blokchain programos, sidechains, nbitcoin, akcijų įrodymas, keitimas bitcoin, prekybos kripto, bittrex, hitbtc, strat
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.