Ripple xrp - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 23:02  | 

"Ripple" yra speciali decentralizuotos skaitmeninės valiutos rūšis, tarpusavio mokėjimų sistema, o tai ne tik suteikia platformą keitimuisi. Ji neveikia, kad apsikeistų prekėmis ir paslaugomis su valiuta, o tai yra priemonė konvertuoti vieną valiutą į kitą, ir jam nereikia centrinės keitimo tokia konversija. Pradėjus vykdyti kai kuriuos penkerius metus, buvo nurodyta, kad "Ripple" užtikrins "saugius, greitus ir beveik nemokamus tarptautinius finansinius sandorius bet kokio dydžio be atsiskaitymų".

Ją sukūrė žmonių grupė, būtent: Arthur Britto, David Schwartz ir Ryan Fugger, ir ji dirba su ta pačia konsensusine skaitmenine vadovure, kurioje veikia dauguma kitų kriptografinių valiutų; ji taip pat išgaunama kaip kitos decentralizuotos valiutos, tokios kaip Bitcoin. Ši viešoji skaitmeninė knyga yra bendrai naudojama, kurios turinį nustato bendrasis susitarimas arba sutarimas.

Čia yra įdomus klausimas, kad "Ripple" galėtų dirbti, kad sandoris būtų tęsiamas "Ripple" tinkle, ko reikia? Tam reikalingos dvi šalys: reguliuojama finansų įstaiga (turinti lėšų) ir rinkos formuotojai. Pirma šalis taip pat išleidžia balansus klientų vardu, o antroji šalis - klientai - teikia likvidumą valiuta, kuria nori prekiauti.

Kai kurios skaitmeninės valiutos funkcijos, pagrįstos įrodymu apie darbą arba akcijų įrodymu, bet su "Ripple", veikia kartu su "Consensus Scheme". Tai leidžia labiau pasitikėti tarp dalyvaujančių šalių ir sustiprina bendrą "Ripple" tinklą.

Masačusetso technologijos institutas anksčiau pasirodė vienas iš "Ripple" pagrindinių validatorių, tačiau yra ir kitų žymių bendrovių ir interneto paslaugų teikėjų, kurie dalyvavo skaitmeninių valiutų patvirtinimo procese.

Grupės teigimu, "Pagalba neturtingiesiems" konsultacinei grupei "Ripple" "leis" peer-to-peer "serverių architektūrai palengvinti vertybių judėjimą tarp finansų įstaigų. Tai leidžia finansinių paslaugų įmonėms tiesiogiai mokėti vieni kitiems, skirtinguose tinkluose, geografinėse sienose ar valiutomis. "

Vienas įdomus dalykas, susijęs su valiutos tinklu, "Ripple" tinklu, yra tas, kad jo negalima uždaryti, o tai reiškia, kad jo išvetimas iš verslo bus labai sunkus ir tai yra didelis potencialių investuotojų ir suinteresuotųjų šalių pliusas.

Taip pat svarbu pažymėti, kad nuo jos sukūrimo didėja finansinių institucijų ir bankų skaičius, kad Ripple galėtų tapti mokėjimo priemone, ir šis skaičius vis dar auga. Iš tiesų, pasak vieno gerbiamo šaltinio, "paskirstytos knygos kaip" Ripple "sistema turi keletą privalumų, palyginti su kriptokurencijomis, tokiomis kaip" Bitcoin ". Šiuos pranašumus ir trūkumus mes vertinsime vėliau šiame straipsnyje.

Privalumai

  1. "Ripple" gali pasigirti sparčiausias bet kokios skaitmeninės valiutos atsiskaitymo laikas tinkle, panašiai kaip "blockchain". Remiantis pranešimais, ji gali apdoroti daugiau kaip šimtą operacijų per sekundę.
  2. Ji siūlo mokėjimo būdą nemokamai, tai yra visiškai nemokama. Tai yra labai didelis skatinimas tiems, kurie ketina investuoti į jį.
  3. "Ripple" tinklas yra labai saugus tinklas, nes jis yra skirtas nedelsiant atmesti kenksmingus vartotojus ir automatiškai vėl pradėti. Tai užtikrins, kad jūsų sunkiai uždirbtos pajamos nebus suklastotos. Kadangi niekas negali išjungti tinklo, galite būti tikri, kad tęsis verslas, kai investuosite į jį.

Trūkumai

  1. Tai, kaip ji suprojektuota, aiškiai rodo, kad ji niekada nepakeis atitinkamų valiutų.
  2. Kadangi jūs galite pasirinkti, su kuo norėtumėte pasiekti bendrą sutarimą, turite nuolat laikytis šio sąrašo, nes kai jis sulaužytas, jis gali turėti įtakos jūsų prekybai.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Kaip tikra su bet kokia skaitmenine valiuta, turite gauti piniginę, o šiuo atveju - "Ripple wallet". Tada kitas žingsnis yra įsigyti Bitcoin. Manau, kad jūs žinote, kaip tai padaryti, bet tuo atveju, jei to nepadarysite, galėsite nustatyti tinkamą keitimą įsigydami "Bitcoin".

Paprastai, kai apsilankote biržoje, pateikiate savo duomenis ir pridėsite mokėjimo metodą. Pavyzdžiui, tai gali būti per jūsų kreditinę kortelę, o kai tik tai bus padaryta, galite pereiti prie savo sąskaitos finansavimo keitimo ir tada nusipirkti Bitcoin.

Tada apsilankykite "Changelly", taip pat kripto valiutos keitykloje (galite atlikti paprastą "Google" paiešką). Jums reikia užsiregistruoti čia ir nustatyti savo sąskaitą. Po to galite pradėti keistis savo Bitcoin Ripple.

Tai nėra lengva užduotis nusipirkti "Ripple" tiesiai, bet patartina pirkti "Bitcoin", tada keistis su "Ripple"

Prekyba su "Ripple"

Dėl savo begalybės mokesčių ir jų sandorio greitis yra labai populiarus prekybos valiuta. Taigi pabandykite pasiekti prekybos platformą. Pavyzdys yra AVATRADE. Šioje platformoje galite būti tikri, kad aktyviai prekiaujate skaitmeninėmis valiutomis, pvz., "Ripple" ir kitu turtu.

Užpildykite savo duomenis, kad atidarytumėte paskyrą. Kai tai padarysite, galite spustelėti "internetinės prekybos" skirtuką ir toliau pirkti daiktus naudodamiesi "Ripple" monetomis.

Riebalų laikymas

Norėdami išsaugoti "Ripples", pirmiausia sukurkite "Ripple wallet". Tai galite padaryti GateHub.net, vienoje iš labiausiai saugomų svetainių. Ir jei žinote šiek tiek kodavimo, iš tikrųjų galite atsisiųsti piniginę iš svetainės.

Po to jūs būsite paprašytas generuoti "Ripple" krepšelio adresą, ir tai automatiškai bus PIN arba slaptas raktas. Naudodami šį raktą galėsite pasiekti savo paskyrą ir rinkti lėšas, pervesti lėšas ir atlikti prekybą. Nepamirškite visada išlaikyti savo slaptą raktą ir, jei įmanoma, jį užrašyti.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. spartus sandoriai, finansų įstaigos, korporacinė kriptografinė valiuta, MIT, atsiskaitymo sluoksnis, greita, skaitmeninė valiuta, XRP, pakeitimas, banko operacijos
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.