Ripple dar viena sparciai populiarejanti kriptovaliuta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
21.02. 2018 08:00  | 

Sąvoka „kriptovaliuta“ šiandien yra žinoma daugeliui. Nors bitkoinai vis dar išlieka pačia populiariausia virtualia valiuta, tačiau įvairių skaitmeninių pinigų pasirinkimas tampa vis didesnis. Naujovės vartotojus visada džiugina ir domina, tad nieko keisto, kad neretai ieškoma dar neišbandytų pasirinkimo galimybių. Viena tokių kriptovaliutų – Ripple, kuri paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

Kas yra Ripple?

Tai – viena didžiausių kriptovaliutų, užimanti trečią vietą po bitkoino ir eterio. Ripple valiutos trumpinys – XRP. Bene labiausiai ši kriptovaliuta vertinama dėl labai greitai atliekamų mokėjimų, kas yra itin patrauklu tada, jei pinigai yra siunčiami į kitas pasaulio šalis. Ši virtuali valiuta yra San Francisko rizikos kapitalo startuolis, kuris šiuo metu labai dažnai pasirenkamas tarptautinių mokėjimų atlikimui.

Ripple ir Bitcoin skirtumai

Galima įvardinti tris pagrindinius bitkoino ir Ripple kriptovaliutos skirtumus:

Turbūt svarbiausias šių kriptovaliutų skirtumas yra tai, kad Ripple leidžia mokėjimus atlikti kur kas greičiau;

Bitkoinai yra gaunami vadinamosiose kasyklose, o Ripple kriptovaliuta – naudojant pasikartojantį konsensuso procesą; Bitkoinai yra decentralizuota virtuali valiuta, o Ripple – tai sandorių tinklas, turintis skaitmeninę valiutą.

Kaip tai veikia?

Kaip ir kitos kriptovaliutos, Ripple veikia nepriklausomai nuo centrinių bankų. Vienas svarbiausių Ripple veikimo principų – paskirstymas, kuris leidžia bankams dirbti be tarpininkų bei sumažinti mokesčius už atliekamus sandorius. Svarbu tai, kad visi mokėjimai yra atliekami labai greitai ir saugiai, be to, išsaugomas asmens privatumas. Nors tuomet, kai kalbama apie tam tikras valiutas, gana dažnai keliamas klausimas, ar jomis naudotis yra legalu, ir tuomet, jei jus domina, ar legalu naudotis Ripple kriptovaliuta, galite nesibaiminti, kad tokiu būdu pažeisite įstatymus. Įvairių šalių nusistatymas šios skaitmeninės valiutos atžvilgiu gali skirtis, tačiau didelė tikimybė, kad ši kriptovaliuta ateityje bus visuotinai pripažinta. Ši skaitmeninė valiuta labai dažnai yra naudojama banko sektoriuje, nes tai padeda užtikrinti gretesnius, paprastesnius ir saugesnius sandorius.

Svarbiausi Ripple privalumai

Jei bent kartą teko atlikti tarptautinius bankinius pavedimus, turbūt pastebėjote, kad šios operacijos mokesčiai yra gana dideli. Ripple leidžia atlikti operacijas už ypatingai mažą mokestį, kuris yra praktiškai nepastebimas; Ieškote galimybių greitai ir paprastai atlikti bankines operacijas? Tokiu atveju verta pagalvoti apie Ripple kriptovaliutą, kuri tikrai padės daug greičiau atlikti pinigų perlaidas; Ripple galima prekiauti kaip ir bet kuria kita kriptovaliuta, ir sandoriai gali būti iš tiesų sėkmingi;

Na, ir svarbiausia – tai visiškai legalu, tad jums nereikės baimintis, kad tokia savo veikla pažeidžiate įstatymus.

Šiek tiek apie prognozuojamą Ripple ateitį...

Prognozuojama, kad net 40 procentų visų Japonijos bankų prisijungs prie šios pinigų perlaidų sistemos; Vis daugiau mažmenininkų rinksis atsiskaitymą šia kriptovaliuta; Ripple skaitmenine valiuta ims naudotis pasaulinio masto kompanijos. Prognozės yra tikrai optimistinės, o tai reiškia, kad susidomėjimas šia skaitmenine valiuta sparčiai auga, o pasitikėjimas Ripple taip pat tampa vis didesnis.

Ar rizikinga prekiauti šia kriptovaliuta? Taip, rizika tikrai yra, tačiau ji tikrai ne didesnė nei prekiaujant bitkoinais ar kita skaitmenine valiuta. Niekas negali garantuoti kriptovaliutų stabilumo – jų vertė gali tai kilti, tai kristi. Vis dėlto, būtent tokie vertės svyravimai ir leidžia atlikti sėkmingus sandorius – tereikia stebėti, kada palanku šią kriptovaliutą pirkti arba parduoti.

Taigi, jei svarstote pradėti prekyba tam tikra kriptovaliuta, pasvarstykite ir apie tokią pasirinkimo galimybę, kuri paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, ripple
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.