Potcoin pot - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:47  | 

"Potkino" yra kita lygiavertė skaitmeninė valiuta, pagrįsta atvirojo kodo programine įranga, kuri buvo išleista pagal MIT / X11 licenciją. Nors jis turi tam tikrą techninį panašumą su "Litecoin", jo pagrindinis tikslas yra tapti standartizuotomis mokėjimo priemonėmis už pramonės šakas, kurioms leidžiama teisėtai gaminti kanapes.

Ši skaitmeninė valiuta yra decentralizuota, tai nėra valdoma centrinės valdžios ar agentūros. Ji buvo sukurta prieš trejus metus Joelą Yaffą ir Nicką Iverseną bei dar vieną anoniminį trečiąjį verslininką, kuris visi kalba iš Monrealio, Kanadoje. Jų tikslas yra sukurti teisinę kanapių pramonės šakų platformą visame pasaulyje, todėl kriptografinė valiuta buvo pradėta lygiai 4:20 val. (Skaičius, susijęs su kanapių vartojimu, ty 420).

Šios skaitmeninės valiutos augimas buvo toks greitas, kad praėjus vieneriems metams pradėjus verstis tokia kaina krikščioniškame pasaulyje, Potkoinas yra viena iš didžiausių verčių, ir šiuo metu beveik visi mažmenininkai ir internetinės parduotuvės ją priima kaip sandorio priemonę.

Nors tai nebuvo malonus "Potocin" kelias, nes tik po metų pradžios pradiniai kūrėjai atskyrė kelią dėl kai kurių priežasčių, kurių niekada nebuvo atskleista. Tuo metu Potkino bendruomenė, nors tai ir pasibaigs naujovėms, tačiau kažkaip bandė ją pašalinti iš išnykimo kelio plėtodama daugybę kitų dalykų, kurie išlaikė tai iki šiol.

Jos pagrindinis bruožas yra akcijų išdėstymo sistema, kuri remiasi vieša skaitmenine knygų sistema, žinoma kaip "blockchain" tinklas. Šios valiutos keitimas yra ypatingas, nes jame siūloma padidinti maksimalų monetų skaičių, trumpesnį bloko generavimo laiką ir gerokai greitesnį pertraukimo grafiką (geriau nei "Litecoin").

Apskritai ši skaitmeninė valiuta gali būti išgaunama kasybos technikos, tokios kaip CPU ir GPU, taip pat ASIC scenarijų. Tačiau pastaruoju metu kasybos algoritmas buvo pakeistas iš scenarijaus į POSV. POSV yra algoritmas, kuris atlygina tiek monetų nuosavybę, tiek ir monetų sandorius.

Privalumai

  1. Tai yra pirmasis kriptografijos rinkoje pirmasis verslas, susijęs su legalizuotomis kanapėmis
  2. Tai yra panašus į "Litecoin", kuri yra gerai žinoma moneta; tai padidins pasaulinį pripažinimą.
  3. Tai labai geras būdas išspręsti bankų ir tinklo problemas, su kuriomis susiduria kanapių pramonė.
  4. Žinoma, kad šis tinklas remia daugelį labdaros organizacijų

Trūkumai

  1. Šiuo metu visame pasaulyje susiduria su teisiniais sunkumais už kanapių pramonę.
  2. Kadangi tai tiesiogiai susijusi su kanapių pramone, daugelis žmonių, kuriems taikomos kanapių kultūrinės normos, bus sunkiai jas laikyti mokėjimo priemone.
  3. Daugelis mano, kad tai nėra naudinga už kanapių pramonės ribų.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Daug internetinių mainų tinklalapių, leidžiančių prekiauti daugybe skaitmeninių valiutų, taip pat leidžiama prekiauti "Potokinu". Šios svetainės leidžia ir reklamuoja privačius ir vietinius sandorius, o šiose svetainėse galima įsigyti "Potcoin" arba ją parduoti.

Šiai kriptografinei valiutai yra skirtingi mokėjimo būdai. Vienas iš būdų yra pirkti, pirkti pigesnę skaitmeninę valiutą, o tada bandyti ją keisti į "Potokines". Kaip ir visų kitų skaitmeninių valiutų tipų atveju, tai yra saugiausias ir lengviausias būdas juos pirkti.

Taip pat galite mokėti per savo vietinę banko sąskaitą naudodamiesi tiesioginiu lėšų pervedimu arba pasinaudodami savo kredito kortele.

Po pirkimo gaukite "Potcoin" piniginę (išsamiau aptarsime vėliau) ir laikykite ten.

Prekyba su Potkainu

Šiuo metu yra daugiau nei 60 visame pasaulyje žinomų prekybininkų, kurie oficialiai priima "Potcoin" kaip mokėjimo metodą kitiems produktams ir paslaugoms, už kanapių pramonę. Taigi nustatoma, kad jūs iš tikrųjų galite nusipirkti ir parduoti kitus produktus, naudojančius "Potkain" kaip mokėjimo priemonę. Ir atminkite, kad tai neturi būti tik kanapės.

Taip pat galite nusipirkti ir parduoti šią valiutą, kad gautumėte daugiau pelno. Yra daug prekybos platformų, leidžiančių pirkti ir parduoti skaitmenines valiutas, kurias galite panaudoti. Taip pat bus labai beviltiški savininkai, kurie nori parduoti savo monetas, ir jūs galite pasinaudoti šia nuostata, perkant ir laikydami jas vėliau; daug parduoti ar pirkti kitus daiktus. Taip pat galite nusipirkti kitas skaitmenines valiutas.

Atminkite, kad pasirinkdami internetinę biržą, kuria ketinate prekiauti, būkite atsargūs, kad žinotumėte, ar mainai yra tokie, kurie yra žinomi kaip skaidrūs pasiūlymai.

Talpyklos laikymas

"Potcoin" piniginė yra piniginė, kurioje saugote "Potquin" turtą. Iš šios piniginės jūs taip pat atsiųsite ir gausite "Potkino" už savo sandorius. Iš keturių tipų skaitmeninių piniginių, iš kurių yra geriausia, kad būtų galima laikyti "Potokinus"?

Programinės įrangos piniginė, kuri yra internetinė piniginė, yra geriausia talpinti "Potokines". Tai laikoma geriausia tokiai dėl to, kad jūs gaunate generuoti privačią raktą arba PIN kodą, kuriuo patvirtinate visus savo sandorius. Jūsų viešasis raktas yra adresas, į kurį kiti naudotojai siųs pinigus.

Kadangi jis yra internete, turite būti atsargūs, kad kompiuteriniai virusai nepažeistų jūsų piniginės. Kai kurie mano, kad būtų naudinga įdiegti geras antivirusines programas, kad padėtų jiems apsaugoti savo kompiuterius. Jei prarasite savo datą, pinigai bus visam laikui, todėl būkite atsargūs, jei naudosite kompiuterio saugumą.

Tai taip pat bus naudinga, jei užšifruosite savo duomenis.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. potkuinas, kanapių monetos, kriptografinė valiuta, legalizuoti marijuana, neteisėtos kriptokursyvos, prekyba potkuinu, priimta kripto, viešas raktas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.