Populiariausios kriptovaliutos ir ju privalumai - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
20.06. 2018 10:00  | 

Šiandien kriptovaliutų skaičius yra tikrai įspūdingas – dabar jų suskaičiuojama beveik pusantro tūkstančio.

Vis dėlto, ne visos jos sulaukia pakankamai didelio susidomėjimo, ir galima išskirti dešimt populiariausių. Jei šiuo metu domitės investavimu į skaitmeninę valiutą, tikėtina, kad jums kyla klausimas, kuri pasirinkimo galimybių galėtų geriausiai pasiteisinti, ir galvoje kirba klausimas, kokie yra didžiausi populiariųjų kriptovaliutų privalumai bei trūkumai. Taigi, kurios kriptovaliutos puikuojasi populiariausių dešimtuke?

Bitcoin

Bitcoin vis dar yra pati populiariausia kriptovaliuta, kuri buvo sukurta 2008 metais. Šie metai datuojami kriptovaliutos eros pradžia, ir sulaukia didelio susidomėjimo visame pasaulyje. Bitcoin suteikia galimybę greitai, saugiai ir pigiai pervesti pinigus išlaikant savo anonimiškumą, tad nieko keisto, kad šis pasirinkimas yra toks populiarus.

Ripple

Ripple – tai kriptovaliuta, kuri yra viena didžiausių Bitcoin konkurenčių. Palanku tai, kad Ripple turi specialias technologijas, kurios įvairioms finansinėms įstaigoms leidžia atlikti pigias ir greitas pinigų perlaidas. Priešingai nei dauguma kitų kriptovaliutų, Ripple yra centralizuojama skaitmeninė valiuta.

Ethereum

Ši kriptovaliuta taip pat yra sulaukusi labai didelio susidomėjimo. Ethereum kriptovaliuta buvo sukurta vos prieš trejus metus, tačiau šiandien jos kūrėjas tikrai gali džiaugtis ypatingai dideliu populiarumu. Vienas didžiausių Ethereum privalumų yra tai, kad specialios technologijos suteikia galimybę kurti žetonus.

Bitcoin Cash

Kaip ir sako pats pavadinimas, Bitcoin Cash yra Bitcoin atšaka, kuri paskutiniu metu įgyja tikrai nemažą populiarumą. Nors šiuo metu Bitcoin Cash „svoris“ yra dvigubai didesnis už įprastus Bitcoin, tačiau ši problema yra sprendžiama.

Cardano

Cardano yra laikoma trečiosios kartos kriptovaliuta, kuri šiuo metu siekia pritraukti kuo daugiau investuotojų, o jos technologija yra ganėtinai paprasta. Šios kriptovaliutos tobulinimo ir populiarinimo komandoje dirba daugybė geriausių IT specialistų.

Litecoin

Litecoin kriptovaliuta yra įvardyta kaip potenciali Bitcoin alternatyva ir sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo. Galima rinktis ne tik Litecoin įsigijimą ar pardavimą, bet taip pat ir kasimą, kas yra laikoma tikrai nemažu privalumu.

IOTA

Nuo kitų kriptovaliutų IOTA skiriasi tuo, kad šių skaitmeninių pinigų cirkuliavimas nėra pagrįstas Blockchain technologija, tačiau veikia padedant Tangle tinklui. Svarbiausiu šios kriptovaliutos privalumu yra laikoma galimybė visiškai nemokamai atlikti pinigų perlaidas, o ateityje numatomas tikrai nemenkų užmojų įgyvendinimas

NEM

NEM kriptovaliuta yra sukurta naudojant POL algoritmą, kuris skatina šios kriptovaliutos savininkus ne kaupti virtualius pinigus, bet juos išleisti. Nors veikimo principu NEM skaitmeniniai pinigai labai primena Ethereum žetonus, tačiau NEM kriptovaliutos naudojimas ra kur kas patogesnis.

Slellar Lumens

Slellar Lumens – tai decentralizuota kriptovaliuta, kuri yra laikoma puikia Ripple skaitmeninių pinigų alternatyva. Slellar Lumens skaitmeniniai pinigai puikiai pasiteisina tais atvejais, kada tenka atlikti gana nedideles pinigų perlaidas – jos yra atliekamos labai greitai ir saugiai.

DASH

DASH – tai skaitmeniniai pinigai dažniausiai pasirenkami dėl to, kad jie leidžia labai greitai atlikti pinigų perlaidos operacijas, padeda išsaugoti privatumą. DASH tinklas turi beveik penkis tūkstančius mazgų ir gana didelį prekybos vietų skaičių, kuriose galima atsiskaityti šia kriptovaliuta.

Šiuo metu tikrai turime iš ko rinktis, tad tuo atveju, jei planuojate investuoti į kriptovaliutas, tikrai neprivalote apsiriboti vien tik Bitcoin. Šiuo metu galima rasti ne taip ir mažai kriptovaliutų, kurios būtų pakankamai stabilios ir sulaukusios didelio vartotojų susidomėjimo. Taigi, įvertinkite, kokios yra svarbiausios siūlomų skaitmeninių pinigų savybės, ir apsispręsti galėsite kur kas paprasčiau.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. letecoin, binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.