Populiariausia kriptovaliuta ka apie ja svarbu zinoti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
27.12. 2017 06:18  | 

Šiandien populiariausia kriptovaliuta yra Bitcoin. Jos kaina šiuo metu yra labai nepastovi – vos per dieną ji gali nukristi apie 40 procentų, tačiau ji taip pat gali staigiai pakilti. Nors investicijos į šią kriptovaliutą visada yra rizikingos, tačiau tai nesumažina Bitcoin populiarumo – įsigyjantys šių elektroninių pinigų tikisi, kad juos aplankys sėkmė, ir laikui bėgant Bitcoin vertė tik dar labiau augs.

Kokiose šalyse bitkoinai yra populiariausi?

Kinija: šioje šalyje yra įkurtos didžiausios Bitcoin kasyklos, nes joms yra reikalingi ne vien tik pakankaai galingi kompiuteriai, bet taip pat ir gana pigi elektra (atliekant kriptovaliutos transakcijas, jos sunaudojama tikrai daug). Vis dėlto, paskutiniu metu pradėti ruošti įstatymai, kurie riboja naudojimąsi Bitcoin kriptovaliuta; Japonija – tai viena iš šalių, kurioje bitkoinai yra itin populiarūs. Priešingai nei Kinijoje, valdžia nesibaimina, kad kriptovaliutos populiarumas gali lemti šešėlinės ekonomikos augimą, nes Japonijoje žmonės yra labai sąžiningi. Įdomus faktas: praėjusiais metais į policijos komisariatus buvo atnešta rastų pinigų, kurių vertė siekia beveik 40 milijonų eurų; Taip pat Bitcoin kriptovaliuta yra labai populiari Austrijoje ir Šveicarijoje, taip pat ir tose šalyse, kuriose įprastos valiutos vertė kasdien vis labiau krenta (pavyzdžiui, Venesueloje ar Zimbadvėje).

Svarbiausi Bitcoin privalumai

Šiai kriptovaliutai jokios reikšmės neturi pasaulinė ekonominė situacija, ir kol kas prognozuojama, kad bėgant laikui šios kriptovaliutos vertė vis labiau didės; Išsaugomas anonimiškumas: atliekant Bitcoin perlaidos operaciją nėra matoma, kas atsiskaitė už prekes ar paslaugas (rodomas tik mokėtojo numeris). Kai kurie žmonės anonimiškumą laiko dideliu privalumu; Taip pat svarbu ir tai, kad mokėjimai gali būti atliekami visame pasaulyje – net ir tuomet, jei mokėjimai atliekami į labai atokius pasaulio kampelius, jie nukeliauja ne ilgiau nei per valandą; Dar viena Bitcoin savybė kartais yra vertinama kaip privalumas, kartais – kaip trūkumas. Jei nusprendžiama atlikti Bitcoin perlaidos operaciją, tokiu atveju jos negalima atšaukti.

Kokia šios kriptovaliutos ateitis?

Dažnu klausimu tampa tai, kokia yra Bitcoin ateitis – juk visada norima investuoti į tai, kas atneštų pakankamai didelę naudą. Nors pastaraisiais metais šios kriptovaliutos vertė gerokai išaugo, tačiau buvo užfiksuotų ir tikrai nemažų kainos kritimų. Tikima, kad tuo atveju, jei Bitcoin pakankamai išpopuliarės, tokie virtualūs pinigai taps pasauline valiuta. Vis dėlto, prognozuojama, kad teks susidurti ir su tam tikrais sunkumais, tokiais kaip atsiskaitymo greitis bei kaina. Vartotojai visada tikisi, kad pinigų perlaida bus atliekama čia ir dabar, o atsiskaitymas brangiai nekainuotų. Vis dėlto, šiuo metu Bitcoin perlaida yra atliekama pakankamai negreitai, o tuomet, jei pirkiniai yra gana smulkūs, atsiskaityti bitkoinais paprasčiausiai neapsimoka. Investicijos į virtualios valiutos gamybą yra tikrai nemažos, tačiau tai nėra vienintelė problema – su sunkumais susiduriama ir tada, kai bandoma virtualią valiutą legalizuoti.

Ar kriptovaliuta gali būti pavagiama?

Tikrai taip, todėl visada verta pagalvoti apie tai, kur laikyti šiuos virtualius pinigus. Geriausiu pasirinkimus įvardijama „hardware“ piniginė, kuri labai panai į USB laikmeną. Taip pat kriptovaliutą galima laikyti ir mobiliųjų programėlių sukurtose virtualiose piniginėse, tačiau čia laikyti turimą elektroninę valiutą yra ne taip saugu.

Teigiama, kad 2030 metais Bitcoin kriptovaliutos vertė bus pasiekusi „lubas“, ir nuo to laiko išliks stabili. Vis dėlto, iki tol dar liko ne taip ir mažai laiko, ir Bitcoin kaina gali tai kilti, tai kristi.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.