Nem xem - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:44  | 

Ši speciali "peer-to-peer" skaitmeninė valiuta buvo parašyta "Java", o ji buvo paleista kartu su jos "blockchain" maždaug prieš dvejus metus. Ji buvo sukurta siekiant, kad laiku, ji gaus precedento neturintį visuotinį pripažinimą dėl savo ypatingų savybių. Jį sukūrė kažkas žinomas kaip "UtopianFuture", buvęs "Bitcoin Talk Forum" naudotojas.

Pagrindinis naujovių įkvėpimas buvo "Nxt", atvirojo kodo kriptografinė valiuta ir mokėjimo tinklas. Šią programinę įrangą taip pat išbandė kai kurios jau įsteigtos finansų įstaigos Azijoje (daugiausia Japonijoje), taip pat nedaugelis finansinių organizacijų visame pasaulyje.

Pradžioje NEM projektas nebuvo visiškai teisėtas, kai jis prasidėjo, nors dabar jis pasikeitė. "Bitcoin" forume jau buvo kviečiami dalyvauti projekte ir prisidėti prie projekto tobulinimo. Tačiau, kai laikas tęsiasi, norintieji išėjo remti, o kai projektas žydi, tie, kurie dalyvavo viešo pirkimo procese, sugebėjo išpirkti akcijas, kurias jie sumokėjo.

Kadangi tai tuo metu buvo neteisėta, kai kurie iš jų paliko likimą, o kiti bijojo kitų savo įsipareigojimų projektui. Buvo nustatytas terminas, o galutinių terminų pabaigoje visi nepanaudoti fondai buvo skirti skaitmeninės valiutos NEM plėtrai, taigi, kaip ji pradėjo veikti.

Vienas iš įdomių šios skaitmeninės valiutos savybių yra jos blokinio tinklo stiprinimas, kuris apima svarbiausio loginio algoritmo, užkoduotų pranešimų, daugialypių paskyrų ir "EigenTrust" reputacijos sistemą. Ir kaip tiesa daugelyje šiuo metu rinkoje esančių skaitmeninių valiutų, ji yra decentralizuota, o jos išleidimas grindžiamas fiksuotu decentralizuoto tarpusavio sutarimu.

Žiūrėdamas į kitas skaitmenines valiutas, mes pastebime, kad jie veikia remiantis darbo algoritmu, bet NEM naudoja įrodymą-of-reikšmę. Tai naudinga tuo, kad NEM infrastruktūros serveris veiks nepriklausomai nuo NEM bendruomenės kliento. Tai leidžia lengvą kompiuterį (dar vadinamą "Light Client"), kuris veikia, kad prijungtų sistemą prie serverio, kad veiktų visiškai, nereikėtų paleisti visos NEM blokų grandinės kopijos.

Be to, algoritmas "įrodymų svarba" taip pat leidžia "NEM" sistemai atlikti "Time" sandorius. Jo bloko laikas yra apie 1 minutę arba šiek tiek mažiau. Ir jūs būtinai neturite turėti daug monetų, kad galėtumėte pradėti bloką.

Privalumai

  1. Labai naudinga investuoti, nes ji yra labai vertinga.
  2. Turite keletą galingų technologinių pranašumų prieš savo konkurentus.
  3. Jis naudoja Java, kuri yra labai paplitusi programavimo kalba, o tai savo ruožtu paskatins jį priimti.
  4. Kadangi Japonijos bankai juos sėkmingai išbandė ir patvirtino, to nepakanka, kol jis taps pasauliniu reiškiniu.
  5. Dėl savo paskatos laikyti, ji turi didelę augimo perspektyvą.

Trūkumai

  1. Palyginti su kitomis skaitmeninėmis valiutomis, ji turi nedidelę prekybos apimtį ir stabilumą.
  2. Nekilnojamojo verslo bendradarbiavimo nėra.
  3. Jo rinkodara yra mažesnė už lūkesčius.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Šiuo metu itin sunku tiesiogiai įsigyti NEM, nes ji yra tiesiog besivystanti, tačiau lengviausias būdas ją įsigyti yra įsigyti bendrą skaitmeninę valiutą, o vėliau naudoti internetinę mainų platformą, kad būtų galima ją pakeisti XEM monetomis.

Pavyzdys yra Changely, keitimas, leidžiantis jums nusipirkti konkrečią skaitmeninę valiutą su kita skaitmenine valiuta. Jis taip pat gali tiesiogiai integruoti XEM į NEM nanovalentą.

Kai pateksite į tokią mainų svetainę, turėsite sukurti paskyrą su jais ir patvirtinti paskyrą. Taip pat turite pridėti mokėjimo būdą kitoje, kad finansuotumėte paskyrą.

Jei anksčiau neturite savo Bitcoin ar kitų bendrų kriptogramų, pirmiausia galite jį įsigyti ten ir eikite į skyrių, kuriame jį pakeisite NEM. Kadangi jūs būsite pirkti biržoje, galite atlikti mokėjimą naudodami savo kreditinę kortelę arba "MasterCard".

Prekyba su NEM

Yra du būdai, kuriais galite prekiauti su savo NEM monetomis. Pirmasis būdas yra tiesiogiai mokėti mažmenininkams, kurie, kaip žinoma, priima NEM kaip mokėjimo priemonę už jūsų NEM monetų siūlomas prekes ir paslaugas.

Įdomu žinoti, kad keletas prekybininkų ir mažmeninės prekybos vietų, ypač Azijoje, jau tai priima. Europoje ir Amerikoje yra poros pirklių, kurie taip pat prisijungia prie šios kategorijos.

Antrasis būdas yra prekybos internetu keitimasis. Žinodami, kad žinote, kokia yra prekybos birža, čia yra keletas prekybos mainų, kur galite atlikti sandorius su NEM. Jos apima Poloniex, Bitrex, Hitbtc, Yobit, Bter, Cryptopia ir tt.

NEM saugojimas

Didžioji piniginė, kurioje galite saugoti NEM valiutą, yra piniginė, paprastai žinoma kaip NEM nanowallet. Tai mobilioji piniginė arba mobili programa, per kurią galite saugoti, siųsti ir gauti NEM valiutą. Jis suderinamas su beveik visais įrenginiais. Taip pat galite ją atnaujinti bet kuriuo metu, kai yra naujovinimo.

Ilgalaikiam saugojimui galite sukurti popierinį piniginę.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. naujas ekonomikos judėjimas, XEM, NEM, bitcoin forumas, multisignature, java, japonų bitcoin, prekybos NEM, kriptoja, poloniex, saugojimo nem
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.