Nem kriptovaliuta sulaukia vis didesnio susidomejimo - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
31.05. 2018 14:20  | 

Besidomintys kriptovaliutomis paprastai neapsiriboja vien tik populiariausios skaitmeninės valiutos (Bitcoin) įsigijimu, bet taip pat ieško ir kitų galimybių įsigyti kitų populiarėjančių kriptovaliutų. Viena jų – tai NEM virtuali valiuta, kuri dažniausiai pasirenkama dėl savo techninių ypatumų ir stabilumo. Šiuo metu NEM kriptovaliuta patenka į TOP 10 geriausių kriptovaliutų sąrašą, todėl ji yra tikrai verta dėmesio. Nors ši kriptovaliuta neturi kasimo funkcijos, tačiau ji gali būti saugoma piniginėje, ir taip pat dalyvauja rinkoje su kitomis skaitmeninėmis valiutomis.

Šiek tiek faktų apie NEM kriptovaliutą

NEM kriptovaliuta nėra naujas išradimas – šie virtualūs pinigai rinkoje pasirodė 2015 metais, tačiau ne iš karto sulaukė didelio susidomėjimo; Ši skaitmeninė valiuta taip pat yra žinoma XEM vardu; NEM – tai „New Economy Movement“ trumpinys.

Svarbiausi NEM kriptovaliutos privalumai

NEM kriptovaliuta yra sukurta blockchain pagrindu; Šios skaitmeninės valiutos piniginė neužima daug vietos, todėl jau saugojimui dažniausiai nėra reikalingos išorinės laikmenos; Mokėjimų atlikimas leidžia išsaugoti anonimiškumą, o kuriant virtualią piniginę nėra prašoma nurodyti asmens kodą ar kitą informaciją; NEM leidžia greitai ir paprastai atlikti įvairias transakcijas; Mokėjimai yra patvirtinami vos per šešias sekundes, todėl ši skaitmeninė valiuta itin pasiteisina tada, kai tenka atlikti tarptautinius mokėjimus; Klientams gana dažnai svarbu yra tai, kad piniginių operacijų atlikimo mokestis būtų pakankamai nedidelis, tad NEM kriptovaliuta gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu. Pavedimo mokestis yra vos 0,001%, tad atliekant tūkstančio eurų mokėjimą būtų nuskaityta vos dešimt centų; Atliekant mokėjimą papildomai galima parašyti žinutę; Išleistas ribotas šios kriptovaliutos kiekis, todėl tai leidžia apsisaugoti nuo skaitmeninių pinigų nuvertėjimo; Vartotojai gali prisidėti prie šios kriptovaliutos tobulinimo, nes nuolat vykdomas balsavimas.

NEM kriptovaliutos funkcionalumas

Mokėjimai atliekami labai greitai ir paprastai. Visai nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje būtumėte, atlikti mokėjimus be jokio vargo. Net ir tada, jei pinigų gavėjas yra visai kitame pasaulio krašte, NEM kriptovaliuta leis atlikti mokėjimą per mažiau nei minutę; NEM vartotojams suteikiama galimybę patiems kurti savo kriptovaliutas ar tokenus. Tai nereikalauja jokių ypatingų programinių žinių, nes sukurta sistema „Smart Asset System“ leidžia tą atlikti be didelių pastangų. Jei nuspręstumėte sukurti savo skaitmeninę valiutą, tokiu atveju mokėjimus galėtumėte atlikti nemokamai, arba galėtumėte nustatyti tam tikro dydžio mokestį – svarbiausia yra tai, kad sukurta skaitmeninė valiuta turėtų savo tinklą; Leidžiama atlikti mokėjimus naudojantis savo mobiliuoju telefonu. Tą atlikti galima iš tiesų labai greitai bei patogiai; NEM taip pat suteikia galimybę susikurti savo mokėjimo sistemą, kuri yra labai panaši į populiarų mokėjimo įrankį PayPal.

NEM kriptovaliutos trūkumai

Vietų, kuriose galima atsiskaityti šia kriptovaliuta, yra ganėtinai nedaug. Šiuo metu Azijoje jau galima rasti prekybos vietų, kuriose leidžiama atsiskaityti šia kriptovaliuta. Netrukus prie to prisijungs ir Europa bei Amerika; NEM rinkodara šiuo metu dar nėra tokia didelė, kokios tikimasi, tačiau tik laiko klausimas, kada ši skaitmeninė valiuta sulauks kur kas didesnio susidomėjimo ir pakils į dar aukštesnes TOP pozicijas.

Kur įsigyti šios kriptovaliutos?

Kadangi ši kriptovaliuta tebėra besivystanti, nėra galimybės šios kriptovaliutos įsigyti tiesiogiai. Jei svarstote apie tokią galimybę, rekomenduojama iš pradžių įsigyti bendros kriptovaliutos, o vėliau ją išsikeisti į NEM. Atsiskaityti šia kriptovaliuta galima įvairiose mažmenininkų prekybos vietose, taip pat galite šią skaitmeninę valiutą pasikeisti į kitą ar parduoti kitiems vartotojams.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. nem, binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.