Naujos prekybos platformu technologiju tendencijos - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
22.08. 2017 13:51  | 

Išskyrus, jei jūsų produktas siūlo kiekvieną prekybos priemonę žemės paviršiuje be tokio didelio kiekio netinkamumo

Prekybos platformos neseniai stebėjo didžiausius pokyčius per erą. Pažvelkime į tuos pasiekimus ir jų pasekmes.

Daugiau nei 10 metų pagrindas visoms prekybos platformoms sukūrė "Flash", "Java" ir .NET technologijas. Tai neseniai pasikeitė, nes "HTML5" greitai ir aiškiai virsta palankiomis platformų teikėjų žymėjimo kalba. Kai mobiliųjų prekybininkų ir "Mac" naudotojų procentas sparčiai auga, paprastai lengvas ir daugiaplatforminis HTML5 skiriasi, nes dauguma įrenginių ir operacinių sistemų palaiko pagrindinę technologiją.

Nepaisant to, kad šis judėjimas nėra varžomas platformų teikėjams, negalime paneigti, kad finansų sektorius gigantai naudojo šį pokyčius. Savitarpiškumas, nuoseklumas, modernizavimas; Patobulintas bendradarbiavimas, tarpusavyje pritaikyta naršyklė ir mobilusis optimizavimas bei didesnis atsakas yra gana neseniai dalis pranašumų, kurie pridedami prie HTML5 koduojamos prekybos platformos.

Platformų teikėjai gali pažaboti išplėstines diagramų kūrimo priemones, įtrauktus vaizdo įrašų kanalus, greitą prekybos greitį ir pritaikymą, kurie gerokai padidina naudotojų patirtį. Nepaisant to, kad daugybę šių privalumų galima rasti ankstesnėse "Flash / Java / .NET" prekybos platformose; Koduojanti HTML5 pagrindu veikiančią prekybinę sąsają, šiuo metu yra mažiau sunki įmonė, kuri pertvarko daugialypės terpės ir grafinę integraciją bei tobulina programinės įrangos semantiką.

Prekyboje vartotojai gauna mokestį už greitesnę platformos reakciją, visiškai integruotas įrankius, pritaikytus diagramų rodinius ir be to, be kita ko, patobulina mobiliojo ryšio prekybos patirtį.

Kas vyksta, tai, kad platformų teikėjai gali paketuoti vis daugiau priemonių ir funkcijų į savo prekybos platformas. Įvairios pritaikomos diagramų sudarymo sistemos, techniniai rodikliai, prekybos robotai, socialinė prekyba ir skirtingų tipų variantai (dvejetainių parinkčių platformoms) šiuo metu yra visiškai integruotos į prekybos platformas.

Kaip prekybininkas, turėdamas šiuos įrankius ir funkcijas vienoje sąsajoje ir turinčius pajėgumų juos prijungti realiuoju laiku, gali be apribojimų sustiprinti žiniatinklio ir mobiliojo ryšio prekybos patirtis.

Tarpininkams niekada nereikia importuoti šių įrankių ir funkcijų iš trečiosios šalies. Platformų teikėjai šiuo metu yra pasirengę lengvai integruoti juos į savo platformą be rūpesčių, susijusių su Java / Flash / .NET kodavimu, tuo tarpu prekybininkai naudoja turtingesnę prekybos platformą, kurioje yra patobulintas vykdymas. Tai win-win ... laimėti.

Palengvinti pažangą

Nuo pavėluoto Geolocation stebėjimo kūrimo brokeriai taip pat leido savo prekybininkams pasiūlyti aukštesnę užklausą. Dėl netikros galimybės, kad tarpininkas turi keletą serverių, esančių skirtingose ​​geografinėse vietovėse, tam tikros šalies prekybininkas bus tiesiogiai susietas su tinkamu serveriu ir įvertins, ar greičiau prekiaujama dėl mažesnio vėlavimo.

Naudojant "node.js" vykdomosios aplinkos aplinką (kuri taip pat veikia daugumoje pagrindinių platformų), duomenų srautas, pateiktas prekybos platformose, visomis paskyromis yra greitesnis. "Node.js" patogumas kartu su greitumu ir gebėjimu prisitaikyti tampa puikia darbo aplinka platformos paslaugų teikėjams, naudojančiai duomenų srautus realiu laiku per prekybos sąsają, neatsižvelgiant į bet kokias užblokuotas procedūras, nes "node.js" iš esmės niekada nevykdo I / O per sekundę.

Paprasčiau tariant, ką daro "node.js", duomenys siunčiami į programinės įrangos priekinę dalį, kai serveris gauna duomenis - labai dideliu greičiu.

Per pastaruosius penkerius metus programinės įrangos kūrėjai, ypač prekybos platformos, yra praktiškai apribotos persvarstyti bendrą prekybos sąsajos bendrąją sistemą. Kalbant apie šitą kliše, naujovės nuolat tobulėja, jei jūsų programinė įranga.

Esant dabartinei nuolat besikeičiančios pramonės paklausai, nebent jūsų programinė įranga siūlo kiekvieną prekybos priemonę žemės paviršiuje be tokio didelio latentinio vienos mikrosekundės, tu senovės.

Duok tai penkerius metus, ir mes galime labai gerai atvykti.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Finansų, prekybos, dvejetainiai, atsargos, investicijos, platforma, prekybininkas, tarpininkas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.