Monero xmr - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:26  | 

"Monero" (XMR) yra atvirojo kodo skaitmeninė valiuta, sukurta prieš trejus metus, ir ji orientuota į tris svarbiausius dalykus: privatumą, decentralizavimą ir mastelį. Skirtingai nuo daugybės kriptokursų, kurie yra Bitcoin išvestiniai produktai, "Monero" yra pagrįstas CryptoNote protokolu, ir jis turi skirtingus algoritminius skirtumus, susijusius su "blockchain" suklastojimu.

"Monero" pradžioje buvo paleistas "BitMonero", kuris yra "Bit" (kaip Bitcoin) ir "Monero" junginys (iš tikrųjų reiškia "moneta" esperanto kalba). Po penkių dienų bendruomenė nusprendė pavadinimą sutrumpinti tik Mononei. Ji buvo paleista kaip pirmoji "CryptoNote" bazine valiuta "Bytecoin". Be to, "Monero" kūrėjai nustatė daugybę prastos kokybės kodų, kurie vėliau buvo išvalyti ir atnaujinti

"Monero" yra griežtai veikianti "Proof of Work", bet konkrečiai ji naudoja kasybos algoritmą, kuris gali būti veiksmingai pavestas milijardams esamų įrenginių (bet kuris modernus x86 procesorius). "Monero" naudoja "CryptoNight" darbo patvirtinimo (PoW) algoritmą, kuris yra skirtas naudoti įprastuose CPU. Intelektualiojo kasybos funkcija leidžia skaidrią procesoriaus kalibravimą vartotojo kompiuteryje

"Monero" yra saugi, privati ​​ir nepastebėta kriptografinė valiuta. Tai yra atviro kodo ir prieinama visiems. Su Monero, jūs esate savo bankas. Tik jūs kontroliuojate ir atsakingi už savo lėšas. Jūsų paskyros ir sandoriai yra privatūs nuo smalsių akių.

"Monero" yra saugus - "Monero" yra decentralizuota kripto valiuta, taigi labai sunku sugadinti ir pavogti jūsų pinigus. Sandoriai patvirtinami paskirstytu bendru sutarimu, o po to nepakeičiamai įrašomi į blokavimo grandinę. Trečiosioms šalims nereikia patikėti, kad jūsų Monero saugumas būtų saugus.

"Monero" yra privatus "Monero" naudoja žiedinius parašus ir skambučius konfidencialius sandorius, kad apsunkintų visų sandorių sumas, kilmę ir paskirtis. "Monero" gauna visus decentralizuotos kriptografinės valiutos privalumus be jokių standartinių privatumo lengvatų.

Monero nepastebimas - adresatai siunčiami ir gaunami, o taip pat sandorio sumos užfiksuojamos pagal nutylėjimą. Sandoriai "Monero" blokadoje negali būti susieti su tam tikru naudotoju ar realiuoju identitetu.

Monero yra pakeičiamas - "Monero" yra pakeičiamas, nes pagal nutylėjimą jis yra privatus. Esant dabartinei padėčiai, labai mažai tikėtina, kad "Monero" biržos ar pardavėjai bus įtraukti į juodąjį sąrašą dėl savo asociacijos su ankstesniais sandoriais.

Privalumai

  1. Forking yra reguliariai ir reguliariai atliekamas Monone.
  2. Užtikrina aukštą saugumo lygį.
  3. Padidėjęs anonimiškumas.

Trūkumai

  1. Didžiausias dalykas yra tai, kad "Monero" turi daug suinteresuotųjų šalių, todėl būtų įtikinti juos pereiti prie naujos grandinės.
  2. Palyginti su kita skaitmenine valiuta, ji vis dar yra žemiau priimtinumo sąraše.
  3. Nedaug internetinių mainų leidžia tiesiogiai įsigyti.

Kur / Kaip jį nusipirkti

"Monero" supirkimo sandorio mokesčiai bus mažesni, jei pasirinksite jį pirkti tiesiogiai monone prekybos biržoje, tokioje kaip "Changelly" arba "Kraken".

Bet jei jus domina dideli skaitmeninės valiutos pirkimai, labai rekomenduojama naudoti keitimąsi. Kaip visada, turėsite užsiregistruoti biržoje ir finansuoti sąskaitą. Kai kurie mainai užims kelias darbo dienas, kad būtų galima finansuoti jūsų sąskaitą ir iš tikrųjų jūsų tapatybė būtų patvirtinta mainus. Taigi, prašau, atkreipkite dėmesį į tai.

Geriausias variantas ir greitas būdas pirkti "Monero" yra pirmasis "Bitcoin" pirkimas, o paskui iš karto pakeiskite "Bitcoin" "Monero". Tai ypač tinkama, jei esate skubotai ir norite pasinaudoti kainų kritimo tendencija.

Yra daug mainų, kurie gali padėti jums tai padaryti sėkmingai.

Prekyba Monone

Monero rinka veikia kaip ir daugelis kitų kriptokursų. Tie, kurie domisi investavimu į kriptografinę valiutą, gali ją tiesiogiai įsigyti per mainus, įskaitant "Poloniex", "Bitfinex" ir "Kraken".

Kruopščiai stebėkite rinkos tendencijas, kainų kilimą ir sumažėjimą, prieš pradėdami investuoti į bet kokį mainus, nes bet kokių investicijų tikslas yra pelnas. Taigi, jūs gerai laikytis taip pat.

Jums taip pat gali pasisekti susipažinti su tomis, kurioms be reikalo reikia pinigų, todėl galbūt norės parduoti savo Monero monetas, o tai bus mažesnė kaina. Bet būk atsargus sukčiavimų.

Monero laikymas

Atsisiųskite popieriaus dėžutės generatorių, Atrakinkite ir atidarykite popieriaus dėžutės generatorių (monero-wallet-generator.html) į naršyklę kompiuterio, kuriame nėra oro, kuris nebuvo naudojamas anksčiau, arba atlikote švarų OS įdiegimą.

Jūsų popierine pinigine bus keturi svarbūs dalykai:

  • "Monero Public Address" - viešas adresas naudojamas lėšų priėmimui į piniginę. Jūs pateikiate tai visiems, kurie siunčia pinigus į jūsų piniginę.
  • Monero mnemonic sėkla - mnemonic sėkla yra metodas saugoti visą piniginę, kuri yra lengvai atpažįstama žmonėms. Tai viskas, ko jums reikia norint atkurti savo piniginę vėliau.
  • "Monero Private Spend Key" - privataus išleidimo raktas naudojamas pinigų iš piniginės siuntimui.
  • Monero privataus peržiūros raktas - privatus rodinio raktas - peržiūrėti sandorius, įvesdami piniginę. Paprastai tai naudojama nustatant tik "View-only" "Piniginę", kuri gali matyti gaunamus operacijas tiesiai į "Blockchain", nes jie siunčiami į "cold storage" krepšelį.

Šiuo metu turite daugybę galimybių. Galite spausdinti piniginę popieriuje, išsaugoti ją kaip PDF arba tekstą USB atmintinėje, įrašyti į CD / DVD ir tt Labiausiai tikėtina, kad norėsite ne mažiau kaip dviejų ar trijų egzempliorių, saugomų saugiai skirtingose ​​vietose. Jei saugote skaitmeniniu būdu, šifruokite viską naudodami tvirtą slaptažodį. Jei saugote popieriuje, nerodykite "Piniginės" niekam, kas gali prisiminti savo 25 žodžių klavišą arba fotografuokite piniginę be jūsų leidimo. Piniginìs atvaizdas yra toks pat, kaip ir visi pinigai.

Nepriklausomai nuo to, kokį metodą pasirinkote, įsitikinkite, kad nėra joje esančio "Monero" piniginės kopijos.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. monone, anoniminė kriptografinė valiuta, tamsių rinkų kripto valiuta, anoniminis bitcoinas, nepastebimas, darbo įrodymas, kriptonas, opensource, decentralizuotas, forking, mažesni mokesčiai už operacijas, mnemoninė sėkla, privatūs raktiniai žodžiai, parašų
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binary Option Robot

Ši programa gali žaisti vietoj Jūsų. :-) Viskas ko Jums reikia, tai jų įsidiegti, prisregistruoti ir įnešti užstatą. Robotas automatiškai atpažins kaip atlikti pardavimus ir atliks viską vietoj Jūsų.
Mano greitas patarimas: Aš rekomenduoju šį įrankį visiškiems pradedantiesiems, nes Jums tereikia įsijungti kompiuterį ir programa uždirbs pinigus pati.
Mažiausias užstatas: $250
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.