Litecoinas ltc - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:20  | 

"Litecoin" yra viena iš daugiau nei 900 žinomų skaitmeninių valiutų arba kriptokursų pasaulinėje rinkoje. Kaip tikėtasi, tai yra "peer-to-peer" kriptografinė valiuta, dėl kurios galima greitai apmokėti bet kur pasaulyje, beveik be sandorio mokesčio.

Kaip ir visos kitos skaitmeninės valiutos, ji yra visiškai decentralizuota; tai nėra centrinė kontrolės įstaiga ar institucija, kontroliuojanti jos kūrimą ir platinimą. Tai atvirojo kodo programinės įrangos projektas, kurį buvęs "Google" darbuotojas Charlesas Lee išleido maždaug prieš penkerius metus, nors buvo gandus, kad jis to tikrai neparengė.

Kai kurie teigia, kad "Litecoin" sukūrė grupė programuotojų, o kiti nežino, ką tikėti, tačiau autentiška informacija yra autorius ir kūrėjas Charlesas Lee. Jis buvo išleistas pagal žinomą MIT / X11 licenciją. Įdomus dalykas, susijęs su šia licencija, yra tai, kokia ji suteikia vartotojams paleisti, koreguoti ir dubliuoti užprogramuotą programinę įrangą. Ji taip pat suteikia vartotojams galimybę platinti programinę įrangą.

Dėl savo decentralizuoto pobūdžio asmenys, kurie jį pasirenka, gali pasinaudoti finansine laisve, kurią jie gali gauti, nes visi galės kontroliuoti savo finansus. Jis siūlo greitesnį sandorio laiką, palyginti su kai kuriomis kitomis skaitmeninės valiutos rūšimis, ir geresniam saugojimo efektyvumui nei tradicine popierine valiuta, kurią mes visi žinome.

Lyginant su kitomis kriptografinėmis valiutomis, ji taip pat gali pasigirti vienu metu operacijomis ar didesnės apimties sandoriais. Nėra baimės, ar programinė įranga bus pakeista ateityje, kaip "blockchain", įgalinanti "Litecoin" vienu metu palaikyti daugiau operacijų. Tikimasi, kad iš viso aštuoniasdešimt keturi milijonai Litecoin bus iškasami per Litecoin kasybos ciklą, ar tai ne taip nuostabu?

Privalumai

  1. Jis nėra toks pažeidžiamas šlamšto išpuolių, kaip ir kai kurios kitos skaitmeninės valiutos, nes nustatytame sandorių išvestinių operacijų skaičiuje yra minimalus sandorio mokestis. Kitos skaitmeninės valiutos sudaro mažus sandorių mokesčius už kB sandorį.
  2. Vienu metu gali atlikti daugiau sandorių. Tai sukuria naujesnius blokus ar operacijas apie keturis kartus greičiau nei žinomas Bitcoin blokas.
  3. Suteikia daug naudos už mažesnį mokėjimą, kuris yra naudingas verslui.
  4. Vartotojams suteikiama galimybė saugoti savo pinigus, kaip jiems patinka, nes jie įsitikinę, kad nėra centralizuoto organo, turinčio galią, arba gali kontroliuoti, kaip jis išleidžiamas. Todėl jis suteikia daugiau laisvės, palyginti su dabartine finansų sistema.

Trūkumai

  1. Kadangi tai yra nauja daugeliui žmonių, norma, kuria ji yra priimta, yra lėta, palyginti su kitomis skaitmeninės valiutos rūšimis.
  2. Jei vyriausybė nuspręs paskelbti, kad "Litecoin" yra neteisėta, gali kilti problemų. Šiuo metu vyriausybės pozicija dėl kriptokursų nėra aiški. Ir pavojus yra realus, nes "Litecoin" neapmokestinamas ir yra šiek tiek konkurencijos vyriausybės išleista valiuta. Kiti teisės aktai taip pat galėtų padaryti "Litecoin" mažiau patrauklų.
  3. Norint naudoti "Litecoin", jums reikia piniginių, mainų, mokėjimo procesorių ir tt Ne visos šios paslaugos turi puikią apsaugą. Ir jei jūsų lėšos yra pavogtos, viskas, ką galite padaryti, yra tikėtis, kad jūsų paslaugų teikėjas bus pakankamai malonus, kad galėtumėte grąžinti lėšas.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Pirkdami "Litecoin" - tai pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, prieš pradėdami prekiauti su juo, ir tik keletą žingsnių parodysiu, kaip jį pirkti.

1 žingsnis: įsigykite "Litecoin" piniginę - tai pirmas žingsnis pirkti litecoiną. Ką pirkti, kai ten nėra kur jų laikyti? Vėliau aptarsime daugiau apie litekoininių piniginių tipus

2 žingsnis. Nustatykite tinkamą keitimą. Keistis galima palyginti su agentu, kurį mokate gauti litekoinus. Dauguma biržų išleidžia "Bitcoin" "Litcoines", bet yra keitimų, kuriais galima tiesiogiai įsigyti "Litecoines". Kai kurie iš jų yra "Bitpanda", "Bitstamp" ir "Coinbase".

3 žingsnis: išeikite į savo "Litecoin" piniginę. Kai kurie padarė klaidą įsigydami litekoinus ir palikdami juos keistis tik skaudžiai pasekmes. Negalima padaryti tos pačios klaidos, nes keitimasis gali būti uždarytas arba sugadintas.

Prekyba su Litecoinais

Kada nors girdėjote žodį "Planuoti blogiausius ir tikėtis geriausio"? Tai paprasta prekybos su Litecoinais taisyklė. Jei esate pirmas laikmatis, nedvejodami nedelsdami investuokite į savo santaupas. Kai kurie sužino, kad pirmą kartą jie turėtų investuoti tik tai, ką jie gali sau leisti prarasti. Laikui bėgant, galite palaipsniui padidinti savo akcijų paketą.

Kitas dalykas yra labai gerai ištirti rinką, o ne per daug priklausyti nuo to, kokie gali būti spėjimai. Prieš investuodami pabandykite atlikti savo namų darbus, kad kalbėtumėte. Galite susisiekti su ekspertais ir jau esančiais verslo atstovais, kad žinotumėte, kada geriausia investuoti ir analizuoti rinkos tendencijas.

Jei jums nepatinka kripto-valiutos pasaulis, sėkmė gali būti nelengva. Įsitikinkite, kad motyvuojantis veiksnys turėtų būti, nes jūs turėtumėte tvirtą įsitikinimą "Litecoin" koncepcijomis ir ateities perspektyvomis, o ne tik tuo, kad kiti tai daro.

Ir visada nustatykite keletą įprastų klaidų, kurias daro kiti, taip pat patys, norėdami mokytis iš jų. Tiesa ta, kad "Litecoin" turi labai šviesią ateitį ir gali būti naudinga tik nuoširdžiai. Nepamirškite, kad tai nėra greitos pagalbos schema.

Liktinų laikymas

Ar norite laikyti trumpalaikius ar ilgalaikius tikslus?

Galite atsisiųsti bet kurį mobilųjį piniginę - daugiau panašiai kaip banko mobili programa arba paprasčiausiai naudokite aparatūros piniginę, kuri leidžia saugoti savo "Litecoins" neprisijungus, ir jūs laikote savo privačius raktus (tai yra jums keturių skaitmenų PIN kodas), su kuriuo galite siųsti Litecoines į kažkas kitas. Tai yra saugiausias būdas juos saugoti ir prašau tiesiog pamiršti savo privačius raktus.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. litecoin, pigiau bitcoin, bitcoin alternatyva, charlie lee, satoshilite, decentralizuota valiuta, greitesnė nei bitine, scrypt, sha256, neteisėta kriptokursija, litecoin pinigas, neautomatinis piniginis, knygos, trezoras, kripto mainai, kraken, poloniex, c
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.