Litecoin kriptovaliuta ka svarbu apie ja zinoti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
12.06. 2018 09:23  | 

Pastaruosius kelerius metus kriptovaliutos įgijo labai didelį populiarumą, ir dabar kone kasdien galime išgirsti apie atsiradusią naują skaitmeninę valiutą. Šiuo metu kriptovaliutų skaičius artėja prie pusantro tūkstančio, tačiau ne visos virtualios valiutos sulaukia pakankamai didelio susidomėjimo.

Nieko keisto, kad retas kuris ryžtasi investuoti į dar nespėjusias išpopuliarėti kriptovaliutas, tačiau tikrai galima rinktis tokias, kurios yra patikimos ir patikrintos laiko. Viena jų – tai Litecoin kriptovaliuta, kurios trumpinys yra LTC, apie kurią kalbama tikrai nemažai. Taigi, ką svarbiausia apie ją žinoti?

Litecoin – saugi ir patikima kriptovaliuta

Šie skaitmeniniai pinigai buvo sukurti 2015 metais, ir nuo to laiko sulaukė tikrai nemažo vartotojų susidomėjimo. Jau kelerius metus Litecoin puikuojasi populiariausių kriptovaliutų penketuke, ir taip nutiko tikrai ne be priežasties. Turbūt svarbiausias Litecoin privalumas yra tai, kad ši kriptovaliuta yra labai saugi naudoti. Norinčius investuoti į kriptovaliutas gana dažnai baugina tai, kad iš virtualioje piniginėje esantys pinigai gali būti pavogti, tačiau pasirinkus Litecoin tokia tikimybė yra labai menka. Taip yra dėl to, kad saugumas užtikrinamas specialiais matematiniais užkodavimais, tad įsilaužti į virtualią piniginę yra tikrai labai sudėtinga.

Kiti svarbūs Litecoin privalumai

Renkantis tam tikrą valiutą, kuria bus atliekama pinigų perlaida, svarbiu kriterijumi tampa tai, koks yra operacijų atlikimo greitis. Jei nusprendžiama rinktis Litecoin kriptovaliutą, galima net neabejoti, kad pinigai gavėją pasieks tiesiog žaibiškai, ir visai nesvarbu, į kokį pasaulio kampelį bus siunčiama piniginė perlaida.

Litecoin vertė yra sparčiai kylanti, o tai labai džiugina investuotojus. 2015 metų rugsėjo mėnesį vieno Litecoin piniginio vieneto vertė siekė pusantro dolerio, o praėjus dvejiems metams kaina šoktelėjo net iki 90 JAV dolerių. Šiuo metu šios kriptovaliutos vertė yra mažesnė – siekianti šiek tiek daugiau nei penkiasdešimt dolerių. Taigi, norintys investuoti ir iš kriptovaliutų uždirbti kuo daugiau pinigų, Litecoin gali būti tikrai palankiu pasirinkimu – tereikia stebėti šių skaitmeninių pinigų vertės šuolius.

Litecoin kriptovaliuta gali būti gaunama keičiantis turimomis kriptovaliutomis, perkant šiuos skaitmeninius pinigus arba juos kasant. Šių skaitmeninių pinigų gavimo būdai yra tokie pat, kaip ir Bitcoin, o tai yra laikoma tikrai dideliu privalumu.

Kuo Litecoin skiriasi nuo Bitcoin?

Nors Bitcoin vis dar išlieka pačia populiariausia kriptovaliuta, tačiau Litecoin kiekis yra keturiais kartais didesnis.

Bitcoin transakcijos yra atliekamos per maždaug dešimt minučių, o Litecoin skaitmeninių pinigų perlaidos – per pustrečios minutės.

Nors šios kriptovaliutos turi daugiau panašumų nei skirtumų, tačiau svarbu paminėti, kad skiriasi jų pamatiniai algoritmai.

Šiek tiek faktų apie Litecoin kriptovaliutą

Litecoin – tai viena ilgiausiai gyvuojančių kriptovaliutų, kuri buvo išleista 2011 metais.

Litecoin skaitmeninės valiutos sukūrimas – buvusio „Google“ darbuotojo Charles Lee nuopelnas.

Litecoin gali būti trumpinama ne tik LTC raidžių kodu, bet taip pat ir perbraukta L raide.

Kaip ir Bitcoin, Litecoin kriptovaliuta gali būti kasama. Taigi, jei svarstote įsigyti tam tikros kriptovaliutos, galite net neabejoti, kad Litecoin kriptovaliuta bus viena palankiausių pasirinkimo galimybių.

Šiuo metu Litecoin sulaukia vis didesnio susidomėjimo, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties: ši kriptovaliuta užtikrina greitas transakcijas, ją saugu laikyti virtualioje piniginėje, o virtualios valiutos vertės svyravimai leidžia atlikti sėkmingą kriptovaliutos pardavimą. Tereikia nutaikyti tinkamą progą, ir šių virtualių pinigų pardavimas gali būti tikrai labai pelningas.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. letecoin, binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.