Kuo skiriasi bitcoin ir bitcoin cash - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
29.01. 2018 09:30  | 

Šiuo metu Bitcoin yra laikoma pačia populiariausia kriptovaliuta, kuria naudojamasi įvairiose pasaulio šalyse. Priežasčių, kodėl ši elektroninė valiuta yra tokia populiari, yra tikrai daug – ji leidžia greitai, paprastai ir pigiai atlikti mokėjimus, o svarbiausia yra tai, kad jos vertė laikui bėgant vis labiau kyla (nors Bitcoin istorijoje buvo ir vertės nuolydžių, tačiau vėliau ji sparčiai kilo).

Šiuo metu neretai keliamas klausimas, kuo skiriasi Bitcoin ir Bitcoin cash – juk iš pažiūros gali atrodyti, kad tai visiškai tapatūs dalykai. Taigi, kokie yra svarbiausi šių valiutų skirtumai?

Svarbiausios Bitcoin savybės

Bitcoin yra skaitmeninė valiuta, kuri apyvartoje pasirodė 2009 metais. Bitcoin kūrėjo tikslas buvo sukurti tokią atsiskaitymo formą, kuri nebūtų „pririšta“ prie tam tikros valiutos. Bitcoin buvo pirmoji kriptovaliuta, kurią pavyko taip plačiai pritaikyti, o šiandien toks pasirinkimas yra pats populiariausias. Vietų, kuriose galima atsiskaityti Bitcoin valiuta, sparčiai daugėja, taigi, tai nesudaro jokių nepatogumų.

Nors šiuo metu Bitcoin nėra stabili valiuta, ir jos vertė smarkiai svyruoja, tačiau, tenka pastebėti, kad ji vis labiau kyla. Neretai šia valiuta naudojamasi tada, kai norima išlaikyti anonimiškumą – atliekant mokėjimą yra matomas tik mokėtojo sąskaitos numeris, bet ne vardas ir pavardė ar kiti asmeniniai duomenys.

Kas yra Bitcoin Cash?

Tai – nauja kriptovaliuta, pasirodžiusi 2017 metų rugpjūčio pirmą dieną. Kaip ir nurodo pats pavadinimas, ši valiuta yra kilusi iš Bitcoin. „Hard Fork“ išsišakojo į dvi blokų grandines (Bitcoin ir Bitcoin Cash). Taigi, kokie yra esminiai šių dviejų kriptovaliutų skirtumai? Bitcoin Cash blokai yra mažesni nei Bitcoin, tačiau teigiama, kad šią valiutą yra lengviau saugoti ir pervesti.

Šiuo metu Bitcoin cash yra antroji pagal vertingumą kriptovaliuta, ir atsilieka tik nuo Bitcoin (kitoms kriptovaliutoms reikia gerokai pasitempti). Bitcoin cash vilioja tuo, kad šios kriptovaliutos kasimo greitis yra didesnis (taip yra dėl mažesnių blokų). Dėl didesnio kasimo greičio Bitcoin cash valiuta tampa dar pelningesnė už Bitcoin.

Prekyba Bitcoin cash

Prekyba Bitcoin cash yra labai panaši į prekybą bet kuria kita kriptvaliuta. Tai visada reikalauja tam tikrų specifinių žinių, nes tik tokiu atveju bus galima tikėtis geriausio rezultato. Prekyba Bitcoin cash turi susidėti iš trijų pagrindinių komponentų. Prekybos strategijos: svarbu numatyti, kaip ir kada bus prekiaujama finansų rinkose. Numatoma, kokie įrankiai bus naudojami ir parengiamas pirminis prekybos planas.

Prekybos psichologijos: versle visada yra svarbus „šaltas protas“, tad nusiteikite, kad prekyba ne visada atneš vien tik pelną. Svarbu yra tai, kad būtumėte nusiteikę ne tik pelnui, bet taip pat ir galimiems nuostoliams.Rizikos valdymo: labai svarbu iš anksto numatyti galimą riziką, nes tai padės apsaugoti jūsų turimą kapitalą.Jei rizika nėra tinkamai valdoma, tokiu atveju prekiautojai yra pasiryžę itin didelėms investicijoms, tačiau jos ne visada pasiteisina.

Kokia Bitcoin ir Bitcoin cash ateitis?

Nors Bitcoin vertė per visą gyvavimo laikotarpį labai svyravo, tačiau šiai kriptovaliutai yra būdingas spartus vertės augimas (būtent tai paverčia šią skaitmeninę valiutą tokia populiaria). Spėjama, kad iki šios skaitmeninės valiutos vertė ir toliau augs, o vertė, kuri bus pasiekta 2030 metais, išliks stabili (teigiama, kad ji gali siekti net 500 000 JAV dolerių).

Kadangi Bitcoin cash yra visai nauja valiuta, niekas nedrįsta spėlioti, kokia gali būti jos ateitis. Šiuo metu Bitcoin cash blokai itin vilioja kasėjus, tad spartus populiarėjamas tikrai paveiks ir šios skaitmeninės valiutos kainą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.