Kuo lengviausias budas nusipirkti bitcoin - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
16.01. 2018 17:04  | 

Kadangi "Bitcoin" įvedimo norma didėja ir "Bitcoin" tampa vis įprastais mokėjimo būdais kasdieniame gyvenime, daugybė kompanijų sukurta, siekiant padėti žmonėms lengviau gauti savo monetas. Renkantis "Bitcoin" brokerį, pirkėjas turi būti atsargus, nes yra tam tikrų bendrovių, kurios nori piktnaudžiauti kredito kortelių informacija ir kita asmenine informacija. Be to, kai kurie tarpininkai yra prieinami tik tam tikrose šalyse, todėl atlikite tyrimą prieš priimdami sprendimą.

"Coinbase" yra didžiausia pasaulyje "Bitcoin" brokeris, apribojus 150 ar 150 eurų bitikiną per savaitę, o 3,99% mokestis sumokamas kredito ar debeto kortele Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje, Europoje, Australijoje ir Singapūre. "Coinmama" yra "Bitcoin" brokeris, kuris dirba tik kai kuriose JAV valstijose, 6% mokestis ir 5000 dolerių per dieną arba 20 000 USD per mėnesį apribojimas. Labiausiai patikimas ir patikimas brokeris yra " BitPanda" , kurio mokestis yra nuo 3% iki 4%, bet vienas blogas šio brokininko ypatybes yra tai, kad pirkimo mokesčiai svetainėje nėra atvirai rodomi, bet mokestis įtraukiamas į pirkimo kainą.

Visi šie tarpininkai dažniausiai yra vienodi, nes idėja supirkti Bitcoin lengvą, daugiausia skiriasi nuo pirkimo mokesčio, apribojimo ir šalių, kuriose jie veikia. Jei naudosite bet kurį iš šių brokerių, jei įsigyjate "Bitcoin", pirmas dalykas, ko jums reikia - tai Bitcoin piniginė, internetinė arba aparatinė piniginė, kuri atitinka jūsų pageidavimus. Kai gaunate piniginę, turite sukurti paskyrą tarpininko svetainėje, pasirinkti mokėjimo metodą, prijungti savo sąskaitą prie savo kredito arba debeto kortelės, o po to prisijungti prie "Bitcoin" piniginės sąskaitos, o tai beveik viskas.

Žmonėms reikia pasirinkti mokėjimo būdą, kuris geriausiai tinka jų poreikiams, pavyzdžiui, daugelis pirkėjų kaip mokėjimo metodą naudoja kreditinę kortelę, nes bankų pervedimai siūlo pigesnius tarifus. Keitimui reikalinga jūsų asmeninė informacija ir vieta, taigi, norint gauti šią informaciją, būtų galima pagreitinti pirkėjo sąskaitos patvirtinimo laiką.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoin, pirkimas, apribojimas, mokesčiai, mokėjimo būdas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.