Kriptovaliutos privalumai ir trukumai - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
16.11. 2017 08:16  | 

Bitcoin – tai populiariausia kriptovaliuta, kuri yra naudojama nuo 2009 metų. Būtent 2009-ieji yra laikomi kriptovaliutos gyvavimo pradžia, nes iki tol nieko panašaus nebuvo sugalvota ar bent jau įgyvendinta. Bitcoin – tai niekam nežinomo žmogaus išradimas, tačiau turime sutikti, kad tai visiškai pakeitė požiūrį į prieš tai egzistavusias valiutas. Spėjama, kad 2030 metais ši valiuta pasieks savo lubas, ir liks stabili, tačiau kol kas šios kriptovaliutos vertė yra nuolat kintanti. Vis dėlto, tai tikrai nesumažina šios kriptovaliutos populiarumo, ir manoma, kad jos populiarumas pasaulyje sparčiai augs. Taigi, kas lemia tokios virtualios valiutos populiarumą, ir kokie yra didžiausi jos pliusai bei minusai?

Svarbiausi Bitcoin privalumai ir trūkumai

Ši kriptovaliuta yra populiari visame pasaulyje, ir virtualių vietų, kuriose galima atsiskaityti šia valiuta, yra tikrai nemažai. Nors Lietuvoje kol kas atsiskaitymo galimybių kiekis yra gana ribotas, tačiau laikui bėgant jų pasirinkimas taps kur kas didesnis. Palanku ir tai, kad visai nebūtina apsiriboti vien tik mūsų šalies pardavėjais – juk virtualių vietų, kuriose galima apsipirkti, egzistuoja praktiškai visame pasaulyje; Paprastai yra ieškoma tokios kriptovaliutos, kuri būtų pakankamai stabili, ir turime pripažinti, kad Bitcoin yra viena tokių valiutų, kurios vertė smarkiai nenukrenta. Vieno bitkoino vertė eurais yra gana nemaža – vieniems tai yra privalumas, kitiems trūkumas; Įsigyti kriptovaliutos galima tikrai greitai bei paprastai – tam yra naudojama įprasta valiuta, kuri paverčiama virtualiais pinigais. Turima kriptovaliuta yra saugoma virtualioje piniginėje, ir paprastai yra teigiama, kad jos laikymas virtualioje erdvėje yra kur kas saugesnis nei įprastoje piniginėje. Žinoma, visada svarbu pasirūpinti, kad virtualios piniginės slaptažodis būtų pakankamai stiprus; Jei pasirinksite atsiskaitymą bitkoinais, ir šiuos pinigus nusiųsite gavėjui, to nebegalėsite atšaukti, todėl būkite pakankamai atidūs bei atsargūs; Naudodamiesi virtualia valiuta galite išvengti įvairių banko mokesčių, todėl galėsite patogiai atsiskaityti pasirinkdami ne tik savo šalies, bet taip pat ir užsienio pardavėju; Naudotis šia kriptovaliuta yra visiškai legalu, todėl galite nesibaiminti, kad įsivelsite į neteisėtą veiklą; Bitcoin vertė nepriklauso nuo pasaulinės ekonominės situacijos, todėl galite būti ramūs, kad dėl tam tikrų pasaulį krečiančių įvykių gali sumažėti Bitcoin vertė.

Kaip įsigyti kriptovaliutos?

Virtualioje erdvėje galite rasti daugybę vietų, kur galima įsigyti virtualių pinigų, tad galite pasidomėti, kokias kriptovaliutos keityklas gali rekomenduoti vartotojai. Tikėtina, kad atsiliepimų rasite ne taip ir mažai, tad galėsite nuspręsti, kokios galimybės geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Taip pat galite rinktis pavienius asmenis, kurie prekiauja kriptovaliuta. Rasite ne taip ir mažai skelbimų, kuriuose siūloma įsigyti Bitcoin ar kitos kriptovaliutos, tad galėsite nuspręsti, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis. Palanku rinktis forumus, kuriuose diskutuojama apie uždarbio galimybes – gana dažnais atvejais vartotojai turi atsiliepimų, kuriuos įvertinę galėsite paprasčiau nuspręsti kokie sprendimai gali būti pačiais geriausiais.

Šiek tiek faktų apie Bitcoin

Iki šių dienų nėra žinoma, kur dingo asmuo, sukūręs Bitcoin kriptovaliutos sistemą; Padirbti Bitcoin yra praktiškai neįmanoma – ši valiuta turi savo ID; Per dieną yra pagaminama maždaug keturi tūkstančiai naujų bitkoinų; Kinijoje baiminamasi, kad Bitcoin pakeis realią valiutą, todėl uždrausta šią kriptovaliutą keisti į realius pinigus; Olandijoje galima rasti ir fizinių vietų, kuriose galima atsiskaityti Bitcoin. Kriptovaliutos populiarumas yra vis labiau augantis. Nors Bitcoin, kaip ir bet kuri kita virtuali valiuta, turi šiokių tokių trūkumų, tačiau tokia atsiskaitymo galimybė yra tikrai labai patogi ir paprastai naudojama, kas ir lemia didelį jos populiarumą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.