Kriptovaliutos kas tai ir kokia ju ateitis - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
25.12. 2017 08:33  | 

Kriptovaliutos – tai vis labiau populiarėjanti elektroninių pinigų forma, kurių populiariausia, be abejo, yra ne kas kita, o Bitcoin. Šią kriptovaliutą sukūrė anoniminis asmuo, apie kurį šiuo metu neturima duomenų (nors spėjimų yra įvairių). Kriptovaliutų pervedimas yra atliekamas sprendžiant ypač sunkius algoritmus, užtikrinančius operacijų saugumą bei anonimiškumą. Į šios kriptovaliutos operacijų tvirtinimo kompiuterius, kitaip dar vadinamus Bitcoin kasyklomis, investuojamos milijoninės sumos, o vadinamųjų kasyklų savininkai perka tokius kompiuterius, galinčius spręsti sudėtingus algoritmus (už atliktų operacijų patvirtinimą šių kompiuterių savininkai gauna bitkoinų). Žinoma, tai skamba tikrai viliojančiai, tačiau paskaičiuota, kad Bitcoin kasykla bus pelninga tik tada, kai į ją bus investuojama bent penkis milijonus dolerių.

Šiek tiek apie Bitcoin kasyklas...

Šiuo metu didžiausios šios kriptovaliutos kasyklos įkurtos Kinijoje, kur elektra yra labai pigi. Tvirtinant Bitcoin operacijas yra svarbu ne tik tai, kad kompiuteriai būtų pakankamai galingi, bet ir tai, kad elektra būtų pakankamai nebrangi, nes jos sunaudojama tikrai daug. Kita Bitcoin kasyklomis dominuojanti šalis – Islandija, kurioje elektros kaina yra taip pat nedidelė. Didelių Bitcoin kasyklų taip pat yra Čekijoje, Kalifornijoje, Indijoje, Japonijoje bei Gruzijoje. Kriptovaliutos kasėjų taip pat nemažai yra Lietuvoje, tačiau jie dažniau renkasi ne Bitcoin, bet kitas kriptovaliutas.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Bitcoin atsiradimau datuojami 2008 metais, kada kriptografijos bendruomenei buvo išsiųsti elektroniniai laiškai. 2009 metais buvo iškastas pirmasis Bitcoin blokas, už kurį Satoshi Nakamoto (spėjama, kad vardas ir pavardė yra netikri) gavo 50 bitkoinų. Būtent nuo to ir prasidėjo šios kriptovaliutos naudojimas – praėjus dar vieneriems metams buvo atliktas pirmasis atsiskaitymas už prekes (vos už dvi picas buvo sumokėta 10 000 Bitcoin). Kadangi per septynerius metus bitkoinų vertė gerokai pakilo, šios picos įvardijamos kaip brangiausios kada nors parduotos.

Bitcoin kriptovaliutos vertė

2010 metais, praėjus vos kelioms dienoms po atsiskaitymo už picas, Bitcoin vertė tapo net 100 kartų didesnė – vieno bitkoino vertė iki tol buvo 0,008 USD, o tapo 0,8 USD; 2011 metų vasario-balandžio mėnesiais šios kriptovaliutos vertė buvo lygi vienam JAV doleriui. Tų pačių metų liepą bitkoino vertė dar labiau išauga – ji tampa lygi 31 JAV doleriui. Po kelių mėnesių įvyksta pirmasis bitkoino vertės kritimas – vieno bitkoino vertė tampa lygi 2 JAV doleriams;

2012 metais Bitcoin vertė po truputį kyla, gruodžio mėnesį bitkoino vertė atitinka 13 JAV dolerių;

2013 metai buvo labai nepastovūs – Bitcoin kaina tai kyla, tai vėl krenta: balandžio mėnesį Bitcoin kaina – 266 USD, gegužę – 130, birželį – 100, vėliau vėl sparčiai kyla (gruodžio mėnesį kaina svyruoja tarp 600 ir 1000 JAV dolerių); 2014 metais kaina išlieka nepastovi – ji tai kyla, tai krenta (didžiausias vertės kritimas buvo užfiksuotas vasarį, iškart po Bitcoin keityklos Mt. Gox uždarymo). Balandžio mėnesį kaina svyruoja nuo 340 iki 530 JAV dolerių, vėliau kaina išlieka nestabili;

2015 metais kaina ir vėl krenta tačiau nuo lapkričio mėnesio vėl ima staigiai augti;

2016 metų liepos-rugsėjo mėnesiais kaina stabilizuojasi ties 600 JAV dolerių, vėliau kaina kyla; 2017 metai taip pat neužtikrina Bitcoin stabilumo: kai sausio mėnesį kriptovaliutos kaina nukrenta kone trečdaliu, kyla visuotinė panika. Vėliau kaina pradeda augti, gegužės-birželio mėnesiais pasiekiamas rekordas (Bitcoin kaina tampa 2000-3200 JAV dolerių). Vėliau kaina ir toliau auga.

Kaip matome, šiandien Bitcoin kaina yra gerokai didesnė nei šios kriptovaliutos atsiradimo metais, todėl ši kriptovaliuta gali būti tikrai puiki investicija.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.