Kriptovaliutos ka svarbiausia zinoti apie investavima - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
11.07. 2018 07:00  | 

Šiuo metu galima išskirti tikrai nemažai kriptovaliutų tipų, tačiau populiariausia pasirinkimo galimybe vis dar išlieka Bitcoin. Tai yra seniausia virtuali valiuta, kuri jau spėjo užsitarnauti investuotojų pasitikėjimą, tad dažnais atvejais tikimasi, kad tokia investicija tikrai pasiteisins. Žinoma, kitos kriptovaliutos taip pat gali būti vertos jūsų investicijų, tačiau prieš investuodami atkreipkite dėmesį į keletą dalykų – tai padės užtikrinti kur kas geresnį rezultatą.

1 taisyklė: investuojamų pinigų suma

Dažnai yra teiraujamasi, kokią pinigų sumą verta investuoti į kriptovaliutas, tačiau vienareikšmiško atsakymo nėra ir negali būti. Tai visada priklauso nuo jūsų asmeninės finansinės situacijos, tačiau labai svarbu tai, kad investuotumėte tokią pinigų sumą, kurios nebūtų gaila prarasti. Nors kai kurios kriptovaliutos yra tikrai stabilios, ir didelio kainų kritimo greičiausiai nebus, tačiau kartais skaitmeniniai pinigai yra pavagiami, todėl svarbu būti apdairiems.

2 taisyklė: pasirinkite tinkamą kriptovaliutą

Labai svarbu stebėti jus dominančių kriptovaliutų kainų pokyčius, nes tai gali leisti numatyti, ar investicijos tikrai gali puikiai pasiteisinti. Vienos kriptovaliutos yra gana stabilios, kitos – dar tik besiformuojančios, todėl renkantis tinkamiausias labai svarbu būti atidiems. Kai kurie investuotojai neretai renkasi gana naujas kriptovaliutas, ir tai tam tikrais atvejais gali tikrai puikiai pasiteisinti. Prisiminkime Bitcoin istoriją – ši kriptovaliuta jos gyvavimo pradžioje buvo labai pigi, o šiandien perkama ir parduodama už didžiulius pinigus.

3 taisyklė: susikurkite saugią piniginę

Kriptovaliutos yra saugomos specialiose virtualiose piniginėse, kurių saugumo lygis gali būti labai įvairus. Nesvarbu, kokią kriptovaliutą nuspręsite pasirinkti, pasidomėkite šių virtualių pinigų saugojimo galimybėmis, ir pasirinkite tokią piniginę, kuri būtų kiek įmanoma saugesnė.

4 taisyklė: neapsiribokite viena kriptovaliuta

Dauguma investuotojų sutinka, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tada, kai investuojama daugiau nei į vieną kriptovaliutą. Bėgant laikui vienų kriptovaliutų vertė kyla, o kitų – krenta, tad tuomet, jei rinksitės investicijas į keletą skirtingų kriptovaliutų, galėsite patirti mažiau nuostolių, jei kriptovaliutas nuspręstumėte parduoti.

5 taisyklė: stebėkite kriptovaliutų kainas

Kriptovaliutos reikalauja nuolatinio kainų stebėjimo, nes tai gali padėti gauti kuo didesnį pelną. Kainų stebėjimas nereikalauja ypatingai daug laiko – tereikia kasdien rasti bent po kelias laisvas minutes. Pastebėję, kad kriptovaliutų kainos smarkiai pakilo, galėsite parduoti virtualius pinigus, o tuomet, jei tam tikrų skaitmeninių pinigų kaina nukrito, pats laikas įsigyti šios kriptovaliutos.

6 taisyklė: kuo anksčiau išsiimkite pelną

Jei pastebite, kad jūsų kriptovaliutų vertė smarkiai pakilo, nelaukite, kol jos vertė taps dar didesnė, nes po didelių kainų šuolių neretai būna labai smarkus nuosmukis. Taigi, turimas kriptovaliutas rekomenduojama kuo greičiau parduoti ar išleisti kitokiu būdu, nes tai užtikrins didžiausią pelną.

Taigi, ką svarbiausia atsiminti?

Rinkitės tokias kriptovaliutas, kurios yra gana stabilios, ir stebėkite jų kainų pokyčius; Neapsiribokite viena kriptovaliuta – jų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai platus, todėl pasirinkę keletą kriptovaliutų galėsite sumažinti nuostolių riziką; Susikurkite kuo saugesnę piniginę ir saugokite savo prisijungimo duomenis; Nuolat stebėkite kriptovaliutų kainų pokyčius, ir nelaukite, kol kaina dar labiau padidės – pelną rekomenduojama išsiimti kuo anksčiau;

Na, ir galiausiai – investuokite tik tiek pinigų, kiek nebūtų gaila prarasti. Jei investavimas į kriptovaliutas jums yra naujiena, tokiu atveju rekomenduojama įgyti kuo daugiau žinių apie įvairias skaitmenines valiutas. Tai padės jums kur kas paprasčiau apsispręsti, į kokias kriptovaliutas tikrai verta investuoti, ir taip pat leis tikėtis didžiausios sėkmės.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. binariai opcionai. binary, kripto, pinigai, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.