Kodel bitcoin yra labiau populiarus nei kiti kriptokursai - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
20.12. 2018 11:03  | 

Visi, kurie yra nauji kriptokursų pasauliui, išgirdo vardą Bitcoin dar prieš jiems suprantant visą skaitmeninės prekybos valiuta idėją. Bitcoino populiarumas pasiekė tašką, kur jis laikomas kryptine valiuta sinonimu - beveik kiekvienas pasaulietis mano, kad bitino yra kryptine valiuta. Tai netiesa!

Skaitmenin ÷ je pinigų rinkoje yra šimtai skirtingų kriptotinių valiutų. Kiekviena iš šių valiutų turi savo vertę ir naudą; prekybininkai pasirenka tą, kurią, jų manymu, jie duos didžiausią pelną. Taigi, nepaisant to, kad turi tiek daug pasirinkimų, kodėl tai, kad bitino yra populiariausias skaitmeninis valiuta pasaulyje?

Bitcoinų populiarumas priklauso nuo daugelio priežasčių; pažiūrėkime keletą iš jų;

Bitcoinas buvo pirmasis rinkoje parduodamas kryptine valiuta

Viena iš populiarumo priežasčių yra tai, kad bitino buvo pirmoji rinkoje parduodama skaitmeninė valiuta. 2009 m. Bitcoino kūrėjas Satoshi Nakamoto padarė viešuosius elektroninius pinigus, kurie vėliau tapo žinomi kaip bitino. Tai leido prekybininkams atlikti visiškai saugius ir anoniminius sandorius; šie; du veiksniai nedelsdami padarė tai mėgstamiausia tarp prekybininkų.

"Bitcoin" istorija ir sėkmė, kaip pelno generatorius, uždirbo savo reputaciją ir vietą rinkoje.

Tai yra labiau prieinama

Daiktai greitai keičiasi skaitmeninėje valiutų rinkoje; Nepaisant to, kad tiek daug prekybos galimybių dabar yra, bitino išlieka viena iš labiausiai prieinamų kriptokursų. Ji turi daugiau techninės įrangos, programinės įrangos ir nemažai mainų. Ji taip pat turi sveiką verslininkų rinką, o jos kūrėjo ekosistemos yra didesnės nei kitų valiutų.

"Bitcoin" turi tvirtą tinklą

Tai yra viena iš didžiausių bitumino prekybos naudos; jis turi didžiulį tinklą, kuris nuolat didėja, kai vis daugiau traukia prekybininkai. Naujokai yra labiau patogūs bandydami laimę su kažkuo, kuris buvo maždaug metų, o ne naujesnių skaitmeninių pinigų versijų. Bitcoin saugumas, prieinamumas, autentiškumas ir anonimiškumas buvo išbandyti per tam tikrą laiką, todėl tai yra galbūt labiausiai patikima skaitmeninė valiuta rinkoje; todėl šis pasitikėjimas nuolat prideda naujų prekybininkų į tinklą.

Šis didžiulis tinklas daro bituminą labiausiai galingą šiandieninę skaitmeninę valiutą.

Bitcoinas yra decentralizuotas

Paprastais žodžiais, bitino trūksta taško! Kitoms valiutoms paprastai priklauso atskiras subjektas (asmuo ar bendrovė), kuris savininkui suteikia daugiau įtakos valiutai. Kita vertus, "Bitcoin" yra decentralizuota, o tai reiškia, kad neturi banko ar trečiosios šalies, kuri reguliuoja sandorius. Todėl bitcoinas priklauso nuo jo paties vertės, kuris apsaugo jo savininkus nuo išorinių ekonominių veiksnių. Be to, bitinei sandoriams netaikomas jokio banko ar trečiosios šalies mokestis ar politika.

Nuo pat pradžių bitcoinas matė daugybę naujų tipų skaitmeninių valiutų, iš kurių dauguma paprasčiausiai pakartoja bitcoino savybes. Tačiau, nepaisant visų šių naujų valiutų savininkų pastangų, pasiūlymas dėl privatumo ir saugumo, kurį siūlo bikotas, vis dar yra nepakankamas.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kriptografinė valiuta, skaitmeniniai pinigai, skaitmeninė valiuta, bitcoinas, "blockchain"
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.