Klaidos kuriu reikia isvengti kripto valiutu prekybos metu 2018 m - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
07.11. 2018 14:05  | 

Jūs galite būti nauja kripto valiutų prekybos srityje arba galite būti patyręs prekybininkas, turintis daugybę patrauklių ir nepaprastų prekybos galimybių ir galimybių, kurių dažnai kyla klaidų. Kai kurios klaidos gali būti dėl blogo sprendimų priėmimo, o kitos gali tapti kriptografinių valiutų sukčiavimo ir sukčiavimo auka.

Nesvarbu, kaip esate atsargus, klaidos turi įvykti. Taigi klausimas yra, kaip jūs išliksite saugūs? Apgaulė yra žinoti ir budriai budėti.

Kad padėtumėte pastebėti klaidas, prieš jas pateikiate čia, yra keletas kriptovirusinių sandorių DON'T, kurių negalima ignoruoti.

Pradžioje niekada investuokite per didelis

Patyrę prekybininkai žino geriau, bet didelė investicija yra dažna klaida, kurią daro daug naujų prekybininkų. Naujiems prekybininkams labai svarbu atidžiai sekti; investuoti nedidelius kiekius ir gauti žemės klojimo. Būs daug kartų, kai gali pasirodyti pernelyg gera galimybė perduoti, bet prisiminti, kriptūpiu valiuta vis dar yra nepastovi rinkos dalis, kuri reikalauja atidžiai investuoti, o ne visus savo turtus vienoje vietoje.

Nepamirškite gero seno Pump and Dump

Pagrindinis prekybininko instinktas yra investuoti į turtą, kuris pradeda didėti; kriptografinėje valiuta tai gali tapti blogu investicijų žingsniu. Kai santykinai nežinoma moneta staiga pradeda matyti drastišką vertės padidėjimą, labai gerai galėtų būti Pump and Dump, kuris yra suderintas pastangas didinti monetos vertę, panaudojant padirbtus ir neteisingus atsiliepimus ir prognozes, o tada parduoti tiems, kurie nori padaryti greitus pinigus. Tai daugiausia siekiama parduodant pigesnes, nusipirktas, monetas.

Grupė nusprendžia padauginti pigios monetos vertės ir nariai pradeda pirkti šią monetą iš vienos kitos; tuo tarpu ta pati grupė pradeda platinti klaidingas naujienas apie monetos vertę. Išoriniai prekybininkai skaito šiuos teiginius ir skubėjimą investuoti į monetą ir galutinai nusipirkti iš Pump and Dump grupės. Štai kodėl niekada neturėtumėte investuoti į turtą be išsamaus tyrimo; ypač tas, kuris kyla iš pelenų.

Neužsimenama

Prekybininkas turi būti atnaujinamas atsižvelgiant į naujausias rinkos tendencijas; kitaip jūs galbūt galėsite priimti neinformuotus sprendimus, kurie galėtų jums kainuoti. Jūs turite atlikti savo namų darbus net tada, kai investavimo galimybė yra akivaizdi. Jūs turite ištirti praeities ir būsimos turto, į kurį norite investuoti, tendencijas, kad galėtumėte sužinoti, kaip ji reaguoja kiekvieną kartą, kai ji didėja arba mažėja. Kriptovaliūros rinka yra labai nepastovi; todėl turėtumėte nuolat informuoti apie kiekvieną naują sektoriaus plėtrą.

Negalima patenkinti brokeriams, kurie žada beprecedentį pelną

Galite susidurti su daugeliu brokerių, kurie žada pasiūlyti galimybes, kurios galėtų padėti jums laimėti per vieną naktį. Jūsų darbas yra likti nuošalyje nuo jų!

Kaip patyręs prekybininkas, jūs galite pajusti, kad tai yra jūsų didelė pertrauka, bet beprotiškai didelis ir trumpalaikis pelnas, turintis mažesnes arba didesnes investicijas, gali būti tik prekybos treniruotė ar sukčiavimas. Turite atidžiai tęsti ir investuoti atsargiai.

Tai kelios labai įprastos klaidos, kurias daro daugelis prekybininkų, net patyrusių. Atminkite, kad prekybai reikia kantrybės, informacijos rinkimo ir patirties; jums reikia pasverti savo galimybes, atlikti savo namų darbus ir tada priimti pagrįstą sprendimą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kriptografinė valiuta, skaitmeniniai pinigai, kripto valiutų kursai, kripto valiutų klaidos, kripto valiutos 2018 m.
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.