Kas yra kriptovaliutos ir ka svarbu apie jas zinoti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
28.11. 2017 00:00  | 

Virtuali valiuta šiandien tikrai nėra naujiena. Tai – tokie pinigai, kurie naudojami atsiskaityti internetinėje erdvėje, o jų apyvartą garantuoja ne centrinis bankas. Tokia valiuta gali būti naudojama žaidžiant internetinius žaidimus, socialiniuose tinklalapiuose, taip pat ir apsiperkant virtualioje erdvėje. Kadangi tokios valiutos rinkliavoje nedalyvauja bankai, galima išvengti taikomų mokesčių, o įvairios kriptovaliutos gali būti mainomos tarp interneto vartotojų. Bitkoinai yra viena populiariausių kriptovaliutų, tačiau jų pasirinkimas yra kur kas didesnis (šiuo metu yra suskaičiuojama maždaug kelios dešimtys skirtingų kriptovaliutų). Taigi, ką svarbiausia apie jas žinoti?

Kaip veikia kriptovaliuta?

Kriptovaliuta gali būti perkama internetinėje erdvėje (jos įsigijimui yra naudojama įprasta valiuta). Įsigyti virtualūs pinigai atsiduria skaitmeninėje piniginėje. Čia turimus pinigus galite naudoti atsiskaitydami internetinėje erdvėje (ieškodami tam tikrų prekių ar paslaugų pasidomėkite, ar yra galimybė atsiskaityti bitkoinais ar kita kriptovaliuta). Iš esmės, šiais pinigais yra galima disponuoti kaip ir banko sąskaitoje turimais pinigais, tik skirtumas tas, kad kriptovaliuta yra neapmokestinama, ir jos dydis gali labai varijuoti.

Kriptovaliutos pavojai

Bitkoinai ar kitos kriptovaliuta leidžia saugiai atsiskaityti internetinėje erdvėje, tačiau turime sutikti, kad atsiskaitant tokiu būdu kyla ir tam tikrų pavojų. Taigi, būkite atsargūs, ir atminkite, kad... Virtuali valiuta gali būti perkama iš kitų interneto vartotojų, tačiau niekada negalite būti užtikrinti, kad jie yra tikrai patikimi. Paprastai kriptovaliutos keityklų veikla nėra reguliuojama, tad tuomet, jei norite įsigyti bitkoinų ar kitos kriptovaliutos, būkite atsargūs. Pavyzdžiui, ieškodami asmenų, prekiaujančių tam tikra kriptovaliuta, galite pasidomėti, ar jie yra tikrai patikimi (jei pasirinksite tam tikrus forumus, kuriuose yra talpinami įvairūs skelbimai, galėsite įvertinti vartotojo atsiliepimus); Internetinėje erdvėje taip pat pasitaiko „kišenvagių“, todėl pinigai iš jūsų virtualios piniginės gali būti pavogti. Žinoma, piniginė visada turi būti saugoma pakankamai stipriais slaptažodžiais, tačiau ir tai negarantuoja pakankamo saugumo; Virtualios valiutos vertė gali pasikeisti, todėl visada verta gerai pagalvoti, į kokią kriptovaliutą vertėtų investuoti. Svarbu tai, kad pasirinkta virtuali valiuta būtų pakankamai stabili, nes tokiu atveju galėsite išvengti nuostolių.

Kaip užtikrinti saugumą?

Prieš įsigydami tam tikros kriptovaliutos, pirmiausia apie ją surinkite pakankamai duomenų. Svarbu tai, kad pasirinkta kriptovaliuta būtų pakankamai stabili, nes priešingu atveju tai gali lemti nuostolius. Taip pat visada rekomenduojama pasirinkti tokią pinigų sumą, kurią galite sau leisti prarasti. Deja, niekas nėra apsaugotas nuo tam tikros kriptovaliutos vertės šuolių, taigi, būkite budrūs. Pasirūpinkite virtualios piniginės apsauga, ir skaitmeninėje piniginėje nelaikykite labai didelės pinigų sumos.

Bitcoin privalumai ir trūkumai

Tai – pakankamai stabili virtuali valiuta, kurios vertė paskutiniu metu vis labiau auga. Vieno bitcoin‘o vertė šiandien yra tikrai nemaža, tad atsiskaityti tokia virtualia valiuta labiausiai tiks tada, kai prekė ar paslaugos bus gana brangios; Virtualių vietų, kuriose galima atsiskaityti bitkoinais, vis daugėja, todėl pasirinkimo galimybės bus iš tiesų nemažos. Vieniems tai trūkumas, kitiems – privalumas, tačiau atsiskaitymo šia valiuta negalima atšaukti; Pasaulinė ekonominė situacija bitkoinams nedaro jokios įtakos, todėl ši kriptovaliuta yra pakankamai stabili; Atsiskaitymas vyksta labai greitai ir paprastai, todėl toks sprendimas yra itin palankus šiuolaikiniam žmogui. Jei dažnai tenka atlikti mokėjimus už virtualiai perkamas prekes ar paslaugas, kriptovaliutos įsigijimas gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Tereikia įvertinti, kokia kriptovaliuta gali geriausiai pasiteisinti, ir netrukus galėsite priimti sprendimą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.