Kas bitcoin alternatyva gali buti isgaunama namuose - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
16.01. 2018 17:12  | 

Net jūs tikriausiai žinote, kad "Bitcoin" gavyba iš namų yra tiesiog neįmanomas, tačiau be bitino, kuris gali būti iškasamas per tradicinį kalnakasybos būdą, su savo pačių GPU ar procesoriumi yra keletas altcoinų.

Bitcoinas yra pirmasis sėkmingas kriptografinio valiutos kada nors, taigi logiškai tai yra populiariausias, bet daugelis kitų kriptokursų yra sukurtos dėl Bitcoin problemų, taigi kriptokursai vadinami altokinais, ir daugelis iš jų yra. Jie atvyksta į rinką per naująjį finansavimo mechanizmą, vadinamą pradine monetų auka (ICO).

Populiariausi kriptowe valiuta be bitino yra "Ethereum", kuri yra decentralizuota platforma, pagrįsta protingomis sutartimis, kuriose žmonės gali derėtis su trečiosios šalies sutartimis ir gauti finansavimą iš savo idėjos, projektų ir programų per etinę, oficialią Ethereum valiutą. Ethereum yra antra didžioji kripto valiuta dėl rinkos kapitalizacijos, kuri yra apie 41 mlrd. Dolerių.

Dar viena gera kriptografinė valiuta yra Litecoin. Daugelis žmonių lygina Bitcoin su auksu, taigi, jei Bitcoin yra auksas, Litecoin yra sidabras. Rinkos kapitalizacija yra apie 17 mlrd. USD, tai reiškia, kad ji yra mažesnė nei Bitcoin ir Ethereum, tačiau ji turi vieną gerą savybę - sandorių proceso greitį.

Visi pirmiau minėti kriptokursai yra pagrįsti "blockchain" technologija. IOTa yra nauja kriptografinė valiuta, pagrįsta nukreiptų ašciklinių grafų (DAG) technologija. Ši sistema leidžia nemokamą sandorį.

Monero (XMR) turi vieną charakteristiką, kuri skiriasi nuo kitų kriptokursų. Tai yra privatumas, kai sandoris yra visiškai privati ​​ir nerekomenduojamas, todėl niekas negali susieti tam tikrų operacijų su tam tikru vartotoju.

Ripple (XRP) taip pat yra populiari kriptūpiu valiuta, ir ji skiriasi nuo kitų kriptografinių valiutų, nes tai nereikalauja kalnakasybos. Išleista 2012 m., Pagrindinė idėja, kad tarptautiniai mokėjimai būtų pigesni ir lengvesni.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoin, Ethereum, kasyba, altcoins, Litecoin
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.