Kaip uzsidirbti pinigu su bitcoin - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
29.07. 2017 18:14  | 

Bitcoinas yra akimirkos raivas. Tai yra tai, ką kiekvienas verslas ketina priimti ar ne. Nesename vaizdo įraše Bill Gatesas pastebėjo kalbėti apie Bitcoin. Daugelis žmonių nori žinoti, kaip užsidirbti pinigų iš Bitcoin. Vienas iš tokių būdų yra pirmas, pagaminti Bitcoin ir tada juos parduoti.

Šiame straipsnyje jūs sužinosite keletą būdų, kaip užsidirbti "Bitcoin", kurį galite parduoti už pinigus. Bitcoinas yra labai trapus ir jūs turite elgtis atsargiai, saugoti savo fondą, neturite atskleisti savo adreso, nebent tai neišvengiama, jūsų piniginė turi būti saugi. Šios ir dar kelios yra atsargumo priemonės, kurių reikia imtis, kad nuo įsilaužėlių saugotų jūsų monetas.

4 paprastus būdus užsidirbti pinigų su Bitcoin

1. Pabandykite maišytuvus

Tai tinka visiems, kurie neprieštarauja žaidimams ar atlieka paprastą veiklą. Viskas, ko jiems reikia - turėti "Bitcoin" piniginę. Tada jie turi eiti į kai kurias svetaines, kad išspręstų savo "captcha", ir jie bus apdovanoti Satoshi, tai yra Bitcoin fragmentai (lygiai taip pat kaip Centas yra doleris). Paprastai šių svetainių savininkai uždirba iš skelbimų savo svetainėse. Kiekvienas, kuris apsilanko jų svetainėse, norėdami užpildyti captcha arba pateikti trumpus apklausos klausimus, gauna dalį to, ką svetainės savininkai surinko iš reklamuotojo.

Įprastai kiekvienas posūkis trunka apie penkias minutes. Nors tai gali užtrukti ilgiau rinkti didelį kiekį Bitcoin, maišytuvo programos tikrai duos Bitcoin bitus visiems, kurie yra nauji Bitcoin pasauliui. Ir gauti šiuos skaitmeninius pinigus nemokamai yra kietas. Yra keletas didelių ir patikimų maišytuvų, kurie pakartotinai išsiuntė mokėjimus savo vartotojams, ir daugelis iš jų yra Bitcoin Zebra, nemokama Bitcoin, kišeniniai kauliukai ir mėnulio Bitcoin.

2. Groti mobiliuosius žaidimus

"Bitcoin" ir "Android" pasaulyje atsirado keletas svarbių ir atvirų programų. Kai kurie iš jų jau buvo parašyti apie CCN. Tipiškas pavyzdys yra "Oh-Crop". Žaidimas yra panašus į "Augalai vs Zombiai", kur žaidėjas turi nugalėti blogis augalus žaidime. Žaidėjai gauna nemokamą "Bitcoin", o žaidime yra panašios į sietuvus, kuriuose jie turi matyti vaizdo įrašo skelbimą ir gauti mokėjimą. Čia taip pat yra monetų drožlių, kurios suteikia galimybę susigrąžinti įdomius paukščių mėgėjus žaisti ir gauti tam tikrų premijų už laiką, praleistą su nemokamu Bitcoin balansu. Taip pat galite užsidirbti žaidžiant daugelio žaidėjų žaidimus ir persiunčiant kitus. Tokiu būdu "Battlecoin.org" yra nemokamų bitų nuoma.

3. Gaukite "Bitcoin" žiūrėdami ar matydami trumpus vaizdo įrašus

Viena iš "Bitcoin" uždirbimo platformų peržiūrint trumpus vaizdo įrašus yra vidybit. Visa reikalaujama iš jūsų yra XAPO arba bet kurio Bitcoin adreso el. Pašto paskyra. Tada laukiama trumpų vaizdo įrašų, kurie truks mažiau nei minutę, ir gausite nemokamus bitino. Jūsų paskyra bus nedelsiant įskaityta už bet kurį vaizdo įrašą, kurį matote. Tie, kurie nusprendžia naudoti Bitcoin adresą gauti mokėjimus, prieš gaunant mokėjimą turi uždirbti apie 5430 satoshis.

"Vidybit" yra apie pirmą ir išlieka vienintelė vaizdo sistema, kuri akimirksniu moka vartotojus Bitcoin, teikdama neribotą vaizdo įrašą, taip pat suteikia didesnę sumą. Ji taip pat teikia daugiakanalį ir neribotą skaičių, todėl patogiai uždirbti bitkus, žiūrėdami vaizdo įrašus visą dieną. "BitcoinGet" taip pat leidžia vartotojui nemokamai gauti "Bitcoin" vaizdo įrašų peržiūrai, užduočių vykdymui ir pasiūlymų pildymui.

4. Įsitraukite į Bitcoin prekybą

Be baimės įsilaužėlių ir pavogtų lėšų, kaip tai įvyko su Bitfinex ir daugybe kitų, galite užsidirbti biktinus taip pat prekiaujant ir su kitomis skaitmeninėmis valiutomis. Pagrindinė spekuliacija yra pirkti, kai ji yra maža, laukti, kol kaina pakils, o vėliau parduoti jas didesniu pelnu. Pakartokite procesą dar kartą. Svarbu suprasti rinkos tendencijas ir kainų modelius. Bitcoin pelnas taip pat gali būti per arbitražą, kuris čia pigiau perka ir parduoda ten už didesnę kainą. Tai yra kietas būdas užsidirbti pinigų iš "Bitcoin". Nesijaudinkite prisijungti prie bet kurio asmens arba galite tuo pačiu metu išbandyti visus. Jums reikia žinoti daugybę pajamų srautų.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Užsidirbti pinigų, bitcoin, bitcoin maišytuvai, bitcoin žaidimai, gauti užmokestį bitine, bitino keitimo
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.