Kaip uzdirbti pinigus kaip likti namuose mama - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
29.07. 2017 18:25  | 

Yra įvairių būdų, kaip užsidirbti pinigų, kaip apsistoti namuose mama. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra ištirti ir paversti bet kam, su kuo jus domina. Šiame įraše jūs gausite penkių nuostabių idėjų, kaip galite užsidirbti pinigų, kaip likti namuose mama. Tai yra paprastas būdas uždirbti pinigus sau namie

Kaip užsidirbti pinigų kaip namuose mama

1. Atlikite internetinius tyrimus

Apklausos internetu gali būti gana greitas būdas užsidirbti pinigų iš namų. Pavyzdžiui, "Harris Poll Online" apdovanojimai už apklausas, atliktas internete, ši apklausa gali užtrukti nuo penkių iki dvidešimt penkių minučių. "Survey Takers" mokama pagal bendrą sumą, surinktą per laikotarpį, ir šiuos taškus galima išpirkti iš tam tikrų parduotuvių, tokių kaip "Starbucks" ir "Amazon", dovanų kortelių. Kitos internetinės apklausos svetainės, pvz., Tyrimų klubas, "Swagbucks", pasaulinė bandymų rinka ir tt, jums reikės atlikti apklausas, o geras dalykas yra tai, kad nereikia mokėti už registraciją.

2. Tapti studento dėstytoju

Jei turite specialybę bet kurioje akademinėje srityje ir per savaitę galite paaukoti keletą valandų, galbūt vaikai napas ar beisbolo žaidimus, galite pasidalinti savo turtingomis žiniomis su tiems studentams, kuriems sunku susidoroti su Savo studijas savo srityje. Galite ieškoti vaikų, norinčių pagerinti savo akademikus, o gal jūsų vaikų mokykloje ar kaimynystėje. Galite patikrinti, ar jūsų svetainėje yra Craigslist.org ar kitų jūsų svetainės įrašų.

Ir jūs turėtumėte būti pasirengę pristatyti tam tikrą valandų per savaitę. Taip pat galite užsiregistruoti interneto svetainėje, kuri specializuojasi mokymui. Svetainės kaip tutor.com. Mokytojas privalo turėti ne mažiau kaip 5 valandas per savaitę ir privalo turėti tam tikrą laipsnį tam tikriems dalykams mokyti. Mokymas praktiškai yra iš namų kompiuteriu, o tai daroma ne asmeniškai. Tutor.com moka savo dėstytojus per valandą, o kursai skiriasi priklausomai nuo dalyko.

3. Gaukite mokėjimą vertinti svetaines

Dar vienas puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų per trumpą laiką yra vertinti svetaines, už kurį maždaug dvidešimt minučių dirbate maždaug 10 dolerių. Norėdami pradėti vertinti ir išbandyti svetaines, turite turėti kompiuterį ir gerą interneto ryšį, taip pat gali prireikti mikrofono. Pridėjus prie to, turite užpildyti demografinį profilį (apie vieną puslapį). Jūs gausite pasiūlymus, jei jūsų profilis atitinka tiriamų svetainių tikslinę auditoriją. Tada viskas, ko jums reikia padaryti, yra tiesiog naudoti vartotojo įrašymo ekrano įrašymo įrenginį, kurį reikia įkelti į kompiuterį, kad užfiksuotumėte savo judesius ir žodinius komentarus ekrane, kai perkeliate tinklalapį. Svetainės ir forumo savininkai nuolat keičia savo svetainę ir visada žiūri į tai, ar jų svetainėse lengva naršyti, ar ne.

4. Tapk Bloggers

Norėdami gauti papildomų pajamų iš namų, galite apsvarstyti galimybę sukurti ar pradėti dienoraštį. Galbūt norėsite aukoti savo laisvą laiką tarp kūdikio vystyklų keitimo, skalbimo ir visų namų darbų, norėdami pradėti jus dominantį tinklaraštį. Dienoraščių srityje yra didžiulis potencialas, taip pat gali būti didžiulis pajamų šaltinis. Ir todėl, kad esate mama, nereiškia, kad turėtumėte rašyti apie problemas ar įdomus, susijusius su auklėjimu. Tiesą sakant, yra daug dienoraščių apie tai, ir kad ši niša yra beveik per daug prisotinta. Galite apsvarstyti kitą nišą, dėl kurios esate labai aistringa. Jūs turite būti labai originalus, informatyvus, kūrybingas ir linksmas, kad galėtumėte sau įvesti vardą. Ir jums reikia pasekėjų internete. Kuo daugiau stebėtojų turite, tuo daugiau pinigų jūs atliksite.

5. Parduokite savo nuotraukas

Jei esate kvalifikuotas, naudodamasis fotoaparatu, galite nuspręsti parduoti savo nuotraukas, parduodant jas į atsargines vaizdines svetaines, tokias kaip "Shutterstock.com". Jei jūsų pateiktos nuotraukos yra priimtos, jie gali atsisiųsti "Shutterstock" abonentai visame pasaulyje, o jūs galite uždirbti nuo 25 centų iki 120 USD už bet kurį atsisiųstą vaizdą. Kitos svetainės, kuriose priimamos nuotraukos iš naudotojų, yra "Sqeeqee", "iStock" ir "Dreamstime".

Tai paprasti būdai, kaip užsidirbti namuose mama. Jei norite uždirbti bet kurioje iš šių sričių, gali reikėti sužinoti šiek tiek būdų, kad jie būtų veiksmingi. Jūs gausite visus reikalingus vėlesniuose įrašuose. Nepamirškite užsiprenumeruoti mūsų informacinį biuletenį ir tvirtai laikytis mūsų socialinių rankenų

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Užsidirbk pinigų, būk namuose, apsilankykite internete, studentų dėstytojas, užsidirbk pinigų dienoraščių, parduoda savo nuotraukas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.