Kaip prekiauti kratine valiuta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
29.07. 2017 18:21  | 

Jei turite daugiau papildomų pinigų, jūs būsite nustebinti tuo, ką jis gali padaryti už jus. Vien tik keletą dolerių galite pradėti prekiauti kriptokursais ar bitinu iš karto. Jums nereikia maklerio ar tarpininkavimo mokesčių, o jums nereikia vidutinio amžiaus žmonių, taip pat nėra jokių pradinių lygių kliūčių. Viskas, ko jums reikia, yra bitcoino fragmentas. Negalima jus nugabenti, niekas neleidžia jums to išbandyti. Jei galite rizikuoti kai kuriais doleriais, tada kriptografinė valiuta - tai kelias į priekį. Bet kas yra ši kripto valiuta?

Kriptografinė valiuta (pvz., Bitcoin, Litecoin) yra daugiau nei skaitmeninių verčių rinkinys, kurį žmonės nusprendė naudoti kaip skaitmeninius pinigus. "Bitcoin" sukurta technologija yra decentralizuota viešosios knygos sistema, vadinama "Blockchain". Ši technologija daro "Blockchain" kriptografiją, pvz., "Bitcoin", "Litecoin", "Darkcoin" ir kitą "Bitcoin" alternatyvą - "kripto valiutą".

Norėdami pradėti? Pirma, nusipirkite keletą bitino

Yra keletas kriptografinių valiutų keitimų, leidžiančių pirkti skirtingas kriptogramas "už fiat" pinigus (arba mainais už fiat pinigus), bet tada geriau pirkti Bitcoin. Kai turite "Bitcoin", galite lengvai parduoti ir iš visų kitų kritikinių monetų, esančių rinkoje, bet kuriuose kriptodaros šilumokaičiuose. Nepamirškite, ir jums nereikia nusipirkti viso Bitcoino, kuris nuo šio rašymo laiko yra didesnis nei 2000 USD; Tai yra labai daug, jei jūs perkate bitino į bitus arba frakcijas, kurie yra žinomi kaip Satoshis; Pavyzdžiui, 500thousand Satoshi yra tas pats kaip 0,005 bitino. Labiausiai populiari svetainė, kur daugybė žmonių perka bitino, yra coinbase.com, tačiau yra daug kitų mainų. Taip pat galite pereiti prie bet kokio keitimosi, kuris priima debetines / kreditines korteles arba "PayPal", mokant USD už Bitcoin

Dabar, kai turite "Bitcoin", atėjo laikas rasti prekybą ar mainus

"Bittrex.com" yra vienas iš labiausiai patikimų apykaitų, kuriuos radau. Taip pat yra keleto kitų mainų, o kai kurie yra geri, kiti nėra, kai kurie kiti netgi uždaromi. - Mt. skandalas. "Gox" turėtų įspėti. Kai kurie žmonės nenori turėti nieko bendra su kriptokursais, ypač dėl to, kad girdėjo naujienų apie uždarytus keitiklius arba pavogtus fondus. Tačiau tai yra dėl to, kad kriptografinė valiuta vis dar yra kūdikystėje. Ir yra gera žinia, kad daugelio iš šių uždarytų biržų generalinis direktorius buvo įregistruotas.

Naujienos apie įvykius labai greitai skleidžiasi kriptvarnos pasaulyje, todėl patikrinkite kasdienį naujienų kanalą. Paprastai gausite užuominą prieš tai, kai kažkas atsitiks, labiau panašus į dūmų ilgą laiką prieš ugnį, jei atidžiai stebėsite visas naujienas Twitter. Naujienos apie biržos ir kripto kompanijas visur yra "Twitter". Todėl reguliariai turėtumėte būti Twitter ir kriptografijos forumuose. Stebėkite visus raktinius žodžius, žiūrėkite naujienas, kurias žmonės rengia. Informacija čia yra labai svarbi. Gandai reiškia galimybes, ir kuo anksčiau jūs jį sugriebėte, tuo geriau.

Kai turėsite "Bitcoin" savo piniginėje, tuomet galėsite pradėti prekybą.

Ei! Tiesiog prieš minutę, prieš atsitiktinai pasirinkę kriptografinę valiutą ir pradėdami tikrinti jų tendencijas, siūlau jums atlikti mažai tyrimų. Tai sutaupys jus nuo nuostolių. Priešingu atveju jūs aklai apsipirkate. Geriausias būdas sužinoti kiekvieną monetą - atlikti tam tikrą paiešką internete, pvz., "Lite-monetų naujienos". "Naujienos" yra tai, ko norite sužinoti apie "lite-moneta". Ši paieškos frazė pateks į tuos forumus, kuriuose aptariama lite-moneta. Jūs galite pakeisti "naujienas" į "oficialų skelbimą". Tai leis jums kelis oficialius pareiškimus.

Oficialus monetos skelbimas parodys jums labai svarbią informaciją, tokią kaip Bendra valiutos pasiūla, plėtros planai, misija, techninės detalės, bendruomenės spekuliacijos ir dar daugiau. Be to, "Twitter" yra labai geras šaltinis ne tik naujienoms, bet ir svetainių paieškai bei daugeliui kitų forumuose ir centruose, susijusiuose su konkrečia kryptine valiuta.

Pagrindinės prekybos koncepcijos.

Rinkos tyrimas vadinamas "fundamentali analize". Turėdami reikiamą informaciją, kurią gausite tinkamu laiku ir atidžiai suprasite, kaip ji bus naudojama rinkoje, lengviau prognozuoti - iš esmės, ar moneta pakils ar kitaip. Be pagrindinės analizės, taip pat vadinama "technine analize". Techninė analizė yra tokia pat svarbi, tačiau tai reiškia žemėlapių ir atradimų modelių tyrimą - pavyzdžiui, kai moneta pasiekia tam tikrą kainą, ji vėl pakris.

Paprasčiausias, bet svarbiausias dalykas, kurį turite atsiminti: pirkite mažai, parduokite aukštai.

Geriausias laikas pirkti monetą yra tada, kai jos krenta.

Kai moneta verta, turite parduoti ir išgryninti. Tada palauk, kol jis kris ir vėl nusipirks. Monetos nuolat kyla ir kris, todėl reguliariai reikia mokytis monetos diagramos ir srauto. Jūs turėtumėte galimybę spekuliuoti ir pasirinkti verslo pasirinkimą. Tačiau tai galėtų būti ilgalaikė investicija. Taigi jūs perkate monetą ir saugai (tai daroma tik tuo atveju, jei tai yra gera moneta, turinti potencialą)

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Prekyba kriptografine valiuta, bitino keitikliai, poloniex, bittrex, coinbase, bitfinex, bitpanda, pirkti mažai parduodamą didelę vertę, investuoti į bitcoiną
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.