Kaip bitkino gali buti isilauzta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
23.11. 2017 13:34  | 

Bitcoin blockchain pagrįstas gana paprasta koncepcija. Tai yra paskirstytoji knygos knyga, kurią galima stebėti kaip didelę duomenų bazę, platinamą keliose vietose tuo pačiu metu. Iš esmės, jei kas nors nori paimti Bitcoin, jis turėjo tuo pačiu metu atakuoti visą knygą, kuri realiu gyvenimu neįmanoma.

Taigi, įsilaužėliai negali sugadinti "blockchain", tačiau tai nereiškia, kad jie nepardo Bitcoin. Jie daro. Jie pavogia Bitcoin, o ne įsilaužė blokelę, kaip tai įmanoma? Paprastas paaiškinimas, jei įsilaužėliai įsilaužia į svetainę, tai nereiškia, kad jie įsilaužė į visą internetą. Trumpa istorija, įsilaužėliai puola kitą žaidėją, kuris veikia su bitcoinais, pavyzdžiui, mainus, pinigines, o ne "blockchain".

Virš 30% kriptokursų mainų buvo kibernetinių išpuolių tikslas. Mt.Gox yra puikus pavyzdys, kaip gali pasikeisti auka iš atakos. Vis dėlto, tai ne apie ataką Bitcoin. Šiuo metu "Bitcoin" šakotuvas išlieka stabilus ir mes matėme priežastį aukščiau pateiktame tekste, kodėl šį blokavimo kodą negali įsilaužti ar sugadinti įsilaužėliai.

Vis dėlto yra trys galimybės, kaip gali sutrikti Bitcoin apsauga:

  • 51% ataka - teoriškai, jei minų gavėjų grupei buvo suteikta galimybė pasiekti aukštesnį procentą bendro tinklo kasybos pajėgumo, gali būti sutrikdyta pirmojo kriptografinio valiutos apsauga. Grupė kalnakasių, kuriems teoriškai priklauso 51% kasybos pajėgumų, gali užblokuoti bet kokį sandorį arba leisti dvigubai išleisti monetas. Būtų tikrai nereikšmingas saugumas, miners vis tiek neturės galimybės generuoti nemokamą Bitcoin už juos, bet vartotojams tikrai bus panikos. Vėlgi, ar tai realistiška? Atsakymas yra taip, ir mes matome tai, kad penkios didžiausios kasybos kasyklos sudaro 70% kasybos pajėgumų. Jei jie vienija savo galią, jie bus lemiami Bitcoin ateityje.
  • Kietoji šakė - ją gali organizuoti kalnakasių grupė ir Bitcoin vartotojai, jei jie turi keletą planų suskaidyti Bitcoin ir paėmė jį kitaip. Kai kurios naujos monetos kūrimas gali būti svarbiausias dalykas, nes senosios monetos paklausa sumažės, pvz., Kaina, ir kiekvienas norėtų turėti naują monetą.
  • "Quantum" kompiuterių ataka - ekspertai sako, kad sandorį gali sugadinti tik "kvantu" kompiuterių ataka, tačiau prieš šiuos kompiuterius prieš maždaug prieš 10 metų mes galime būti tikri, kad kažkas nuo to laiko sukels apsaugą nuo šios atakos.
Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoin, įsilaužėliai, "Blockchain", kalnakasiai, kvantiniai kompiuteriai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.