Kaip atpazinti sukciavimo brokerius - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
13.08. 2018 21:55  | 

Prekybos dvejetainės galimybės gali suteikti jums pelną tik tuo atveju, jei žinote lauką. Tikėtina, kad pradedantiesiems, kurie nežino prekybos meno, jie bus sukapoti ir atsikratyti jo turtų. Atminkite, kad nuo prekybininkų iki brokerių, sukčiai yra užsiėmę kurdami naujus būdus, kaip jus susitaikyti.

Kalbant apie internetines dvejetainių opcionų brokerius, dėl skaitmeninės valiutos jie atsirado visur internete. Tai sukėlė sunkumų netgi labiausiai patyrusiems prekybininkams.

Taigi klausimas yra, kaip mes pasakojame apie trūkumus iš tikrųjų?

Laimei, yra keletas labai naudingų patarimų ir įspėjamųjų ženklų, kurie gali padėti jums apsisaugoti nuo sukčiavimo; jie yra čia;

Ieškokite licencijos

Turite įsitikinti, kad pasirinktas brokeris yra įregistruotas patikimo ir autentiško tarptautinės reguliavimo institucijos. Turėtumėte pasikalbėti su jais, užduoti savo klausimus; autentiškas makleris netrukdo dalintis savo registracijomis ir licencijomis.

Jei tarpininkas teigia, kad turite licenciją, turite patikrinti reguliatoriaus autentiškumą; įsitikinkite, kad jis siūlo visišką prekybininko apsaugą, turi teisę imtis veiksmų prieš pažeidėjus ir pateikia visą savo veiklos istoriją.

Atlikite savo tyrimus

Prieš pasirašydami brokerį turite atlikti savo tyrimą; Patikrinkite internetą straipsniams, vartotojų atsiliepimams ir kitoms detalėms, kurios supažindins jus su brokerio autentiškumu. Taip pat turėtumėte išsamiai peržiūrėti brokerio svetainę; patikrinkite jo kontaktinę informaciją, fizinius adresus ir jų registracijos reikalavimus.

Net mažiausia informacija, pvz., Blogos klaidingos klaidos, netinkamas šriftas ir neprofesionaliai suprojektuotas tinklalapis ir tt, gali jums padėti.

Saugokitės registracijos premijų

Jei pasirinktas brokeris siūlo nepaprastą registracijos premiją, tuomet tu turi atsispirti!

Yra didelė tikimybė, kad jūsų pažadėta premija niekada nebus atiduota ar neturėtų būti kitų paslėptų sąlygų arba net jei deponuoti negalėsite atsiimti.

Išstojimo sąlygos

Tai yra vienas iš didžiausių akivaizdžių scammerių požymių; jei dėl sutarties atsisakymo sąlygų jums sunku gauti savo pinigus, geriausia pasirinkti brokerią. Tačiau vienas trūkumas yra tas, kad jūs sužinojote apie šias sąlygas tik tada, kai pasitraukiate.

Visada turite patikrinti skyrių "Sąlygos ir sąlygos", kad sužinotumėte jų atsisakymo politiką; Tarpininkai, kurie neleidžia atsiimti lėšų, kol nesiimsite tam tikro skaičiaus sandorių, niekada nėra geras pasirinkimas.

Būkite atsargūs, kai siūlomas pelnas yra per didelis

Jei tarpininkas žada pelną, kuris atrodo per gerai, kad būtų tiesa, tikėtina, kad jie nėra realūs. Jūsų protas pasakys, kai geras pažadas yra per daug geras. Jei tarpininkas neturi istorijos, licencijų ar statistikos, kad jus domintų, jie naudoja klaidingus pažadus jus įgauti.

Saugokitės prisijungimo indėlių

Kai tarpininkas paprašo pasipiktinimo užsiregistruoti, turėtumėte tik pasakyti "ne". Yra tikimybė, kad, kai jūs pinigus pervesite, dar kartą nematysite. Kuo didesnė suma, tuo atsargiau jums reikia.

Sunkiai pasiekiamas klientų aptarnavimas

Tai didžiulė raudona vėliava! Kai negalite susisiekti su savo klientų aptarnavimu, turite atsisakyti savo tarpininko. Autentiški brokeriai turi labai palaikomą personalą, kuris visada yra ir nori jums padėti ir vadovauti.

Šalti kontaktai

Jei tarpininkas susisiekia su jumis telefonu ar el. Paštu ir kviečia jus prisijungti, tada turite būti atsargiems; nesidalykite savo slaptomis detalėmis arba nepriimkite jokių registracijos pasiūlymų.

Šie keli patarimai gali būti neįkainojami, apsaugant jus nuo sukčiavimo. Geriausia pamatyti nuorodas ir eiti į aukšto lygio brokerius.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. sukčiavimo brokeriai, dvejetainiai opcionai, kripto valiuta, skaitmeniniai pinigai, dvejetainė prekyba
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.