Ivadas i kriptografine valiuta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
17.03. 2018 15:14  | 

Kriptutinė valiuta yra elektroninė ar elektroninė valiuta, kuri sukurta naudojant technologiją, kuri visiškai kontroliuoja jos sukūrimą ir saugo sandorius, tuo metu slėpdama savo vartotojų tapatybes.

Kriptografija yra trumpa kriptografijos, kuri yra kompiuterinė technologija, dažnai naudojama saugumui, informacijos slėpimui, slaptumui ir pan., Todėl lengvai suprantama, kodėl jie yra žinomi kaip kryptine valiuta dėl jų anonimiškumo.

Kriptokursai - tai skaitmeniniai pinigai, kurie yra greitesni, pigesni ir patikimesni nei tradicinė vyriausybės palaikoma valiuta. Vietoj to, kad naudotųsi vyriausybinėmis organizacijomis, kad sukurtų savo pinigus ir bankai jas saugotų, kriptografiniai sandoriai tiesiogiai sandoruoja tarpusavyje ir saugo savo pinigus. Pinigai gali būti siunčiami tiesiogiai be tarpininko, taigi sandoriai yra labiau prieinami ir dažniausiai momentiniai.

Siekiant sukurti skaidrumą ir kovoti su sukčiavimu, kiekvienas kriptografinės valiutos vartotojas gali užregistruoti ir patikrinti savo sandorius ir peržiūrėti visus kitus sandorius. Šie sandoriai vadinami "žurnalais" ir yra prieinami visiems. Šiuo atveju sandoriai yra skaidresni, veiksmingesni ir ilgesni. Su viešaisiais įrašais šie kriptokursai nereikalauja, kad jūs patikėtumėte bankui, kad jūsų pinigai būtų saugūs. Be to, jie nereikalauja išbandyti asmens, su kuriuo jūs einate verslą, nes jūs galite lengvai pamatyti pinigus, kurie siunčiami ir gaunami ir įrašomi tūkstančiais žmonių. Tai vadinama "pasitikėjimo" sistema ir ji yra labai unikali.

Kas yra Bitcoin?

Bitcoinas buvo pirmasis pirmasis kriptografijos kursas, kuris buvo sukurtas 2009 m. Deja, Bitcoin kūrėjas nėra žinomas ir jis arba jie naudoja slapyvardį "Satoshi Nakamoto". Tai, kas daro "Bitcoin" unikalią, yra tai, kad ji nesiremia jokiu vyriausybės ar banko sukurtu valiuta, be to, sandoriai tiesiogiai vyksta tarp anoniminių žmonių; kaip paminėjome anksčiau, nėra jokių dalyvaujančių bankų ar tarpininkų.

Naudojant "Bitcoin", kiekvienas sandoris įrašomas viešame įraše, žinomu kaip "blockchain", o duomenys čia saugomi daugelyje kompiuterių visame pasaulyje. Kadangi yra tiek daug kopijavimų blokavimo grandinės, jos sandorio duomenys yra labai saugūs ir negali būti manipuliuojami.

Kas yra Blockchain?

"Blockchain" - tai protinga technologija, kuria naudojami saugūs skaitmeniniai įrašai, kurie nėra priklausomi nuo vieno subjekto, kad jie būtų saugūs. Blockchains užregistruoja bet kokią informaciją, bet pirmą kartą jos buvo naudojamos Bitcoin sandoriams įrašyti.

Blockchain yra kaip įrašų knyga, kurioje kiekvienas puslapis yra blokas, ir jis gali įrašyti ką nors. Blokai sukuriami vienu metu - vienas po kito - ir yra prisegami vienas prie kito, kuris tada sukuria blokelę. Daugybę šių įrašų tvarko daugybė žmonių savo kompiuteriuose visame pasaulyje. Atnaujinimai yra pastebėti nedelsiant, todėl manipuliavimas praktiškai neįmanomas, ir nėra žinoma, kad taip atsitiko.

Kas yra kasyba?

Bitcoinas sukurtas per "kasybą", kuriam reikia didelės kompiuterinės galios. Žmonės užpildo kasybą už pinigus, o kiekvienas kompiuteris, kuris atlieka kasybos procesą, gali gauti atlygį už skaitmeninius pinigus ir naujas monetas. Iš esmės kasyba yra procesas, skirtas įrašyti ir tikrinti informaciją apie blokavimo grandinę.

Vienu metu blokinis šablonas gali būti sukurtas tik vienu bloku, kad tinklas veiktų sklandžiai. Norėdami tai padaryti, yra du skirtingi būdai. Pirmasis yra "darbo įrodymas" ir reikalauja, kad kompiuteriai išspręstų sudėtingas matematikos problemas. Antrasis yra "akcijų įrodymas", o programinė įranga parenka žmones, kurie valdo daugybę monetų, kurdami naujus blokus. Žmonės pasirenkami loterijoje.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kripto valiutos, investavimo, verslo, bitcoin, blockchain
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.