Iota miota - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
17.09. 2017 22:35  | 

IOTA yra atvirojo kodo paskirstymo žurnalo protokolas, pradėtas maždaug prieš dvejus metus ir per "core block" išradimą "be blokavimo". "IOTA Tangle" yra atsparus kvadratui orientuotas asciklinis diagrama (DAG), kurio skaitmeninė valiuta "iota" turi fiksuotą pinigų pasiūlą su nulinės infliacijos savikaina.

Ji buvo įkurta kaip įkūrėja David Sønstebř ir jos įkūrėjais yra Dominikas Schieneris, Sergejus Ivancheglo, prof. Sergejus Popovas. Kadangi tai nėra "Blockchain", čia yra dalykų, kurie skiriasi nuo kitų kriptokursų:

 • IOTA neturi kalnakasybos, jokių blokų ir jokių sunkumų
 • IOTA neturi sandorio mokesčių
 • IOTA skalės beveik begalinis, skirtingai nuo Blockchains
 • IOTA yra ne tik kaip valiuta, bet ir kaip sąveikos protokolas, kuris sprendžia dalykų interneto problemas
 • IOTA nori įjungti mašinos ekonomiją

"IOTA" unikaliai siūlo neribotą mokestį už sandorius ir nėra nustatyto limito, kiek sandorių galima patvirtinti per sekundę. Mastelio apribojimai pašalinti, nes pralaidumas auga kartu su veikla; kuo daugiau veiklos, tuo daugiau operacijų galima apdoroti ir kuo greitesnis tinklas. Be to, IOTA, skirtingai nei "blockchain" architektūra, neturi atskirties tarp naudotojų ir validatorių (miners / stalkers); Tvirtinimas yra pagrindinė knygos naudojimo savybė, taigi išvengiama centralizacijos.

IOTA yra orientuota į tai, kad ji yra naudinga internetinei veiklai (IoT) besikeičiančiai mašinų ir kompiuterių (m2m) ekonomikai, duomenų vientisumui, mikroįmonėms ir (arba) nano mokėjimams bei kitoms programoms, kurioms pagrįsta decentralizuota sistema. IOTA pasiūlė pradinį monetų pasiūlymą (ICO), kuriame buvo investuota apie 1337 Bitcoin.

Visi 2779530283277761 IOTAs buvo sukurti "Genesis" sandorio pradžioje.

IOTA paskirstyta akcininkams. Ne tik išoriniai investuotojai, bet ir steigėjai ir kūrėjai turėjo investuoti savo pinigais.

Visi IOTA yra platinami ir dalis rinkų (išskyrus kai kurių ICO investuotojų nereikalaujamą). Kartais praėjusiais metais paskelbtas "IOTA" fondas, ir nuo to laiko jis išaugo skaičiais ir patirtimi. IOTA fondas yra keturi asociacijos nariai, o šis fondas yra įregistruotas kaip NVO Vokietijoje.

Norint suprasti, kas iš tikrųjų reiškia "IOTA", jūs turėtumėte pažvelgti į vystymosi naudingus atvejus ir techninius apribojimus, kuriuos mes jau matome dabar ir tikimės ateityje.

Daiktų internetas, viskas internetas, kaip 4-osios pramoninės revoliucijos dalis, nėra zonų, kuriose žada daug galimybių, tačiau dėl minėtų apribojimų taip pat yra neaiškumų. Pasaulinis tinklas, susijęs su gyvybiškai svarbia infrastruktūra, yra palankus ir nepalankus. Mes matome kylančias rinkas, eksponentinį augimą ir pažangą, bet taip pat ir nesaugią reljefą.

IOTA, kaip duomenų ir atsiskaitymo sluoksnis, gali kurti sistemą, kuri remiasi decentralizavimu, duomenų aktualiomis savybėmis ir nepriekaištingu nusistovėjusiu algoritmu.

Privalumai

 1. Nr sandorio mokesčiai. Tai visiškai nemokama
 2. Patvirtinimas atliekamas per naujus jūsų nurodytus sandorius, kurie yra elegantiškas požiūris į sandorio užbaigtumą.
 3. Turi didelę bendruomenę, kurioje nauji vartotojai gali užduoti klausimus iš patyrusių.

Trūkumai

 1. Sunkumas, dėl kurio jis veikia, reikalauja darbo patikros, o tai reiškia, kad vartotojai bus išleidžiami elektros energijai ir lustai. Jei naudosite akcijų paketą, sandorių generatoriai to neprivalės.
 2. Nėra intelektualių sutarčių.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Šiuo metu vienintelis IOTA pirkimo būdas yra įsigyti "Bitcoins", tada ieškoti internetinio keitimo, patikimo ir patikimo įrašo, kuris jį pakeis. Yra keletas mainų, leidžiančių atlikti tokius sandorius.

Jei norėsite įsigyti IOTA, jums reikės įnešti savo bitino kainas.

Prekyba su IOTA

Norint prekiauti su IOTA, turėsite pasinaudoti keitimu, kuris skirtas tam tikslui. Priežastis, kodėl šiuo atveju turite tik šią parinktį, yra tai, kad ne visi prekybininkai yra pasirengę pradėti jį priimti kaip mokėjimo priemonę. Nors yra keletas investicinių holdingo bendrovių, kurios leidžia atlikti šiuos sandorius.

Čia yra dvi gerbiamos keitimo svetainės, kurios gali padėti jums prekiauti savo IOTA turimais prekėmis ir paslaugomis.

 1. Bitfinex
 2. Kraken

IOTA laikymas

Jei norite įdiegti "IOTA" piniginę, jums reikės mobiliojo ryšio dėžutės. Iš šios mobiliosios programos galite nusiųsti, gauti ir apmokėti IOTA, paprastu paspaudimu. Tai tarsi jūsų banko programa.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. "iota", "miota", "tangle" ir "blockchain", kriptografinė valiuta be kasybos, nulinės operacijos mokesčiai, mašinų ekonomika, daiktų internetas, "genezės" sandoris, akcijų įrodymas, darbo įrodymas, bitfinex,
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.