Hydra app apzvalga ar tai patikima programine iranga ar kita suktybe - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
08.08. 2017 21:05  | 

"Hydra" yra naujausia prekybos programine įranga, kuri prekiauja dvejetainėmis parinktimis. "Hydra" kūrėjai pažadėjo generuoti jums 5000 JAV dolerių per dieną ir sako, kad ši nemokama programinė įranga.

Kas yra Abraomas Epsteinas?

Ponas Abraomas tariamai buvęs "Facebook" darbuotojas. Tačiau mes neradome jokios informacijos apie jį, išskyrus tą, kurį siūlo hydraapp.biz. Galų gale ponas Abraomas yra ne kas kita, kaip sudarytas veikėjas, kurio vaidmenį vaidino mokamas aktorius. Tai yra priežastis, kodėl mes jau tai suprantame kaip klaidingą pasiūlymą.

Kaip veikia "Hydra App"?

Tariama, kad "Hydra" programa analizuoja daugybę duomenų ir, remdamasi surinktais duomenimis, prekiauja savomis prekėmis. Jei programinė įranga atpažįsta užuominą, kad prekyba gali būti klaidinga, ji iškart įveda kitą prekybą, bet priešinga kryptimi. Bet koks patyręs prekybininkas sužinos, kad neįmanoma atlikti šio darbo.

Negalima net nutraukti prekybos, nes grąža yra ne 100%, o 75% -80%. Tiesiog atlikite matematiką, ir jūs suprasite, kad esant 80% grąžos norma, jūs negalite investuoti, prarasti, tada dukart investuoti ir grąžinti visus pinigus.

Rasti nerimą keliančius daiktus!

Pavyzdžiui, p. Abraomas samdo 7 geriausius finansų analitikus, sudarytus iš 7 komandos, kurios analizuoja duomenų srautą ir tendencijas bei skelbia jį internete. Nepamirškite šio reikalavimo, nes niekas viešai nepateikia tokių naudingų duomenų, kad visi ją matytų.

Būkite tikri, kad nėra tokio dalyko kaip garantuotas pelnas, bent jau kai kalbama apie prekybą dvejetainėmis parinktimis. Todėl jūs neturėtumėte tikėti jų teiginiu, kad jie garantuoja jums 5000 JAV dolerių per dieną.

Supratome, kad susidūrėme su sukčiavimu, kai girdėjome jų teiginį, kad jų programinė įranga prekiauja 7 dienas per savaitę. Kaip galite prekiauti 7 dienas per savaitę, jei rinka uždaryta savaitgalį?

Daugiau nerimą keliančių dalykų!

Reklaminio vaizdo įrašo metu mes matėme, kad Abraomas finansuoja savo sąskaitą 250 dolerių ir pateikia sandorius, tačiau problema yra tai, kad nematėme tariamos programinės įrangos pavadinimo. Kaip galime žinoti, kad tai yra "Hydra" programa?

Kas atsitinka, kai registruojatės svetainėje hydraapp.biz?

Kai tik prisiregistruosite prie paskyros, būsite nukreipti į kitą puslapį, kuriame jie parodys, kaip vienas iš savo narių per 3 dienas uždirbo 15340 JAV dolerių. Klaida, kurią jie padarė, yra tai, kad jie parodė pusiausvyrą tarp šio vadinamojo prekybininko pusiausvyros, nesudarę jokio sandorio ar jokios programinės įrangos. Tai yra tai, ką mes vadiname klaidingu atsiliepimu.

Suktybė!

Iš pradžių jie prašo jūsų sąskaitą finansuoti 250 dolerių.

Tuomet jie leidžia tau galvoti, kad esi atsakingas už savo pinigus, bet tu ne. Turėkite omenyje, kad nors jūs finansavote savo sąskaitą, brokeris yra tas, kuris kontroliuoja savo pinigus, o ne jūs!

Prisiminkite, kaip jie sakė, kad bet kuriuo metu galite atsiimti bet kokią sumą? Tai melagingas pareiškimas. Jūs negalėsite išsinuomoti pinigų iš reguliuojamų brokerių mažiausiai 2-3 dienas - tai yra įprastas laikotarpis, kurį turite palaukti. Neleiskite meluoti!

"Hydra App Scam Review" - išvados!

Remdamiesi nuodugniu tyrimu, mes padarėme išvadą, kad "Hydra App" yra ne daugiau kaip sukčiavimas, ir mes tikimės, kad neatsisakysite triukų, kuriuos jie panaudojo nekaltiems žmonėms!

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Prekybos programinė įranga, dvejetainiai pasirinkimai, klaidingas pasiūlymas, sukčiavimas, "Abraham Epstein", "Hydra App"
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.