Ethereum eth - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:04  | 

"Ethereum" šablono dėmesys skiriamas kodų, reikalingų programuoti bet kokią decentralizuotą programą, valdymui. "Ethereum" blokadoje, kalnakasiai nenaudoja "Ethereum" monetų; o jie dirba, kad uždirtų "Eterį", kuris yra šifruotas tokenas, įgalinantis tinklą. Tai yra vienas žingsnis už kriptografinės valiutos, kuri gali būti naudojama tik prekybai, taip pat naudojama programų kūrėjų, kad būtų galima sumokėti už patirtus sandorius ir kitas Ethereum tinklo paslaugas.

Visi blokiniai grandynai turi galimybę apdoroti kodus, ne visi gali tai padaryti plačiai. Bet Ethereum išsiskiria tuo, kad jis neapsiriboja vien tik kai kuriomis operacijomis, tokiomis kaip kitos "blockchains", o tai dar labiau palengvina kūrėjams kurti bet kokią operaciją, kurią jie to nori. Programuotojai gali naudoti "Ethereum", kad sukurtumėte tūkstančius kitų skirtingų maldingumų, kurie gerokai viršija tai, ką mes matėme anksčiau.

Ethereum taip pat yra viena svarbi funkcija, susijusi su skaitmeninėmis valiutomis, išmania sutartimi. Kas yra protinga sutartis? Sumani sutartis yra tai, ką tu galvoji? Na, intelektualioji sutartis yra tik frazė, naudojama apibūdinant kompiuterinius kodus, kurie gali palengvinti pinigų, turto, akcijų, turinio ir beveik viską, kas turi vertę. "BlockCain" tinkle "intelektualioji sutartis" yra kompiuterinė programa, kuri savarankiškai veikia, kai įvykdomos tam tikros sąlygos. Išmaniosios sutartys vykdomos tiksliai taip, kaip jos yra suplanuotos be galimybės ištrynimo, prastovos, sukčiavimo ar trečiosios šalies įsikišimo. "Ethereum blockchain turi keletą neįprastų galimybių. Vienas iš jų yra tai, kad galite kurti išmanias sutartis. Tai natūra, ką atrodo. Tai sutartis, kuri savarankiškai vykdo ir sutartis vykdo vykdymą, valdymą, veiklą ir mokėjimą "

Kai kurie pavadino "Ethereum" "kitą internetą". Žiūrint panašiai, "blockchain" arba visuomenė be leidimų blokinio šifravimo protokolų gali būti laikoma primityvia versija, kuri galėtų tapti subrendusia "Vertės interneto" versija. Tokia viešoji paslauga galėjo vieną dieną suteikti panašiai sluoksniuotą architektūrą, kad šiandien, kaip šiandien žinome, būtų išplėsta internetinė informacija ar internetas, kad būtų galima teikti visas finansines ir nefinansines operacines paslaugas.

Jei internetinė decentralizuota prieiga prie informacijos, taip padidinant prieigą prie komunikacijos priemonių, "blockchain" vizija yra tai, kad ji decentralizuojama ir mažėja kliūtis įsitvirtinti pasitikėjimu ir sandoriais skaitmeniniame pasaulyje.

Kūrėjas ir išradėjas Vitalikas Buterinas rašė: "Bitcoinas buvo suprojektuotas kaip SMTP [Paprastas pašto siuntimo protokolas]. Tai yra labai gero vieno konkretaus užduoties protokolas. Tai yra naudinga pinigams pervesti, bet ji nebuvo sukurta kaip pamatinis sluoksnis bet kokio pobūdžio protokolams, kurie turi būti pastatyti ant viršaus ". Savo pastabose B. Buterin kalbėjo apie platesnės apimties technologijos poreikį ir atkartojo funkcionalumą Turingo pilnas programavimo kalbas tokiu būdu, kuris būtų toks galingas, kad apibūdintų bet kurią "blockchain" programą, kurią galbūt būtų galima sukurti. Vėliau jis pridūrė: "Ethereum neturi funkcijų; tai tik programavimo kalba. "

Privalumai

  1. Tai daugiafunkcinis (kaip mokėjimo priemonė ir kaip programavimo kalba).
  2. Saugus tinklas, nes jis naudoja šifravimą.
  3. Tai yra skaidri, nes sandoriai įrašomi į viešąją skaitmeninę knygelę.
  4. Jis naudoja akcijų tikrinimo funkciją.
  5. Galite sutaupyti daug laiko, pinigų ir pastangų, tuo pat metu sinchronizuojant savo sistemas su "blockchain" tinklu.

Trūkumai

  1. Šiuo metu iškyla didžiausias iššūkis: mastelio.
  2. Kadangi žaidimas yra naujas, jis tik gina savo populiarumą kriptografinėje rinkoje.
  3. Naudojant valiutą reikia atlikti "Dujų" užbaigimą. Tai reiškia, kad kai naudojate savo žetoną bet kuriam sandoriui, o ne praturtina savo tinklą, jis praturtina Ethereum tinklą.

Čia / Kaip jį nusipirkti

Tai lyg visa kita skaitmeninė valiuta, kurią turite nusipirkti internetu. Kai kurie internetiniai mainai, kuriuos galite naudoti, yra "Kraken", "Dvyniai" arba "Bitstamp". Jie yra gerbiami mainai su nepriekaištingu įrašu.

Taigi, kai pasirenkate mainus, turite sukurti savo paskyrą. Gali būti paprašyta patvirtinti paskyrą. Kai tai bus padaryta, turėsite išleisti piniginę valiutą, kad įsigytų ETH monetas, o tada eiti į "Ethereum" piniginę.

Prekyba su Ethereum

Šis procesas taip pat reikalauja, kad jūs naudojate internetinę prekybos platformą ar keitimąsi. Galite ieškoti savęs per įprastą interneto paiešką. Bet apsikeitimo, kurį jūs nuspręsite pasirinkti, bus nustatomas pagal tai, kur gyvenate, asmeninės nuostatos ar vyriausybės įstatymai.

Kai kurie, jei ne visi keitimai leis jums tiesiogiai pirkti "Ether", o ne kai kurių kitų skaitmeninių valiutų, kurioms reikės pirkti "Bitcoin", o tada leisti jas keisti "Ethers".

Kai sėkmingai užsiprenumeravote keitimą, užsiregistruokite ir finansuokite savo sąskaitą fiat valiuta, o tada galėsite apmokėti prekes ir paslaugas įsigytais Eterio žetonais.

Eterelio laikymas

Esant "Ethereum", iš esmės yra dviejų saugiausių būdų, kaip saugoti "Ethers": popierinius piniginius ar aparatūros dėklus.

Popierinės piniginės taip pat vadinamos šaldymo saugyklomis ir yra naudingos trumpalaikiams sandoriams, tačiau nėra tinkamos ilgalaikiam sandėliavimui. Su popieriaus dėklai jums nereikia nerimauti dėl kompiuterių gedimų.

Su aparatinės piniginės, labai sunku įsilaužti į įsilaužimą, todėl daugelis žmonių pasirenka jį ilgalaikei skaitmeninių valiutų saugojimui.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. etherum blockchain, intelektualiosios sutartys, ETH vs BTC, ethereum bitcoin skirtumas, decentralizuotos sutartys, programavimo kalbos mokėjimai, akcijų įrodymas, prekyba ETH, ehereum saugojimas, geth, ropsten, pažangių sutarčių programavimas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.