Ethereum classic etc - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 22:00  | 

Žinau, kad tikriausiai galite būti supainioti, nes yra skaitmeninė valiuta, vadinama Ethereum, o dabar kita - Ethereum klasika? Kodėl jie turi bendrą vardą? Ar jie tikrai skiriasi vienas nuo kito? Na, pažiūrėkime.

"Ethereum Classic" yra skaitmeninė valiuta, kuri yra atviro kodo arba viešojo platinimo kompiuterių platforma, kuri veikia "Smart Contract" funkcijomis. Taip pat verta paminėti, kad jis yra pagrįstas "blockchain", pagrįstu vieša skaitmenine knyga.

Jis nebuvo sukurtas tik prieš du metus, ir jo plėtra vis dar aktyvi. Kad padėtumėte suprasti, kodėl ji bendrino bendrąjį pavadinimą su kita skaitmenine valiuta, tokia trumpa istorija padės jūsų žinioms.

Kai buvo sukurta "Ethereum" (kita kripto valiuta), buvo mažai nesutarimų dėl "DAO" (decentralizuotos autonominės organizacijos) kietosios šakutės, kuria siekiama investuotojams skirto rizikos kapitalo fondo. Kai kurie naujosios Ethereum bendruomenės nariai susitarė su Ethereum fondu, o kiti nesutiko.

Nariai, kurie nesutiko, visiškai atmetė forking metodą grynai filosofiniais motyvais. Kadangi vartotojai jau turėjo ETH prieš šakę, jie po to, kai šakės, vis tiek turėjo tokią pačią sumą. Būtent tokia nauja skaitmeninė valiuta, "Ethereum Classic", gimė praėjus tam tikriems techniniams egzaminams. Jie teigė, kad "blockchain" visada išliks nepakitęs, taigi jie pasirinko "Ethereum" versiją, kuria buvo naudojama nesąžininga versija, ir tai, ką šiandien turime, kaip Ethereum klasika.

Ši skaitmeninė valiuta taip pat leidžia vykdyti scenarijus naudojant tarptautinį vartotojo-kompiuterio tinklą, vadinamą mazgų. Taip yra dėl "Ethereum Virtual Machine" (EVM) naudojimo.

Jis veikia, norint pateikti vertės ženklą, vadinamą "klasikiniu eteriu", kuris yra perduodamas iš vieno dalyvio į kitą ir gali būti saugomas skaitmeniniame seife. "Klasikinis eteris" taip pat naudojamas apdovanoti dalyvių mazgus, norint spręsti matematines problemas kaip skaitmeninės valiutos gavybos priemonę.

Vidaus sandorių kainodaros mechanizmas jo blokinio tinklo yra vadinamas GAS, ir jis turi daug funkcijų, įskaitant tinklo apsaugos nuo šlamšto prevenciją ir naujų prašymų pateikimą pagal monetas.

Privalumai

  1. Suteikia nemontuškumo naudą - blokavimo grandinė visada išliks ta pati. Tai yra garantija, kad ji visuomet išliks versle be jokios manipuliacijos išorėje.
  2. "Ethereum" klasikinis blokinis blokas taip pat yra atsparus minerių sutarimui
  3. Sandorio mokesčiai yra žymiai mažesni, tai yra veiksnys, kuris pritrauktų investuotojus visame pasaulyje.

Trūkumai

  1. Prieš tai Ethereum atėjo, todėl daugelis žmonių jau pasirinko "Ethereum" kaip laimėjusią šakę.
  2. Yra tikimybė, kad tinklo saugumas dėl mažos maišos normos.
  3. Šiuo metu nėra aktyvios vartotojų bazės.
  4. Nėra jokio aktyvaus fondo, kuriuo būtų galima finansuoti arba koordinuoti savo blokavimo grandinę.
  5. Kai kurie prekiautojai laikomi pavojingais ir yra baimės, kad tinklas netrukus sugenda.

Kur / Kaip jį nusipirkti

1 metodas. Pirkite labai dažną kriptografinę valiutą, pvz., Bitcoin, Litscoin arba net Ethereum. Tada eikite į mainų svetainę, tokią kaip "Changelly Exchange" ar bet kurią kitą, ir pakeiskite ją "Ethereum classic" valiuta (ETH), suteikiant jiems savo populiarią monetą. Tai yra lengviausias ir saugiausias būdas jį įsigyti.

2 metodas. Galite įsigyti jį tiesiogiai iš "Etherum" klasikinio mineratoriaus su savo fiat valiuta.

3 metodas. Taip pat galite jį nusipirkti iš prekybos platformos. Yra tie, kurie jau turi Ethereum klasiką ir nori juos parduoti kaip prekybos priemonę.

Pirmiau minėti metodai bus gyvybingi tik tuo atveju, jei jau turite ETH piniginę. Tada taip pat nepamirškite perkelti savo monetų į savo piniginę, kuri yra tada, kai galite pasitikėti, kad jie tavo.

Prekiaujant su juo

Nors rinkoje yra gana naujo, daugybė žmonių ir gana keista internetinių mainų nuomonė apie jos galiojimą, visa tai pasikeitė, nes didžiausia internetinė "Ethereum" mainai įtraukė į savo rinką.

Taigi kruopščiai ieškokite geros reputacijos mainų svetainės, užsiregistruokite svetainėje, finansuokite savo sąskaitą ir pradėkite prekiauti jais. Kitas gerbiamas keitimasis apima Coinone, Bitfinex, Kraken, Yobit ir kt.

Ethereum Classic laikymas

Tiesa ta, kad yra keletas skirtingų pasirinkimų, kuriuos Ethereum Classic vartotojai gali pasirinkti; nors kai kurie yra geriau nei kiti. Viskas priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir pasirinkimo tarp programinės ar aparatinės įrangos.

ETH saugojimui trumpam laikui geriausia naudoti programinės įrangos piniginę, pvz., Mobilųjį ar internetinį piniginę. Tokio tipo piniginė taip pat yra naudinga, jei norite saugoti labai mažą ETH vertę.

Tačiau ilgalaikiam saugojimui ir didelės vertės ETH saugojimui prašome apsvarstyti galimybę naudotis aparatūros krepšeliu, nes tai užtikrins, kad jūsų pajamos išliks nepakitę ir be jokio nerimo dėl numatytųjų nuostolių.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. ethereum classic, originalus eterumas, ETH ETC, klasikinis skirtumas Eriteum, DAO, kietasis šakutė, eeterum hack, ETC naudotojų bazė, originalus blokinis šriftas, programinės įrangos krepšelis, aparatūros krepšys
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.