Dividendu atsargos - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
25.07. 2017 15:26  | 

Vienas iš didžiausių nesėkmių, su kuriais susiduria naujas investuotojas, yra tas, kad finansų pasaulyje yra daug terminų. Vienas iš tokių verbiage yra "Dividendų atsargos". Tikimės, kad galėsime paprasčiau paaiškinti fundamentinių investicijų į dividendų atsargas sąvokas.

"Atsargos" yra bet kurios bendrovės nuosavybės pažymėjimas ir "akcija" yra nuosavybės pažymėjimas konkrečioje įmonėje. Jei investuotojas sako, kad jis turi akcijų, jis paprastai nurodo jo nuosavybę vienoje ar daugiau bendrovių. Dividendas yra pelnas, kurį bendrovė dalijasi savo akcininkams. Paprasčiau tariant, jūs gaunate užmokestį už turimų atsargų saugojimą! Kuo daugiau atsargų turėsite, tuo daugiau mokėsite.

Kas yra dividendų atsargos?

Dividendų atsargos - tai subalansuotas bendrovės akcijų dalijimasis papildomomis akcijomis. Tai reiškia, kad investuotojai gauna papildomas akcijas iš bendrovės akcijų, kai skelbia akcijų dividendus.

Kaip išmokami dividendai?

Dividendai išmokami grynaisiais pinigais arba per reinvestuojant dividendus. Jei ieškote nuolatinių pajamų, eikite į grynaisiais pinigais. Kitu atveju pasirinkti ilgalaikio kapitalo augimo automatinį dividendų reinvesticiją. Čia galite įsigyti papildomų akcijų iš bendrovės mokamų grynųjų pinigų.

Norėdami gauti dividendų sumokėti, yra keturios svarbios datos, kurias turi prisiminti investuotojas: Deklaracijos data: ar diena, kai Direktorių valdyba perduoda savo planą išmokėti dividendus. Įrašymo data: yra data, kai bendrovė tikrina savo įrašus, kad nustatytų, kas tiksliai yra jo akcininkai.

Ex-Dividend Date: yra svarbiausia data apsvarstyti. Ši data paprastai nustatoma atsargoms 2 versle iki įrašo datos. Jei investuotojai perka išvestines dividendų datas arba po jų, jis negaus dividendų.

Mokėjimo data: yra data, kai įmonė faktiškai suteikia dividendus.

Kada mokami dividendai?

Nėra specialių taisyklių, reglamentuojančių dividendų mokėjimą. Nepaisant to, dauguma bendrovių laikosi tradicijos kas ketvirtį išmokėti akcininkams dividendus, kurie atitinka teisinius įsipareigojimus kas ketvirtį teikti pajamų ataskaitą. Kai kurios korporacijos moka kas kasmet arba pusę metų.

Dividendų atsargų privalumai

Akivaizdus pranašumas yra tai, kad jūs tiesiog gaunate užmokestį už atsargų valdymą. Kaip paaiškinta, jie paprastai išmokami kas ketvirtį, kurie gali būti naudojami kaip pajamos arba reinvesticijos tikslas. JAV pajamos iš dividendų yra apmokestinamos mažesniu tarifu nei bet kuri kita forma, taigi dideli mokesčių mokėtojai yra naudingi. Dėl atsargių investuotojų tai gali būti geras ženklas, jei įmonė sugebės nuosekliai deklaruoti ir išmokėti dividendus.

Dividendų atsargų trūkumai

Nors dividendų atsargos yra mažiau rizikingos, jos gali neturėti pakankamo atlygio galimybių kai kuriems investuotojams. Bendrovės paprastai siekia mažesnės kainos nei augimas. Mokesčių normos gali didėti, todėl dividendų atsargos bus mažiau patrauklios tiek bendrovei, tiek investuotojams. Bendrovės gali pašalinti arba susiaurinti mokėjimus dėl bet kokios priežasties, o jūs gaunate pabaigą, kai mokėjimai yra sumažinti kaip akcininkas. Su šiomis pagrindinėmis žiniomis, jūsų dividendų akcijų atranka bus daug paprasčiau!

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Dividendai, divi atsargos, ex datos, išmokėjimo data, dividendų trūkumai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.