Dazniausiai naudojami ir svarbus kriptupiu valiutos terminai kuriuos turite suprasti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
01.05. 2018 19:47  | 

Kriptutinė valiuta ar skaitmeninė valiuta tapo gana populiari sąvoka; pati pramonė tapo vertinga ir pritraukė finansų įstaigų ir asmenų dėmesį visame pasaulyje. Daugelis ekspertų mano, kad kriptūpiu valiuta gali pakeisti finansų sektoriaus dinamiką ateityje.

Tačiau sąvoka nėra tokia paprasta, kaip manyta iš mūsų. Jei esate pradedantysis ir nesuprantate, kaip veikia šios rūšies valiuta, visiškai negalima juo pasinaudoti.

Labai rekomenduojama pasikonsultuoti su ekspertu prieš investuojant savo laiką ir turtą kryptine valiuta. Tačiau, norėdami pradėti jus ir suprasti, kokia skaitmeninė valiuta, mes paaiškinome keletą svarbiausių terminų paprasčiausių žodžių.

Blockchain

Tai yra skaitmeninė knyga, kuri palaikoma viešai, o tai reiškia, kad bet kuris asmuo gali jį pasiekti bet kuriame įrenginyje. Šioje knygoje saugomi visi sandoriai tarp kripto valiutos naudotojų. Tai leidžia pamatyti, kiek vertė buvo perkelta ir iš kur ji kilo. Dėl "blockchain" technologijos kiekvienas žino apie kiekvieną įvykdytą sandorį, todėl visa sistema yra gana saugi.

Galimybė susipažinti su informacija, platinama naudojant "blockchain" technologiją, tačiau jos negalima kopijuoti.

Birža

Tai yra svetainės, leidžiančios jums pirkti ir parduoti kriptografinę valiutą. Visada turite naudoti teisėtą jūsų sandorių svetainę.

Laikrodis ir buldogas

Šiuos terminus gausite gana dažnai. Kai rinkos tendencija yra palanki ir, atrodo, yra pelninga, ji vadinama Bullish. Kai rinka mažėja ir tendencijos nelaikomos palankiomis, ji vadinama miško.

Kriptografija

Kriptografija yra kodavimas ir dekodavimas, naudojamas visą informaciją šifruoti. Kriptografija yra pagrindas, kuriuo pastatyta visa sistema.

Kriptografinis raktas

Kadangi "blockchain" gali būti prieinamas viešai, todėl siekiant užtikrinti saugumą, slaptos vertės naudojant sudėtingą algoritmą yra užšifruotos ir iššifruotos. Kriptūmiu valiuta naudoja dviejų tipų raktus; bet kuris viešasis raktas gali būti naudojamas užšifruoti pranešimą, kurį jūs tada gausite. Tuomet naudojate privačią raktą, prie kurio negali susipažinti niekas, išskyrus jus, kad išspausdinti šią informaciją.

Piniginė

Tai gana pažodžiui yra jūsų skaitmeninės piniginės. Galite siųsti, saugoti ir gauti skaitmeninę valiutą naudodami savo kriptografinės valiutos piniginę. Šie piniginės saugo jūsų privačius ir viešus raktus. Jei prarasite skaitmeninį piniginį, prarandate visą savo kriptografinę valiutą ir su ja susijusią informaciją.

Kasyba

Jūs naudojate kompiuterinę įrangą, kad išspręstumėte kriptografines problemas ar galvosūkius, ir kaip atlygį sukuriama daugiau kriptografinės valiutos. Kiekvienas išspręstas galvosūkis prideda sandorį prie skaitmeninės knygos ar blokavimo grandinės.

Šakė

Mes naudojame terminą "šakutė", kai vienas blokinis šakas skirstomas į dvi skirtingas grandines. Šis suskaidymas dažniausiai atsiranda, kai tam tikri nauji reglamentai pridedami prie blokinio šifravimo kodavimo.

Šaldytuvas

Jūs galite perkelti savo skaitmeninę valiutą neprisijungę, naudodama įvairius metodus; šis procesas vadinamas šalto saugojimo. Tai nereiškia, kad fiziškai kryptine valiuta perkeliama neprisijungus; tai reiškia, kad galite atspausdinti savo skaitmeninio piniginės QR kodą arba perkelti failus į tam tikrą saugojimo įrangą, pvz., USB.

Tai buvo keletas dažniausiai vartojamų terminų ir padės geriau suprasti procesą.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kriptografinė valiuta, skaitmeniniai pinigai, blokinis šifras, kasyba, bitukinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Paţengćs brokeris, turintis puikiŕ klientř aptarnavimo tarnybŕ ir prađantis nedidelio pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Brokeris turi bandomŕjŕ versijŕ bei prađo labai maţo pradinio ánađo
Mažiausias užstatas: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.