Dash dar viena populiarejanti kriptovaliuta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
21.05. 2018 12:21  | 

Besidomintys kriptovaliutomis žino, kad šiuo metu įvairių skaitmeninių pinigų pasirinkimas yra ganėtinai platus (galima rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų kriptovaliutų). Vis dėlto, ne visos jos sulaukia pakankamai didelio populiarumo, ir tuomet, kai svarstoma investuoti į skaitmenines valiutas, svarbiais kriterijais tampa tai, kad kriptovaliuta būtų pakankamai stabili ir sulauktų gana didelio susidomėjimo. Šiandien DASH yra viena populiariausių kriptovaliutų, patenkančių į TOP dešimtuką. Ji buvo sukurta 2014 metais, ir tuomet gavo Xcoin pavadinimą. Dar tais pačiais metais ši kriptovaliuta buvo pervadinta į Darkcoin, o 2015 metais pavadinimas buvo pakeistas į dabartinį

DASH kūrėjų užmojai

Kai kurios kriptovaliutos (pavyzdžiui, Ethereum arba Monero) yra orientuotos į pačią kriptovaliutą, bet ne į pinigų perlaidų platformą, tačiau DASH kūrėjų tikslas yra visai ne toks. Siekiama, kad ši kriptovaliuta taptų įprasta valiuta, tokia kaip eurai, JAV doleriai, ir pan. Vienas didžiausių lūkesčių yra tai, kad DASH taptų įprasta kasdieninio atsiskaitymo priemone.

DASH kriptovaliutos funkcionalumas

Kaip ir Bitcoi, DASH kriptovaliuta turi kasimo galimybę; Ši valiuta gali būti saugoma virtualioje piniginėje; DASH dalyvauja rinkoje su kitomis kriptovaliutomis.

DASH kriptovaliutos kasimas

Ši kriptovaliuta turi ribotą piniginių vienetų skaičių (18 milijonų). Šiuo metu yra iškasta kiek daugiau nei trečdalis visų DASH kriptovaliutos piniginių vienetų, tačiau prognozuojama, kad ateityje šių skaitmeninių pinigų kasimas nebebus toks spartus – manoma, kad visi piniginiai vienetai bus iškasti tik 2300 metais. Kiekvienais metais DASH skaitmeninių pinigų kasimo greitis tampa maždaug 7,1 procento lėtesnis, todėl ateityje kasti šią valiutą taps dar sudėtingiau.

Svarbiausi DASH kriptovaliutos privalumai

DASH kriptovaliuta užtikrina greitai atliekamas transakcijas – šiuo metu jos greitis yra pustrečios minutės, taigi, piniginės perlaidos gali būti atliekamos net keturis kartus greičiau nei tada, jei pasirenkama populiariausia kriptovaliuta Bitcoin. Pinigų perlaidoms yra naudojama speciali InstantX technologija; Ši virtuali valiuta vartotojams leidžia išsaugoti privatumą, kas neabejotinai yra vienas svarbiausių privalumų.

Kai kurių kriptovaliutų piniginės negali įslaptinti informacijos, kiek joje yra piniginių vienetų, tačiau tuomet, jei pasirinksite DASH kriptovaliutą, tokiu atveju galėsite būti visiškai ramūs, kad niekas nežinos, kiek daug turite šių skaitmeninių pinigų. Kaip ir pasirinkus kitas kriptovaliutas, mokėjimai yra atliekami išsaugant anonimiškumą; DASH kriptovaliutos kūrėjai naudoja patobulintą užkodavimą, kuris padeda užtikrinti dar didesnį atliekamų operacijų saugumą.

Galite būti užtikrinti, kad pinigai gavėją pasieks ne tik greitai, bet taip pat ir saugiai bei sklandžiai; Pinigai gali būti pervedami į bet kurį pasaulio kampelį, ir tai neprailgins transakcijos trukmės. Be to, atliekamų pinigų perlaidos operacijų mokesčiai yra labai maži (dar mažesni nei naudojantis populiariomis pinigų perlaidų sistemomis, tokiomis kaip Union arba PayPal).

Ar verta investuoti į DASH kriptovaliutą?

Bitcoin šiandien vis dar yra pirmaujanti kriptovaliuta, o DASH pagal populiarumą kol kas užima šeštą vietą. Šiuo metu rinkoje cirkuliuoja maždaug 7,6 milijono DASH piniginių vienetų, kurių vieneto vertė yra maždaug 275 JAV doleriai. Nors DASH vertė šiuo metu yra auganti, tačiau šios kriptovaliutos rodikliai dar nėra tokie geri kaip Bitcoin. Prognozuojama, kad ateityje DASH kriptovaliutos vertė gerokai šoktelės į viršų, tačiau kol kas ši virtuali valiuta nespėja su milžiniškais Bitcoin tempais. Taigi, jei norite investuoti į tikrai perspektyvią kriptovaliutą, DASH, kaip ir Bitcoin, gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. dash, binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.