Cia yra viskas ko reikia zinoti apie ethereum - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
20.12. 2018 10:57  | 

"Ethereum" tikrai sukūrė kriptografinės valiutos verslą. Po "Bitcoin" tai gali būti populiariausias visų skaitmeninės prekybos valsčiaus naujokų vardas.

Taigi, kas tiksliai yra Ethereum? Pažiūrėkime

"Ethereum" yra atvirojo kodo programinė platforma, kuri leidžia kūrėjui ne tik kurti, bet ir panaudoti decentralizuotas programas. Remiantis oficialios svetainės apibrėžimu, "Ethereum" apibrėžiama kaip platforma, kuri leidžia vykdyti išmanias sutartis; tai yra programos, kurioms leidžiama paleisti jų pradinę formą; jie neturi jokios cenzūros ar jokio kito trečiojo asmens įsikišimo; jie veikia tiksliai taip, kaip juos sukūrė ir suprojektavo kūrėjas.

Etiero istorija

"Ethereum" buvo sukurtas Rusijos ir Kanados programuotojo vardu Vitaliko Buterino, kai jam buvo tik 19 metų. 2013 m. Buterinas dirbo su bitinu, kai manė, kad kryptine valiuta neturėjo savo programinės įrangos kūrimo scenarijų kalbos. Kai idėja nesiseka su valdyba, jaunas Buterinas pradėjo dirbti savarankiškai ir galų gale sukūrė programavimo kalbą "blockchain", kuri galėtų būti naudojama sudarant sutartis - protingas sutartis.

"Ethereum" buvo oficialiai paskelbta 2014 m. Majamio bitino konferencijoje.

Ethereum skaitmeninė valiuta yra Eteris

Programinės įrangos platformos sukūrimas sukūrė Ethereum fondą, kuris buvo skirtas orientuoti ir nukreipti plėtrą. Netrukus po jo sukūrimo "Ethereum" gamino savo monetą pagal eterio pavadinimą, sutrumpintą kaip ETH, kuri yra visos Ehtereum ekosistemos valiuta.

Nuo tada, kai 2014 m. Bus paskelbta, kad yra daugiau kaip 950 Ehtereum projektų, šiandien ETH žetonų vertė yra apie 1000 JAV dolerių, tai buvo tik kelios cento vertės.

Ethereum minning

Jei prekiautojas nori atlikti sandorį arba asmuo nori sukurti išmanią sutartį, visas įvykis bus užregistruotas viešojoje knygoje. Įvykį knygoje patvirtino pasaulinis kompiuterių tinklas, prijungtas prie Ethereum ekosistemos. Šie kompiuteriai gali būti vadinami "miners".

Paprasčiau tariant, "miners" iš esmės apdoroja visus sandorius. Šie kompiuteriai turi daugybę skaičiavimo galią, kad išspręstų algoritmus ir problemas, kad generuotų ETH kaip premijas. Šių problemų sprendimui reikalingos galios kiekis yra pagrindinis kalnakasybos trūkumas, todėl Buterinas planuoja atlikti tam tikrus sistemos pakeitimus.

Štai kaip Ethereum veikia

Kaip ir bitcoinas, "blockchain" veikia kaip "Ethereum" viešoji knyga, kurioje įrašomi visi sandoriai ir įvykiai. Tiek bitino, tiek eterio knygos veikia beveik tuo pačiu būdu.

Leiskite tai paaiškinti toliau;

"Ethereum" tinklas saugo protingas sutartis ir sandorius duomenų blokais, kuriuos minia arba kuria skirtingi vartotojai. Šie blokai egzistuoja grandinės pavidalu. Sukurti blokai paskirstomi kitiems vartotojams, kurie patikrina jo autentiškumą ir tikslumą.

Ethereum nėra kriptografinė valiuta, bet yra eteris

Didžiausias klaidingas supratimas yra tas, kad eriteum yra skaitmeninė valiuta; bet, kaip jau buvo paaiškinta anksčiau, "ethereum" yra programinė įranga, kuri gali priimti daugybę kitų programinės įrangos. Visi ehereum ekosistemos sandoriai ir įvykiai atliekami naudojant ETH arba eterį, kuris yra skaitmeninė valiuta. Jei norite sudaryti sutartį arba pakeisti esamą, turite sumokėti ETH, kad pakeitimai būtų apdoroti.

Tai buvo tik pagrindiniai faktai apie Ethereum, kurie buvo sudaryti šiame straipsnyje, siekiant supaprastinti visą koncepciją visiems naujiems prekybininkams ar kūrėjams, norintiems suprasti, kaip veikia Ethereum ekosistemos ir tinklas.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kripto valiutos, eeterumo, eterio, skaitmeninės valiutos, "blockchain"
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.