Bitshares bts - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
14.09. 2017 21:24  | 

Kai kurie palygino Bitshares su svogūnais, kurie turi skirtingus sluoksnius, tai BitShares yra tiek daug dalykų skirtingiems žmonėms ir yra tūkstantis skirtingų būdų suprasti, kas yra "BitShares". Ją įkūrė pionierius kompiuterių programuotojas Larimeris Danielas. Taigi, kaip Bitshares kaip svogūnas? Atsakymas į šį klausimą suteiks jums visą reikalą apie Bitshares.

Kalbant apie programinę įrangą, "Bitshares" yra viena. "BitShares" yra paskirstyta daugelio naudotojų duomenų bazė su atnaujinimų leidimais, kuriuos tvarko nustatytas taisyklių rinkinys ir viešojo rakto kriptografija. Taip pat įdomu pažymėti, kad ši programinė įranga, "Bitshares", yra vieša.

"Bitshares" programinė įranga naudojama decentralizuotoms decentralizuotoms autonominėms kompanijoms (DAC), kuriam vadovauja Danielis Larimeris. Šios automatinės bendrovės išleidžia akcijas, gauna pajamų ir paskirsto jas akcininkams. Nereikia niekam pasitikėti šiuo kūriniu, viskas programuojama programoje.

Kalbant apie tinklą, Bitshares yra vienas. Visame pasaulyje esančių kompiuterių tinklas tvarko "BitShares" programinę įrangą ir savo duomenų bazes sinchronizuoja pagal programinės įrangos taisykles. "BitShares" tinklas gali išlikti tol, kol yra mažiausiai du kompiuteriai, galintys bendrauti tarpusavyje internetu.

Kiekvienas kompiuteris Bitshares tinkle palaiko visą duomenų bazės kopiją, o tai reiškia, kad niekas negali keisti viešo įrašo. Šis nekintamas viešas įrašas tampa aukštesnių sluoksnių pagrindu.

"Bitshares" taip pat yra viešoji skaitmeninė knyga, o tai reiškia, kad visi įrašai yra vieši ir negali būti keičiami jokio centralizuoto organo. Tai yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti analizuojant skaitmeninių valiutų atskaitomybę.

Bendrovės požiūriu Bitshares yra vienas. "BitShares" sukuria įmones, kuriose žmonės nori turėti akcijų ir gauti pelno. Jau galite prekiauti skirtingais "OpenLedgerDecentralized Exchange" žetonais, naudojamais šioje platformoje.

Ir kalbant apie valiutą, Taip Bitshares taip pat yra vienas. BitShares atveju yra daug įvairių turto, kuris gali būti naudojamas kaip pinigai, įskaitant BTS, BitUSD, BitGold ir BitSilver. Visi šie turtai turi būti keičiami, dalijami, gabenami ir negalima padirbti.

Ir verta paminėti, kad "Bitshares" turi nuostabią bendruomenę. Kiekvienas žmogus, prisijungęs prie "BitShares" bendruomenės, priduria naudingą knygą ir gauna naudos iš kitų bendruomenės narių. Viskas prasideda mažais tik keliais žmonėmis. Per pastaruosius pusantrų metų "BitShares" išaugo nuo idėjos į pasaulinę bendruomenę su tūkstančiais žmonių.

Privalumai

  1. Ji turi vieną iš saugiausių visų 900 žinomų skaitmeninių valiutų dėžučių.
  2. Jis turi daugiau nei vieną funkciją ir funkcijas.
  3. Yra vienas iš geriausių sandorių greitis.
  4. Jo tinklas yra labai saugus.
  5. Nedideli sandorio mokesčiai.
  6. Galima vienu metu apdoroti visus sandorius.

Trūkumai

  1. BitshareX savo pirmojoje formoje buvo technologinių ir ekonominių trūkumų, tačiau jis buvo ištaisytas, nes tai yra aktyvus ir tęstinis projektas.
  2. Programinė įranga turi būti sukurta vartotojams, turintiems tam tikrą pažangų technologinį makiažą.
  3. Visada būtina atsarginė kopija apsaugoti jūsų lėšas.

Kur / Kaip jį nusipirkti

Šiuo metu "Bter", "BTC38" ir "Poloniex" yra pagrindiniai biržos, kur galite įsigyti. Turtas ("BitUSD", "BitGLD" ir tt) pristatomas per kelias dienas ar savaites (šiuo metu yra bandomas išbandymas). "Poloniex" mainai suteikia jų vartotojams galimybę lengvai užsiregistruoti naują paskyrą iš mainų, o kiti reikalauja, kad registruotoji paskyra atsiimtų lėšas.

Prekyba Bitshares

"Bitshares" yra viena iš labiausiai unikalių ir naujoviškų "Bitcoin 2.0" projektų, kuriais siekiama naudoti "blockchain" technologijas daugiau nei vien skaitmeninės valiutos kūrimui. Tai "Decentralizuota autonominė korporacija", kurios savininkai (visi, kuriems priklauso bet kuri "Bitshares", sistemos gimtoji kriptografinė valiuta), renka 101 "delegatų" valdybą, kuri yra bendrovės valdybos nariais.

Svarbiausia yra "Bitshares" decentralizuotas keitimasis, kuris gali būti naudojamas prekiaujant įvairiam turtui, įskaitant turtą, kuris stebi "realiosios" valiutos vertę, tokias prekes kaip "Gold" arba skaitmeninę valiutą, pvz., "Bitcoin", be reikalo pasitikėti savo turtu centrinis bankas arba mainai. Kaip ir bet kuri finansų rinka, "Bitshares" decentralizuotos mainų galimybės prekybininkams turi daugybę galimybių siekti pelno arba nuostolių, priklausomai nuo jų veiklos.

"Bitshares" turi savo "Exchange", o "Bitshares" mainų pagrindinis bruožas yra "BitAssets". Tai rinkos susietas skaitmeninis turtas, kurio vertė yra susieta su konkretaus turto, ne Bitshares, verte. Paprasčiau tariant: 1 "BitUSD" visada yra vertas 1 JAV dolerio, 1 "BitEuro" visada yra vertas 1 euro ir tt

Tai veikia prekių, tokių kaip auksas ar aliejus, taip pat veikia kaip valiutos, pvz., JAV doleris arba euras, arba nauja skaitmeninė valiuta, pvz., "Bitcoin". Galite peržiūrėti visą turimų turto sąrašą iš "Bitshares" piniginės.

Sandėliuojant Bitshares

Geriausias piniginės tipo "Bitshares" saugojimas yra popierinė piniginė, vadinama "šaldymo" saugykla. Kadangi ji yra neprisijungus saugoma, ji suteikia jums galimybę užrašyti savo duomenis ir išsaugoti savo. Jūs kontroliuojate savo pinigus.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. bitshares, bts, bitgold, bitsilver, bitusd, pranašumai, kaip pirkti bitshares, prekybos bitshares, BTC38, bitshares keitimas, saugojimas bts
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.