Bitcoinas kaip pateisinti sio kriptografines valiutos rekordini sprogima - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
01.11. 2017 13:43  | 

Jūs tikrai girdėjote apie "Bitcoin" pastaraisiais metais: šią revoliucinę valiutą, kuri keičiama elektroniniu būdu, ir suteikia žmonėms laimę visame pasaulyje. Tai yra dalis vadinamųjų kriptokursų, kurie yra paprastoms virtualiosioms valiutoms daryti taip, kaip ir įprastos valiutos, sandoriai. Jos yra pagrįstos principu, vadinamu kriptografija, ir gali būti naudojamos decentralizuotai arba lygiagrečiai. Net jei vis daugiau ir daugiau sukuria keletą kriptografinių valiutų tipų, būtina žinoti, kad jie yra daugiausia iš visų Bitcoin išvestinių.

Kas yra Bitcoin kūrėjas?

Šiandienos Bitcoin kilmė apsupta paslapčių, ypač todėl, kad kūrėjai nieko nekeičia, kad paklotų. Kūrėjo sukurto slapyvardžio slapyvardis yra: Satoshi Nakamoto. Jis teigia esąs 37 metų Japonijos pilietis. Tačiau iki šiol ši informacija vis dar nėra patvirtinta. Reikėtų pažymėti, kad nepaisant spekuliacijos, kai kurie labiau neįtikėtini nei kiti, valiutos kūrėjų tapatybė lieka paslėpta.

Kaip veikia Bitcoin?

Jei esate naujokas Bitcoin pasauliui, nėra nieko labai sudėtingo. Pastaroji yra pirmiausia programinė įranga ir bet kokia programinė įranga, turėsite ją įdiegti į savo kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį. Kai tai bus padaryta, viskas, ko jums reikia padaryti, yra pirkti ar mokėti iš to, kas vadinama "Bitcoin" krepšeliu, su tais, kuriuos norite; žmonės, kuriems anksčiau pranešėte savo adresus. Norėdami tai padaryti, tiesiog sukurkite Bitcoin adresą. Šis adresas nėra statinis ir atnaujinamas kiekvienoje operacijoje. Už kiekvieną patvirtintą jūsų atliktą sandorį jis bus teisingai įrašytas "blockchain", kuris yra didžioji knyga. Ši didelė knyga, skirta visos sistemos skaidrumui dalintis, yra viešoji, ir jų kilmės šaltiniai yra visi sandoriai, kurie buvo padaryti ir patvirtinti dėl kalnakasybos. Kaip ir žinomos ir naudojamos valiutos, ši kriptūpio valiuta yra reguliuojama siekiant apriboti bet kokią infliaciją. Šiuo reglamentu automatiškai atliekama sistema, leidžianti palaipsniui generuoti pinigus, atsižvelgiant į maksimalią ribą, kuri negali viršyti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad iki šiol nėra teisės aktų, reglamentuojančių bitino naudojimą.

Kokie yra "Bitcoin" privalumai?

Bitcoin turi daug privalumų, susijusių su jo naudojimu. Šie paskutiniai rodo, kad ši valiuta yra viena iš labiausiai naudojamų kriptografinių valiutų.

 • Demokratinė valiuta: ši valiuta turi akivaizdų pranašumą prieš įprastines valiutas, tokias kaip euras ar doleris: jo veikimas nėra reguliuojamas tokiu subjektu kaip centrinis bankas. Jis reguliuojamas automatiškai pagal naudotojų norą. Pastaroji negalės susidurti su nemaloniais netikėtumais, kaip staigus ir nekontroliuojamas pinigų kursų devalvavimas.
 • Skaidri vadybos sistema: kaip minėta, visi sandoriai su bitcoinais yra kruopščiai užregistruoti apskaitos žurnale ir visuomenei paskelbti. Taigi, net jei šio kripto valiutos naudotojų tapatybė tebėra nežinoma, jei pastaroji nenurodo kitaip, skaidrumas kyla aukščiausias.
 • Valiuta, pritaikyta internetiniams sandoriams: net jei tradicinių valiutų naudojimas internete vis labiau praktikuojamas, vis dėlto jų naudojimas gali būti gana erzinantis ir brangus. Su "Bitcoin" privalumais yra tai, kad jie nebuvo sukurti fiziškai, bet tiesiogiai internete. Dėl to jų naudojimas internete yra lengvesnis ir saugesnis, ypač tose šalyse, kuriose dar nėra sukurtos internetinės operacijos.
 • Pasaulinė valiuta: fizinės valiutos riba gali būti naudojama ribotoje teritorijoje ir būti valdoma keletu ekonominių ir socialinių bei kultūrinių veiksnių. Savo ruožtu bitikiniuose nėra šios ribos, nes jie yra neutralūs ir jiems netaikomos jokios politikos, išskyrus naudotojų politiką. Tai tikra revoliucija.
 • Valiuta, apsauganti naudotojus. Kriptografinės valiutos siūlomų sandorių anonimiškumas yra įvairių vartotojų patikimumo ir saugumo garantija. Sukurta kriptografijos sistema leidžia veiksmingai kovoti su korupcija, klastojimu ir usurpacija.
 • Teigiamesnė sistema nei įprastų bankų sistema. Kriptografija leidžia konkrečiai išspręsti bankų pasitikėjimo stoką savo klientams. Tai yra sistema, kuri yra kiek įmanoma skaidresnė.
 • Trumpai tariant, Bitcoin yra virtualių pinigų ateitis. Jis turi savo kreditą daugybę privalumų, kurie daro vis daugiau ir daugiau, jo naudojimas pastebimas. Jo stipriosios pusės - daugiausia skaidrumas, saugumas ir gebėjimas prisitaikyti. Nepaisant to, svarbu pažymėti, kad jis turi tam tikrų apribojimų, kuriuos vis dar galima išspręsti, kai jis vystosi.

  Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoinas, kriptomonai, sprogimas
  Start now

  Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

  Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

  Pabandykite strategiją su demo versija:

    Binomo

  Tiburo Corporation Ltd
  Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
  Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
  Mažiausias užstatas: $10
   

    Make Money Robot

  Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
  Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
  Mažiausias užstatas: $200
   
   
  

    del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

  del uzdarbio

  kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

    Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

  Turtų atėjimas

  Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

    Kodel (62.80.225.*) rašė

  Kodel

  Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

    Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

  Kaip uzsidirbti?

  Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

    Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

  Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

  Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

    AUSRA (83.181.125.*) rašė

  prekyba

  Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

    SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

  Tai nuostabu    optionfair

  Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

    Čia aš (46.5.103.*) rašė

  Susidomėjimas    Dar nežinau kur

  Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

    Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

  Kaip prisijundti

  Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

    akcijos (93.166.140.*) rašė

  reiketu patarimo     dar kolkas niekur

  gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

  Visi komentarai(naujame puslapyje)
   
   
   

   Pridėti naują komentarą!

  Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
  Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.