Bitcoin sulaukia vis didesnio susidomejimo - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
27.03. 2018 06:00  | 

Satoshi Nakamoto yra laikomas Bitcoin kriptovaliutos pradininku. Manoma, kad tai yra šio asmens pseudonimas – tikrojo vardo bei pavardės mes nebesužinosime. Bitcoin kriptovaliutos pradžia yra laikomi 2009 metai, ir spėjama, kad šios virtualios valiutos pirmieji savininkai turėjo šimtus tūkstančių Bitcoin, tačiau dabar didžiąją dalį šios virtualios valiutos jau yra pardavę. Kiekvienais metais šie virtualūs pinigai sulaukia vis didesnio susidomėjimo, teigiama, kad tai – iš tiesų puiki investicija, nes bėgant laikui Bitcoin vertė nemažėja.

Kaip gauti Bitcoin?

Šios virtualios valiutos galite įsigyti Bitcoin keityklose (čia taip pat galima parduoti turimą kriptovaliutą). Šios keityklos paprastai ima tam tikrą mokestį, tad verta pasidomėti, kurios jų siūlo pačias palankiausias virtualios valiutos įsigijimo sąlygas. Geriausiu pasirinkimu bus tokios valiutos keityklos, kurios yra pakankamai gerai žinomos, ir apie kurias galima rasti vartotojų atsiliepimų. Įsigiję Bitcoin persiveskite juos į susikurtą piniginę, nes kartais nutinka ir taip, kad virtualios valiutos keitykla bankrutuoja, ir joje įsigiję Bitcoin lieka be nieko;

Bitcoin taip pat galima pirkti tiesiogiai iš šios valiutos turinčių asmenų. Kadangi tai atliekama be tarpininkų, galite išvengti mokesčių, kuriuos nustato valiutos keityklos. Palanku tai, kad perkant kriptovaliutą dažniausiai galima derėtis, tad galite tikėtis, kad jums bus pasiūlyta mažesnė nei pirminė nustatyta kaina; Taip pat Bitcoin galite gauti juos kasdami, tačiau turėkite omeny tai, kad kasyklos įrengimas gali pareikalauti nemažų investicijų; Bitcoin gali būti gaunami ir už tam tikrus atliekamus darbus, tad galite pasidomėti, kokios galimybės šiuo metu yra siūlomos – tai gali būti apklausų pildymas ar kiti smulkūs darbai, kuriuos galima atlikti nuotoliniu būdu.

Kur saugoti Bitcoin?

Skiriami trys būdai, kur galima saugoti šią kriptovaliutą: Programinės piniginės yra instaliuojamos į kompiuterį. Jei nuspręsite pasirinkti šią kriptovaliutos saugojimo galimybę, jūs būsite patys atsakingi už jos saugumą bei atsarginių kopijų kūrimą; Mobiliosios piniginės yra saugomos jūsų telefone. Patogu tai, kad atsiskaityti Bitcoin galėsite įvairiose fizinėse prekybos vietose, kuriose yra siūloma tokia galimybė; Internetinės piniginės yra laikomos pačiomis patogiausiomis. Šių piniginių apsauga rūpinasi serverį aptarnaujantis personalas, tad jums tereikia pasirinkti tikrai patikimą serverį.

Ar žinojote, kad...

Šiandien Bitcoin yra viena populiariausių ir vertingiausių kriptovaliutų, tačiau taip buvo ne visada. Per pirmuosius penkerius metus Bitcoin vertė nuo nulio pakilo iki tūkstančio dolerių, o pirmąjį milijoną iš šios kriptovaliutos susikrovė Satoshi Nakamoto; Šiuo metu visame pasaulyje cirkuliuoja maždaug 17 milijonų Bitcoin, o jų vertė paskutiniu metu yra vis labiau didėjanti. 2013 metais James Howells išmetė savo kompiuterio kietąjį diską, pamiršęs apie jame saugomą kriptovaliutą. Tikėtina, kad šis Didžiosios Britanijos gyventojas dėl to graužiasi dar ir šiandien – tuo metu turėtų Bitcoin vertė siekė 7500 dolerių, o šiandien jų vertė siektų 80 milijonų;

Kai Švedijoje įkurtai ne pelno siekiančiai organizacijai „WikiLeaks“ buvo uždrausta gauti paramą bet kuria valstybine valiuta, parama pradėta rinkti Bitcoin kriptovaliuta; Praėjus vieneriems metams vieną Bitcoin buvo galima įsigyti vos už keturis centus, o šiandien tam prireikia ne tokių ir mažų investicijų. Atsiskaityti virtualia valiuta dabar galima daugybėje vietų, o „Lamborghini“ buvo pirmasis automobilių gamintojas, kuris leido atsiskaityti už automobilį kriptovaliuta. Šiuo metu Bitcoin yra pranašaujama tikrai labai šviesi ateitis, tad tuo atveju, jei planuojate investuoti, ši pasirinkimo galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, bitkoinai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.