Binatex apzvalga - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
28.06. 2018 16:00  | 

Kas yra Binatex <

"Binatex" yra dvejetainių galimybių brokeris, kuris buvo įkurtas 2015 m. Ir priklauso "Binatex" įmonių grupei. Ji siūlo prekiauti savo internetinėje platformoje ir leidžia vartotojams prekiauti indeksais, valiutomis, prekėmis ir akcijomis.

"FMBRK" reguliuojama "Binatex" būstinė yra Maskvoje, Jungtinėje Karalystėje, Marshall saloje ir Škotijoje. Kadangi FMRRC yra nekomercinė organizacija, todėl ji nėra reguliuojama jokios vyriausybės ar kitų pagrindinių finansų reguliavimo institucijų.

Svetainė siūlo informaciją 15 skirtingų kalbų ir turi tik vieną sertifikatą.

Kaip tai veikia?

"Binatex" teigia esanti patikima dvinarių prekybos galimybių partnerė, o platforma sukurta siekiant padėti prekybininkams uždirbti pelną iš savo sandorių. Pasak "Binatex", net jūsų minimalios investicijos gali padėti jums užsidirbti pinigų.

Taip galite pradėti naudoti Binatex;

Užsiregistravę savo el. Pašto adresu, galite gauti prieigą prie demo sąskaita, kurios virtualioji vertė yra 1000 USD, kuri gali būti naudojama apmokyti realaus laiko prekyboje. Gavę demo sąskaitą, esate pasiruošę gauti realią sąskaitą, kuriai reikia minimalaus 10 dolerio užstato. Indėliai gali būti pateikiami naudojant elektroninį mokėjimo būdą.

Oficialioje svetainėje yra "kaip tai veikia" vaizdo įrašą, kuris gali padėti naujoms narėms suprasti, kaip veikia prekybos galimybės. Be to, galite rasti "strategijų" skirtuką, kuriame yra visa prekybos informacija, kurią turite žinoti, kad gautumėte maksimalų pelną.

Binatex savybės

Kai kurie iš pagrindinių Binatex ypatybių yra:

    • Premija. Svetainė siūlo 100% premiją investuotojams, tačiau ši premija negali būti atšaukta be apribojimų. Kai patvirtinimo prašymas bus patvirtintas, turite turėti apyvartą, kuri yra 25 kartus didesnė už jūsų premijos vertę. • Turtas - kaip ir visi kiti dvejetainiai pasirinkimo sandoriai, "Binatex" taip pat turi turtą; tačiau jų nėra tiek, kiek konkurentai. Svetainėje yra tik 50 prekybos priemonių, įskaitant 39 valiutų poras, 2 prekių ir 22 akcijas. • Raidės - tai leidžia pamatyti ir stebėti platintojų, kurie aktyviai dalyvauja platformoje, skaičių. Taip pat galite stebėti atvirų sandorių skaičių. • Pašalinimas - platforma siūlo pašalinimo variantus, kuriems reikalingas tas pats metodas, kuris buvo naudojamas indėlio sumaišyti. • "Mobile App". Vartotojai taip pat gali atsisiųsti mobilią programą, kuri leidžia jiems pasiekti savo mobiliojo ryšio įrenginius. • "Tutorials" - "Binatex" siūlo vadovėlių vaizdo įrašus, leidžiančius pradedantiesiems suprasti, kaip veikia dvejetainės parinktys. • Prekybos lygiai. Prekybininkai gali pereiti nuo 1 lygio iki 10 metų. Jūs galite pagerinti prekybos galimybes, kai jūsų lygis didėja.

"Binatex Pros"

    • Platforma siūlo vadovėlių vaizdo įrašus. • Ji turi demo sąskaitą, kuri leidžia vartotojams išmokti prekybinių gudrybių. • Minimalus indėlio reikalavimas yra gana žemas.

"Binatex Cons"

    • Nėra pagrindinių finansinių reguliavimo institucijų. • Yra daug sąlygų atšaukimui. • Klientų aptarnavimas gali būti ne iki ženklo ir gali būti negalimas prekyboje realiuoju laiku. • Svetainė turi būti išsamesnė ir geriau organizuota.

Ar Binatex yra sukčiavimas?

Platforma buvo nuo 2015 m., Tačiau iki šios dienos jos autentiškumas kelia klausimų. Naudotojų atsiliepimai yra tiek patenkintų klientų, tiek žmonių, kurie jį vadina sukčiai, derinys. Tiesa, platforma yra gana nauja, ji gali gerokai pagerinti, bet atrodo, kad ji siūlo daug naudingų funkcijų.

Tačiau didelio finansinio reguliavimo institucijos nebuvimas kelia abejonių dėl platformos autentiškumo. Be to, dauguma vartotojų skundžiasi apie pašalinimo iš rinkos sistemą, apie kurią brokuotojas iš tiesų nesvarstė.

Išvada

Kadangi platforma buvo maždaug keletą metų, todėl ją galima laikyti alternatyva; tačiau labai svarbu, kad jūs turėtumėte pabandyti susisiekti su prekybininku, kuris ne tik naudojo platformą, bet ir sėkmingai atsiėmė lėšas. Visada yra geras patarimas elgtis atsargiai!

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. binatex, binatex scam, dvejetainiai prekybos būdai, binatex prekyba, binatex forex trading
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.