Binariniai opcionai svarbiausia informacija pradedantiesiems prekiautojams - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
12.04. 2018 00:00  | 

Papildomos pajamos vilioja daugelį žmonių, todėl apsvarstomos įvairios galimybės, kurios galėtų padėti tą pasiekti. Binariniai opcionai – tai vienas iš galimų pasirinkimų, tačiau norintiems pradėti prekybą gana dažnai kyla įvairių neaiškumų. Taigi, ką svarbu žinoti apie tokią uždarbio galimybę?

Pradėkime nuo apibrėžimo...

Binariniai opcionai – tai tam tikru spėjimu pagrįstas prekybos būdas. Šiuo metu įvairių aktyvų, kuriais galima prekiauti, yra gana nemažai. Tai gali būti įvairios valiutos, metalai, akcijos, ar pan. Prekeiviai turi pasirinkti juos dominantį prekybos būdą bei binarinių opcionų tipą, kurių šiuo metu yra išskiriami keturi. Priklausomai nuo pasirinkto binarinių opcionų tipo, sėkmės atveju yra išmokamas pelnas, siekiantis 65-95 proc.

Binarinių opcionų tipai

Paprasčiausiu binarinių opcionų tipu yra laikomas „High/Law“ prekybos principas. Pasirinkus tokią galimybę reikia numatyti, koks bus kainos pokytis, kai pasibaigs numatyta binarinių opcionų trukmė. Laikas, per kurį galima atlikti spėjimus, gali būti labai įvairus – jis gali siekti vos kelias minutes arba kelias valandas; Kitas gana paprastas binarinių opcionių tipas – tai „Quick options“, kurio principas yra lygiai toks pat, kaip ir minėto prieš tai. Vis dėlto, šis binarinių opcionų tipas išsiskiria kur kas trumpesne trume – numatytas laikotarpis gali svyruoti nuo vienos iki kelių minučių; Kiek sudėtingesnis binarinių opcionų tipas yra vadinamas „One touch“. Pasirinkę tokį binarinių opcionų tipą turi nuspėti, kaip keisis kaina – ar ji pasieks viršutinį/žemutinį brokerio nustatytą lygį.

Tokie binariniai opcionai yra rekomenduojami tiems žmonėms, kuriems su šiuo prekybos būdu jau yra tekę susidurti anksčiau. Jei ne, atlikti tinkamą spėjimą gali būti gana sudėtinga, kad ir kaip viliotų žadama premija (ji gali siekti beveik šimtą procentų); Ketvirtasis binarinių opcionų tipas („Range High/Low“) yra labai panašus į pastarąjį, tačiau čia tenka numatyti, ar kaina nepasieks nustatyto lygio. Dažniausiai šių binarinių opcionų trukmė svyruoja nuo dešimties minučių iki valandos, o išmokama premija taip pat yra arti šimto procentų.

Pasirinkite binarinių opcionų brokerį

Norintys pradėti prekybą binariniais opcionais turi pasirinkti brokerį. Šiuo metu įvairių pasirinkimo galimybių rasime tikrai nemažai, todėl pasidomėkite, kokie brokeriai yra vertinami palankiausiai. Dažnais atvejais praverčia atsiliepimai – internetinėje erdvėje pagal tam tikrus reikšminius žodžius, pavyzdžiui, iqoption atsiliepimai, galėsite rasti informacijos, kaip yra vertinamas šis brokeris. Jei pasirinksite tikrai patikimą brokerį, tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad uždirbti pinigai bus išmokami greitai ir sąžiningai.

Ką svarbu atlikti prieš pradedant prekybą binariniais opcionais?

Visada rekomenduojama įgyti kiek įmanoma daugiau žinių, nes būtent tai užtikrins sėkmę prekyboje. Šiuo metu internetinėje erdvėje galima rasti tikrai nemažai naudingos informacijos, kuri yra pateikiama įvairiomis kalbomis. Taigi, pasistenkite, kad įgytumėte prekybai reikalingų žinių, ir tuomet galėsite išbandyti savo sėkmę; Nuspręskite, kokį brokerį vertėtų pasirinkti.

Kaip jau minėta anksčiau, jums gali pagelbėti vartotojų atsiliepimai bei rekomendacijos; Pasirinkite, kokiais aktyvais prekiausite, ir stebėkite jų kainų pokyčius; Neskubėkite rinktis „One touch“ ar „Range High/Low“ binarinių opcionų tipų, nes pradedantiesiems jie gali pasirodyti pernelyg sudėtingi; Na, ir galiausiai, pagalvokite, kokią pinigų sumą galite sau leisti investuoti. Pradedantiesiems gali būti gana sudėtinga atlikti teisingus spėjimus, todėl neskubėkite investuoti labai didelių sumų. Išbandę binarinius opcionus įsitikinsite, kad jų prekyba yra gana nesudėtinga, o gaunamas pelnas yra tikrai vertas jūsų pastangų.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. binariai opcionai. binary, kripto, kriptovaliuta, valiuta
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.