Binariniai opcionai sprendimas norintiems uzdirbti daugiau - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
31.07. 2017 00:00  | 

Turbūt kiekvienas kartais pasvajoja apie didesnį atlyginimą, ir šiandien įvairių galimybių, leidžiančių uždirbti daugiau, yra ne taip ir mažai. Viena jų – binariniai opcionai, kurie kartais yra tapatinami su internetiniais lošimais, tačiau svarbu žinoti, kad tai tikrai nėra vienas ir tas pats. Įvairūs lošimai yra pagrįsti vien tik sėkme, o binariniai opcionai reikalauja tam tikrų žinių bei įgūdžių, kas dažnai lemia sėkmę. Taigi, ką svarbu žinoti apie binarinius opcionus, jei planuojama pradėti jais prekiauti?

Taigi, kas yra tie binariniai opcionai?

Iš esmės tai yra prekiavimo metodas, kuris pagrįstas dviem rezultatyvumo variantais: prekeivis arba gauna savo pelno dalį, arba patiria nuostolius. Prekiautojai visada gali nuspręsti, kokią pinigų sumą vertėtų investuoti, ir tai tikrai nereikalauja didelių investicijų, kas gąsdina ne vieną pradedantįjį. Prekiaujant binariniais opcionais galima pasirinkti tam tikrus instrumentus – tai gali būti metalai, žaliavos, akcijos, ir t.t. Jei spėjimas būna pelningas, tokiu atveju yra išmokama nustatyta pelno dalis, kuri gali svyruoti nuo 65 iki 95 procentų. Skiriasi įvairių sudaromų kontraktų trukmė – tai gali trukti vos vieną minutę arba gali užsitęsti iki kelių mėnesių. Tai visada priklausys nuo to, kokį binarinių opcionų tipą nuspręsite pasirinkti.

Koks binarinių opcionų tipas yra tinkamiausias?

Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis iš dviejų binarinių opcionų tipų – tai „High/Low“ arba „Quick Options“. Iš esmės tai yra visiškai tas pats, tačiau skirtumas toks, kad pasirinkus antrąją galimybę spėjimai turi būti atliekami greičiau, ir rezulatatas žinomas jau po kelių minučių. Pasirinkus ir vieną, ir kitą galimybę reikia numatyti, ar kaina kils, ar kris, taigi, tai yra gana paprasta. Jei binariniai opcionai jums nėra naujiena, tokiu atveju gali būti pasirenkamos ir kitos dvi galimybės – tai „One Touch“ arba „Range Hihg/Low“. Jei yra pasirenkamas pirmasis tipas, prekeiviai turi nustatyti, ar kaina pasieks viršutinį arba žemutinį brokerio nustatytą lygį, o tuomet, jei rinksitės „Range Hihg/Low“ prekybos principą, jums reikės nustatyti, ar kaina nepasieks žemutinio ar aukštutinio lygio. Nors visada yra tikimasi, kadpelnas bus kiek įmanoma didesnis, tačiau tuomet, jei dar tik pradėsite tokią prekybą, geriausia rinktis paprastesnius prekybos būdus, o vėliau, kai jau turėsite tam tikrų įgūdžių, galėsite pereiti ir prie sudėtingesnio prekiavimo būdo. Palanku yra tai, kad šiandien informacijos apie binarinius opcionus galima rasti ir lietuvių, ir anglų ar kitomis kalbomis, taigi, jei norima užsiimti šia veikla, bus galima rasti iš tiesų daug naudingos informacijos.

Norite pradėti prekybą?

Jei svarstote, kaip užsidirbti pinigų namuose, ir jus sudomino tokia galimybė, pirmas dalykas, kurį reikės atlikti, - tai susirasti tikrai patikimą brokerį. Šiandien galima rasti iš tiesų daug brokerių, kurie siūlo pradėti prekybą, tačiau visada svarbu įsitikinti, kad tam tikras brokeris bus iš tiesų patikimas. Taigi, ieškokite atsiliepimų, kurių visuomet galima pasiskaityti internetinėse platybėse. Čia jums pravers raktiniai žodžiai, tokie kaip iqoption atsiliepimai, ir pan. Greitai rasite jus dominančios informacijos, ir tuomet, kada nuspręsite, kurį brokerį vertėtų pasirinkti, beliks tik susisiekti nurodytais kontaktais. Binariniai opcionai gali būti puikia papildomo uždarbio galimybe, tad tuomet, jei svajojate apie didesnes pajamas, pasvarstykite apie tokį sprendimą – jis gali pasiteisinti tikrai neretai. Tikėtina, kad labai greitai įgusite atlikti reikalingus veiksmus, ir tai lems dar didesnę sėkmę.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. internetas, pinigai, uždarbis, darbas, rizika, opcionai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.