Binariniai opcionai ka svarbiausia apie juos zinoti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
27.02. 2018 14:34  | 

Binariniai opcionai – vis labiau populiarėjantis prekybos būdas, kuris leidžia padidinti gaunamas pajamas bei pagerinti esamą finansinę situaciją. Prekiaujant binariniais opcionais reikia numatyti, kaip per tam tikrą fiksuotą laiką pakis nustatyta tam tikrų prekyboje naudojamų instrumentų kaina. Iš esmės tai yra „taip“ arba „ne“ spėjimas, kuriuo numatoma, ar kaina kils, kris, pasieks žemutinį ar aukštutinį lygį.

Kaip pradėti prekybą binariniais opcionais?

Pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti, – susirasti tikrai patikimą brokerį. Dažniausiai renkantis brokerį nusprendžiama įvertinti klientų atsiliepimus, ir tą padaryti tikrai nebus keblu. Pavyzdžiui, jei jus domina brokeris Iqoption, atsiliepimai tikrai pagelbės paprasčiau apsisprendžiant, ir tuomet galėsite užsiregistruoti brokerio internetinėje svetainėje.

Taip pat jums reikės atidaryti pasirinkto dydžio depozitą (paprastai minimali pinigų suma yra 10 JAV dolerių, tačiau ji visada priklauso nuo konkretaus brokerio pasirinkimo); Tai atlikę galėsite išsirinkti tam tikrą prekybos instrumentą bei opcionų tipą (skiriami keturi tipai). Jūs galėsite nustatyti tam tikrą kainą, ir atlikti spėjimą, kokie bus jos pokyčiai. Po nustatyto laikotarpio sužinosite, koks buvo rezultatas, ir sėkmės atveju jums bus išmokama tam tikro dydžio pelno dalis (ji priklausys nuo to, koks bus pasirinktas opcionų tipas).

Ar galima tikėtis pelno?

Tikrai taip. Nors prekyba binariniais opcionais yra gana paprasta, tačiau ji reikalauja tam tikrų žinių. Žinoma, tam tikri klausimai gali būti nagrinėjami ir praktikoje, tačiau tuomet, kai turimas bendras supratimas, galima tikėtis kur kas didesnės sėkmės. Jums visai nebūtina turėti daug pinigų, kad galėtumėte pradėti tokią prekybą. Minimali investuojama pinigų suma yra tikrai nedidelė, tad tikrai neverta baimintis, kad ši veikla pareikalaus pernelyg didelių išlaidų.

O kaip dėl rizikos?

Žinoma, visos investicijos yra daugiau ar mažiau rizikingos, tad ir binariniai opcionai taip pat nėra išimtis. Nesėkmės atveju jūs prarasite tik tokią pinigų sumą, kurią investavote, tad visada galite įvertinti riziką, ir tam skirti tik tokią pinigų sumą, kurią galite sau leisti. Vis dėlto, sėkmės atveju bus išmokama gana didelė pelno dalis, taigi, rizikuoti tikrai verta. Binariniai opcionai – tai ne azartiniai lošimai, kurie pagrįsti vien tik sėkme. Jei įgysite pakankamai daug žinių, susijusių su prekyba binariniais opcionais, sėkmės tikimybė bus kur kas didesnė.

Ką dar svarbu žinoti?

Jei jūs atliekate spėjimą, kad kaina pakils, savo pelno dalį (ji priklausys nuo opcionų tipo, paprastai pelno dalis siekia maždaug 80 procentų) gausite net ir tada, jei kaina pakils labai minimaliai. Jums nereikės nurodyti, kokie bus konkretūs kainų pokyčiai, pakaks atlikti spėjimą, ar ji kils; Prekyboje binariniais opcionais egzistuoja ir draudimo mechanizmas, kuris nesėkmės atveju leidžia sumažinti patiriamus nuostolius.

Jei norite pastovaus uždarbio, tiesiog privalote nuolat tobulinti savo žinias. Kam to reikia? Paprasčiausiai tai leidžia tikėtis kur kas didesnės sėkmės, nes, kaip jau minėta anksčiau, šis prekybos būdas nėra giminingas azartiniams lošimams. Labai svarbu tai, kad pasirinktas prekybos instrumentas būtų pakankamai gerai išnagrinėtas, ir visai nesvarbu, kas tai būtų, – žaliavos, valiuta, taurieji metalai ir t.t. Jei žinosite, kokie veiksniai turi įtakos kainų augimui ar kritimui, numatyti opcionų baigtį bus galima kur kas paprasčiau; Globalinių faktorių išmanymas – taip pat ne ką mažiau svarbus.

Pasidomėkite, kaip prekybos instrumentų kaina veikia politiniai ar ekonominiai veiksniai. Išsiaiškinę rinkos tendencijas prekiauti binariniais opcionais galėsite kur kas sėkmingiau. Taigi, kuo daugiau turėsite žinių, tuo didesnis bus ir jūsų uždarbis, nes nuostolių tikimybė gerokai sumažės.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, uždirbti
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.