Ar moterys yra geresnes investuotojai - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
11.08. 2017 17:40  | 

Vyrams ir moterims prekiaujant yra daug kontrastų. Sužinokite, kas geriau pasirengęs įdomiai važiuoti

Šiandien atrandame vis daugiau moterų pagrindinėse ekonomikos ir finansų rinkų pozicijose, nepaisant to, kad bendra nuomonė yra tai, kad prekybą kapitalo rinkoje vadovauja vyrai.

Pokyčiai prasidėjo praėjusį dešimtmetį, o naujausi tyrimai parodė, kad prekybos žmonėmis ir investicijomis moterys yra geresnės nei vyrų. Pavyzdžiui, tokios savybės kaip tolerancija, priežiūra ir ilgalaikė vizija yra motyvai, kodėl moterys gali ir bus geresni investuotojai.

Dauguma moterų neveikia

Nustatyta, kad lyčių pasiskirstymas akcijų rinkose yra 5% moterų ir 95% vyrų.

Didžiosios tarptautinės mokslinių tyrimų firmos atliktas tyrimas tikrina lyčių kontracepciją, susijusią su informacija ir pasitikėjimu investicijų sritimi.

Tyrime dalyvavo 2 000 šeimos padalinių, ir nustatyta, kad 55% moterų, be abejo, neturi žinių investicijų ir kapitalo rinkose. 42% teigė, kad turi tam tikrų žinių, o tik 3% moterų teigė, kad yra visiškai tikri dėl jų žinių šiuo klausimu.

Iš to mes galime pasakyti, kad pagrindinė kliūtis moterims iš esmės yra ekspertų mokymosi nebuvimas arba entuziazmas į įprastą "vyrišką" sritį.

Tada dar kartą, alternatyvi apklausa, kuri buvo atlikta praeitą vasarą, apibūdina 326 investicinių bankų, kurie prekiauja prekybos simuliacine programine įranga, investicijas. Jų rezultatai buvo sujungti su praeities rezultatais iš maždaug 400 prekybos jaunimo. Jaunieji prekybininkai prarado pinigus - tai yra standartas. Tačiau rezultatai parodė, kad prekybininkai moterys prarado mažiau pinigų nei vyrai.

Jie taip pat parodė, kad vyrai buvo labiau linkę pažeisti tam tikras prekybos ribas.

Ar tiesa, kad ponios nežino, kaip elgtis su savo investicijomis? Ne mažiau kaip priešingai galioja.

Tyrimai, kuriuose kontrastingi vyrų investuojamų investicijų deriniai, palyginti su vyrais, parodė, kad "teisingesnės lyties" brokeriai pasiekė aukštesnius rezultatus nei jų vyrai.

Taigi, protingoje kovoje, jei moterys atstovautų pusę visų investuotojų, mes tikėjomės, kad geresnes moterų pasekmes.

Kokie yra moterų pranašumai vertybinių popierių rinkos investicijose ir prekyboje?

Kitas tyrimas (kurį atliko Merrill Lynch) nustatė, kad vyrai ir moterys investuoja į didelius kontrastus. Tyrimas parodė, kad vyraujanti vyrų dalis patiria nerimą, nepasitikėjimą ir pasitikėjimą, ypač jo ego. Atskirdami, moterys turi tendenciją būti kur kas labiau kantrus ir apsvarstyti. Jiems buvo geriau apsvarstyti pavojus ir investicijas ir, žinoma, palaikyti strateginį atstumą nuo bėrimų pasirinkimo investicijų.

Berkeley universiteto vykdomi tyrimai 35 000 šeimose patvirtino šiuos teiginius ir nustatė, kad vyrai turi tendenciją turėti pernelyg didelį pasitikėjimą investicijomis ir tokiu būdu atlikti daugiau sandorių, todėl pastebimas jų kasmetinių grąžos išskaidymas.

Kaip rodo rinkos veiksnių įverčiai, investicijų kanalai labai nesikeičia dėl seksualinės orientacijos, tačiau tai daro ir investicijų modeliai.

Žarnas prieš smegenis

Nors vyrų prekybininkai linkę naudoti savo "žarnas", o ne jų galvas, moterys prekybininkai turi tendenciją sąmoningai tvarkyti emocijas ir veikti dar profesionaliau. Vyrai visada pirmiausia įtvirtina savęs jausmą, o kartais jie beprasmiškai kovoja su rinkos tendencijomis tik vadovaujantis. Moterys vystosi ir rūpinasi pozicijomis; Jie suteiks jiems papildomą dėmesį. Panašiai kelios moterys yra žinomos kaip rizikuojančios asmenys, todėl jie sąmoningai apsvarsto savo priemones prieš prekybą.

Kitais metais būsiu linksma pamatyti daugiau moterų finansų rinkose, investicijų ir pagrindinių pozicijų.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Finansų, prekybos, dvejetainiai, atsargos, investicijos, investuotojai, moterys, vyrai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.